0

@Kuczek to też fakt, ale przyszedł nowy trener, to dopiero pół sezonu w Barcy więc jeszcze ma czas i myśle że pokaże dużo. Tylko troszke nie wyobrażam sobie jak wróci Coutinho i Dembele gdzie ich wszystkich pomieścić..

4

@Kuczek nie powiedziałbym że Griezmann to zmarnowane pieniądze

1

@Rewolucja123 wiem, i nie hejtuje go czy coś, sam cały czas chce żeby w końcu się ogarnął z tymi kontuzjami. Po prostu co chwile ta sama regułka jest klepana w jego przypadku

6

@Rewolucja123 każdy ma taką nadzieje już od 3 sezonów

6

@contowsky Najlepsza część mojego dnia w pracy to Twój wpis, serio :D Koń od dołu wygrał w tym miesiącu. A ta lawenda i te tarasy ryżowe to można z 2 minuty się w to zdjęcie gapić i podziwiać, super!

0

Wiadomo w końcu co Materazzi powiedział Zinadenowi Zidananowi?

11

@MaTt_BarcaFan a kogo miał na drugiego bramkarza ściągnąć? Oblaka?

2

@dominik127pl jak są finanse to z masłem i dżemem, jak jest gorszy miesiąc to .jpg z neta

4

@TheNekro94 Rakiticium in first elevenium

3

@Majkel34 Klaudia Halejcio

1

@macio_944 to będzie ogromna gra coś czuje

1

@kubusnitecki tego chyba nawet sam Gombrowicz nie wie

0

@arsenallondyn0 okno trwa do 31 stycznia włącznie.

0

@contowsky to oznacza że będzie apokalipsa zombie?? tak to się zaczyna zazwyczaj w filmach

0

@sonek tak. I nie mam pojęcia gdzie tam widzisz że Messi nie lubi Griezmanna, zauważyłeś to pół roku temu jak napisała o czymś takim Marca czy inny badziew i teraz jak Messi nie poda Grizkowi to odrazu "ale on go nie lubi".

14

@sonek jedynym problemem są ludzie którzy takie plotki powielają xd

1

@FCMichalo na poważnym poziomie jest murawa :D

1

@Barca_Big_Moment nope, niech odciąży budżet płacowy.

2

@KamQiX bez spiny, są drugie terminy

4

@KamQiX przygotowania na studia widze pełną parą :D

0

@LoveValverde nie do końca zgodzę się z tym ostatnim że full HD + detale ultra > 4k + konieczność obniżenia detali. 4k nawet z obniżonymi detalami będzie ładniej wyglądać niż full HD.

2

@macio_944 Niestety nie mam monitora 4k więc nie byłem w stanie jej pod tym kątem przetestować :( Do tej pory w rozdzielczości 1440p wszystkie gry na wysokich/ultra ładnie śmigały, tylko RDR2 troche niżej (no i oczywiście nowe Assasyny ale tam to inna bajka z optymalizacją jest). Fajnie bo przy takiej już rozdzielczości antyaliasing prawie w ogóle nie potrzebny :D

2

@Rewolucja123 12:9 - 2560x1440. Taką mam rozdzielczość monitora i w takiej gram, nie wiem czy o to Ci chodziło
@macio_944 Też mam tą samą kartę, ale ona bardziej do 1440p niż do 4k jest moim zdaniem. Na 4k to minimum RTX 2080 raczej

16

@BarcaInfo żart a nie piłkarz

2

@AnnaMarianna swoją drogą, prężnie się na coś przygotowujesz. Niedawno pytałaś o to kiedy kobieta może pójść do łóżka żeby nie wyjść na łatwą, teraz o ładne perfumy dla kobiet, fiu fiu. Powodzenia ^^

19

@AnnaMarianna jak schabowego z kuchni czuć to to mój ulubiony damski perfum mmm

6

@Kapitan hawk można w sumie coś z Pele też pokombinować, w końcu 1000 bramek drogą nie chodzi

7

@Barca_Big_Moment najlepszego i oby prezent się spodobał wieczorem :D

3

@macio_944 coś w tym jest bo każdy tylko zgadywał w którym momencie się skompromitujemy :D bo to że tak będzie to każdy już miał przyjęte do wiadomości

0

@Wilczeq Ja bym stawiał domy że to Arthur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?