Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 nie rozumiem po co tak przejmujesz się i chcesz wbić szpilke tym którzy uważają inaczej. Chyba jesteś mądry chłop, rób dalej swoje i nie wdawaj się w te aferki
1
@Katalonbar nadal nie wiem jaki miałoby to związek gdyby Suarez wiedział wcześniej
0
@Janiama w sumie to będzie jego pierwszy mecz od przejęcia fotelu 6 dni wcześniej więc niczego nie oczekuje zbytnio. Jestem tylko mega ciekaw jak będzie reagował na sytuacje na boisku.
2
@PatrickoBarca dwa obozy
1. Setien zbawienie dla Barcy
2. Nic nie osiągnął, przestańcie się podniecać
9
Wchodzę na La ramble rano:
Radość i euforia z powodu nowego trenera.
Wchodzę na La ramble tego samego dnia wieczorem:
Dymy z powodu nowego trenera
iks de de de
0
@sewciu50 wydaje się jakbym widział ten sam post od wczoraj już 50 raz, serio 50 raz widze prawie taki sam post od różnych użytkowników xd
0
@ksobi wolałbym rower górski
@PIWOSZ89 dzięki, nawet nie zauważyłem :p
0
Teraz tak patrze i 13 stycznia 2019 roku dołączyłem do serwisu, ładny prezent na rocznice dostałem od moderacji, dziękuje i jestem ciekaw co wymyślicie na drugą
1
@Encore każdy trener ma to w kontrakcie zapisane
0
@SeeleyBooth Cooo, jak się zwróci na to uwage to się nie da odzobaczyć :D
3
@BarcaInfo Chciałbym podziękować za zaufanie przez ten cały czas, dopóki go nie stracili :D
0
@Katalończyk 99 no jednak niektórzy piszą że już się nastepnego meczu nie mogą doczekać, więc chyba licza na natychmiastową poprawę
4
Niektórzy chyba zbyt entuzjastycznie podchodzą do zmiany trenera i myślą że już w pierwszym meczu, 6 dni po przejęciu fotela będziemy grali jak z nut. Znaczy ja też się ciesze na zmianę ale według niektórych to wygląda tak:
13/01 godz 23:00, Valverde zwolniony, nowy Trener to Setien
14/01 godz 11:00 Barcelona wygrywa tryplet w przepięknym stylu
Trzeba troche poczekać chyba na zmiane w grze xd Takie moje zdanie
0
@Elnuum no to piszesz że znajdzie dla niego pozycje który za Valverde był zapchaj dziurą na lewym skrzydle a chcesz go wstawiać za Dembele który będzie grał na lewym skrzydle?
1
@Elnuum ale gdzie go upchnąć do składu?
8
@contowsky i to się nazywa fotograf nie laska co zrobi zdjęcie koleżance w szpilkach gdzieś na gruzowisku i ona się fotografem nazwie xd
0
@Avada Kedavra "Griezz, tam będziesz z lewej biegał, jak coś Messi jest po prawej albo w środku to mu podawaj"
0
@Pawlak1992 podobno ma 6 miesięcy + 1 rok + 1 rok. Czyli po 6 miesiącach mogą się rozstać
2
@bias rozumiem ale z drugiej strony to jest tylko kilku trenerów (i wszyscy obecnie zaklepani na amen) którzy coś wygrali i mają mentalność wygrywania. Gdyby wielkich klubów nie przejmowali mniejsi trenerzy to nigdy by nie wyszli na wielkich (mam nadzieje że zrozumiale to napisałem :D)
1
Bez Vivaldiego wtorek to jak piątek
0
@kkbarca nie lubię takich argumentów xd "ejjj nie przejmuj się! Dzieci na tym świecie umierają z głodu, nie przejmuj się Valdkiem" bardzo pocieszające xd
0
Jestem mega ciekaw czy będzie potrafił rozwinąć indywidualnie niektórych zawodników i wyciągnąć z nich to co najlepsze
0
@DaPi nie no, powtórzę raz jeszcze. Nie bronię go. Po prostu patrzę na to z perspektywy człowieka który ma pracę
3
@itmustbejoke wiesz, hajs to jedno i nie zamierzam tutaj go bronić jakoś mocno, dałem tylko tak luźno myśl że to może być mega cios dla człowieka, abstrahując od kasy
4
Ogólnie to się cieszę z tej sytuacji ale teraz patrzcie że chłop wrócił do domu, stracił robotę praktycznie w niecały tydzień i miliony ludzi świętują z tego powodu. Taki trenejro Barcy musi mieć psyche ze stali
9
@Striker "ej Panowie, z tym wypożyczeniem to tylko tak na żarty" :D
5
Atletico, zespół którego potrzebowaliśmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wiecie co, my mamy chyba syndrom bitej żony. Co chwila media podają takie info że by się prawie pokupczyli z wrażenia "OJO"i te sprawy, każda taka akcja kończy się tym samym czyli niczym, i po jakimś czasie znowu to samo :D a my ich ciągle słuchamy i wierzymy we wszystko (oczywiście nie wszyscy, ale ja np. się na to łapie)
0
@bartoszekkk nie napisano którego roku ;>