Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuczek to też fakt, ale przyszedł nowy trener, to dopiero pół sezonu w Barcy więc jeszcze ma czas i myśle że pokaże dużo. Tylko troszke nie wyobrażam sobie jak wróci Coutinho i Dembele gdzie ich wszystkich pomieścić..
4
@Kuczek nie powiedziałbym że Griezmann to zmarnowane pieniądze
1
@Rewolucja123 wiem, i nie hejtuje go czy coś, sam cały czas chce żeby w końcu się ogarnął z tymi kontuzjami. Po prostu co chwile ta sama regułka jest klepana w jego przypadku
6
@Rewolucja123 każdy ma taką nadzieje już od 3 sezonów
6
@contowsky Najlepsza część mojego dnia w pracy to Twój wpis, serio :D Koń od dołu wygrał w tym miesiącu. A ta lawenda i te tarasy ryżowe to można z 2 minuty się w to zdjęcie gapić i podziwiać, super!
0
Wiadomo w końcu co Materazzi powiedział Zinadenowi Zidananowi?
11
@MaTt_BarcaFan a kogo miał na drugiego bramkarza ściągnąć? Oblaka?
2
@dominik127pl jak są finanse to z masłem i dżemem, jak jest gorszy miesiąc to .jpg z neta
4
@TheNekro94 Rakiticium in first elevenium
3
@Majkel34 Klaudia Halejcio
1
@macio_944 to będzie ogromna gra coś czuje
1
@kubusnitecki tego chyba nawet sam Gombrowicz nie wie
0
@arsenallondyn0 okno trwa do 31 stycznia włącznie.
0
@contowsky to oznacza że będzie apokalipsa zombie?? tak to się zaczyna zazwyczaj w filmach
0
@sonek tak. I nie mam pojęcia gdzie tam widzisz że Messi nie lubi Griezmanna, zauważyłeś to pół roku temu jak napisała o czymś takim Marca czy inny badziew i teraz jak Messi nie poda Grizkowi to odrazu "ale on go nie lubi".
14
@sonek jedynym problemem są ludzie którzy takie plotki powielają xd
1
@FCMichalo na poważnym poziomie jest murawa :D
1
@Barca_Big_Moment nope, niech odciąży budżet płacowy.
2
@KamQiX bez spiny, są drugie terminy
4
@KamQiX przygotowania na studia widze pełną parą :D
0
@LoveValverde nie do końca zgodzę się z tym ostatnim że full HD + detale ultra > 4k + konieczność obniżenia detali. 4k nawet z obniżonymi detalami będzie ładniej wyglądać niż full HD.
2
@macio_944 Niestety nie mam monitora 4k więc nie byłem w stanie jej pod tym kątem przetestować :( Do tej pory w rozdzielczości 1440p wszystkie gry na wysokich/ultra ładnie śmigały, tylko RDR2 troche niżej (no i oczywiście nowe Assasyny ale tam to inna bajka z optymalizacją jest). Fajnie bo przy takiej już rozdzielczości antyaliasing prawie w ogóle nie potrzebny :D
2
@Rewolucja123 12:9 - 2560x1440. Taką mam rozdzielczość monitora i w takiej gram, nie wiem czy o to Ci chodziło
@macio_944 Też mam tą samą kartę, ale ona bardziej do 1440p niż do 4k jest moim zdaniem. Na 4k to minimum RTX 2080 raczej
16
@BarcaInfo żart a nie piłkarz
2
@AnnaMarianna swoją drogą, prężnie się na coś przygotowujesz. Niedawno pytałaś o to kiedy kobieta może pójść do łóżka żeby nie wyjść na łatwą, teraz o ładne perfumy dla kobiet, fiu fiu. Powodzenia ^^
19
@AnnaMarianna jak schabowego z kuchni czuć to to mój ulubiony damski perfum mmm
6
@Kapitan hawk można w sumie coś z Pele też pokombinować, w końcu 1000 bramek drogą nie chodzi
7
@Barca_Big_Moment najlepszego i oby prezent się spodobał wieczorem :D
3
@macio_944 coś w tym jest bo każdy tylko zgadywał w którym momencie się skompromitujemy :D bo to że tak będzie to każdy już miał przyjęte do wiadomości
0
@Wilczeq Ja bym stawiał domy że to Arthur