2

@AnnaMarianna że często tłumią w sobie jakieś emocje czy coś co im nie pasuje. To w nich tak narasta, że w końcu wybuchają z awanturą bez odwrotu, zamiast porozmawiać na samym początku problemu.

7

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO laska znaczy tyle co logiczne argumenty dla płaskoziemców... Po co się tym przejmować

1

@Hiacynk czyli kupiony za darmo w obecnych czasach

0

@Kuczek to pewnie pójdzie na lewe skrzydło xD

1

@macio_944 u mnie był szał ciał jak szef energola przyniósł darmowego.. mam smutną prace :(

1

@Kengo no tak, ale sprzedali Griezmanna za ponad 100 mln i jakby w jego miejsce kupili obrońce za 80 baniek to coś nie halo.. A sam też napisałeś że Portugalczyk jest do niego podobny więc jak najbardziej zrozumiały ruch według mnie. Co innego to czy ten chłopak wypali czy nie.

0

@DonMatteo901 No ja mam mieszane uczucia odkąd dowiedziałem się, że w zakładzie znajdującym się w Polsce produkującym paluszki rybne, do GB leci najlepszy jakościowo sort, a do nas leci jeden z gorszych. I z wieloma produktami tak jest, kup sobie płyn do prania w Niemczech i w Polsce i zobacz jak pranie pachnie w jednym i w drugim. Do Polski często leci gorszy sort jakościowy produktów.

0

@Hiacynk ławka rezerowych w ofensywie bez Rodriego i (prawdopodobnie) Pereza:
Ansu Fati.

30

Tak sobie myślę, że pewne ckliwe powiedzonko "trzeba coś stracić by to docenić" doskonale sprawdza się z naszym Suarezem. Co mecz milion komentarzy "gruby się kopie po czole, gruby to na kebsa conajwyzej, gruby ledwo co biega już" i inne tego typu jazdy na niego. Luis poszedł na L4 na kilka miesięcy i cała piwnica zalana łzami bo ni ma kto szczelać nagle.

0

@macio_944 już czuję 2x rtx 2080 ti żeby tą technologie jakoś uciągnąć XD

2

Ciekawe do czego jeszcze Barto się posunie by "zaspokoić" kibiców. Chcieli Neymara, no to było gorąco w lato, dał im gwiazdy za grube miliony, zmienił trenera. Pięknie pod publikę to robi ale co jeśli nadal nie pomoże? Zaczyna brakować kół ratunkowych.

0

@SuperPatsonFCB bardzo fajnie napisane. Ja sam uważam że niektórzy piłkarze nie mają motywacji ani presji. Mogą popełnić każdy możliwy błąd i nic z tego nie wyniknie (Roma, Liverpool). No to po dawać z siebie 120% skoro możesz dać 80% i nikt nic Ci nie powie? Pisałem już wcześniej, ta drużyna już nie będzie miała mentalności, dopóki nie wejdzie zupełnie nowa generacja piłkarzy.

1

@Kuczek rozumiem, ale jakie masz dowody na to że siedział na telefonie? A tak a propos warto przypomnieć ostatnią gafe Facebooka gdzie wyciekły profile osób prowadzących fanpage znanych osób. I tak np. fanpage Hillary Clinton prowadzi "Jerry McReptile". Chciałem tylko zwrócić uwagę na to że bardzo znane osoby zatrudniają inne osoby do prowadzenia swoich socjal mediów.

1

@myscooter ok, przyznaje się do błędu. Widziałem jak ten zły Rakitić biega z telefonem po boisku. Posypuję głowę popiołem i przepraszam mistrzu.

5

@xofcbxo czekaj bo mnie chyba ominęło. Cała drużyna (oprócz MATSa) grała takie dno że klękajcie narody a ludzie mają sprute do Rakiticia który w tym meczu nawet nie zagrał? Wyższy poziom kibicowania

7

@sonek koleś.... Przestań się kompromitować serio

0

@Hiacynk w klubie nasrane tak że się wylewa, w połowie sezonu przychodzi nowy trener a Ty się go czepiasz że po dwóch tygodniach pracy nie widać efektów... W dwa tygodnie to paczka z aliexpress przychodzi a nie kompletna zmiana drużyny.

0

@Hiacynk mogę zadać to samo pytanie :)

0

@Hiacynk a co Ty chcesz żeby on w dwa tygodnie tryplet wygrał?

0

@kamilo0066 bez pomocników też się nie da wygrać.

1

@kamilo0066 coś Ty się uczepił Griezmanna... Cały zespół gra nic.

8

Główka w dół i człap człap, mentalność tej drużyny już się chyba nie zmieni

4

Vidal wchodzi na boisko, odrazu biega i pokazuje się do gry. Czyli jednak się da...

1

@VamosRakieta ja to mam w ogóle wrażenie że oni się boją cokolwiek zrobić żeby nie stracić piłki

0

@Janiama zgadzam się, Arthur gra źle w tym meczu, i nie mam pojęcia co nim kierowało, że podawał skoro miał pusto przed sobą..

0

W końcu odkryli że można zagrywać w pole karne :D

0

@Avada Kedavra kłóciłbym się, kibice Liverpoolu są bardziej zakompleksieni

7

Kibice Liverpoolu to najgorszy typ człowieka
Change my minde

1

@VanBest kto to na avatarze? Kolega pyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?