Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale chłop musi mieć poniszczone nogi, 22 lata.. koniec sezonu to chyba narazie najlepsza wiadomość, bo całkiem bym się nie zdziwił jak już ma po karierze.
2
@Bartek22 Griezmann to nieprzemyślany transfer ale nie najgłupszy. Wymień 3 (oprócz Messiego i Suareza) lepszych napastników Barcy w ostatnich 5 latach. Neymar i kto?
6
@sebasek99 niech jeszcze na złość wszystkim wypije na hejnał 5 litrów lawy! tego mu życze
0
Takie pytanie do przeciwników Neymara w Barcy i to nie jest atak czy coś. Gdyby faktycznie wrócił w lato, nie odwalał i nie łapał kontuzji to jak byście go znosili? w sensie obrażalibyście go, komentowali pod nosem coś niemiłego jakby był przy piłce czy niechętnie oglądali mecze? Wiadomo że gdybać to se można lae po prostu jestem ciekaw opinii przeciwników na ten temat.
4
@macio_944 Bułeczka z dżemem i na to masło. Takiego wariantu musze kiedyś spróbować
@sidzej w Polsce jest najlepsze jedzenie? szkoda że na świecie o tym nie wiedzą kurcze :/
1
@MESSIah16 jego siostra ma urodziny 11.03, wtedy psg gra z Borussia w LM. Więc co ma do tego mecz ligowy?
1
@Encore to taka abstrakcja że myślałem że to fejk ale serio coś takiego miało miejsce xdd dzięki za poprawe humoru na wieczór
0
@Artsss ja do tej pory nie mam pojęcia jakim cudem oni to zrobili, chińczycy to nadludzie
0
Benzyna po 6 zł za l od stycznia czy Messi odchodzi z Barcy, co gorsze?
12
Incepcja Dembele, wziąć L4 na L4 xd
1
Spokojnie, w przyszłym sezonie odpali
5
@KacperVEB @NismoFCB Moim zdaniem zagrał dobrze ale Pax podał argumenty, jakie wy macie kontrargumenty że to on się myli i nie ma racji?
2
Czajcie teraz taką sytuacje. Leo z Antkiem przychodzą na dywanik do Barto i awantura a Barto mówi "spokój! Lio masz podawać do Antka, a teraz podajcie sobie ręce i wracać na trening, żeby mi to był ostatni raz chłopcy"
33
@klopx i tutaj widać główną różnice między nim a Coutinho, chłop ma mocną psychike, cały czas uśmiechnięty i próbuje i pokazuje się na pozycje. Dlatego jestem spokojny, jeszcze zachwyci wszystkich :)
0
@Cochise No i pięknie napisane, już wcześniej pisałem że w 3 tygodniu to przychodzi paczka z aliexpress a nie kompletna zmiana drużyny.
1
@_komar co ma facebook do tego o czym piszesz?? Coś mnie ominęło?
Poza tym, nie wiem czy wiesz ale serio sporo osób ze starszego pokolenia ma Fejsa, serio spooro
0
@cules100pro ok, co do Cou. Faktycznie to nie wina zarządu, na pewno Bayern go zatem wykupi za 100 baniek, skoro kupiliśmy go za ile? 140 czy 160 to 100 mln będzie dla Bayernu promocją.
0
@cules100pro efekt jest taki jak napisałem "jak wyjść na 0". Młodziutki Dembele o którym już wcześniej chodziły głosy że niezbyt się przykłada do pracy (stąd spóźnialstwo na treningi i słabe rozgrzewki przez co występowały urazy mięśniowe) i Coutinho sprowadzony nie na swoją ulubioną pozycje (do zespołu w którym na jego pozycji gra Messi). Więc tak, uważam że słabo to przygotowali.
@Hiacynk musze Ci przyznać racje, to zawsze ryzyko.
2
@sintesox Poradnik "w jaki sposób wyjść na 0" autorstwa zarządu FCB
3
@macio_944 RDR 2 będzie baardzo ciężko przebić, Rockstar pokazał jak powinna wyglądać gra wideo. Te losowe zdarzenia budowały bardzo fajnie ten świat. Nie było głupich, nudnych i "tylko żeby coś było" znaków zapytania z oczyszczaniem wież #Farcry i #Assassinscreed
0
@KamQiX aa, dobrze wiedzieć. Dzięki za info!
0
@Rewolucja123 spróbuj rozpoczać post, wpisz @ i nazwe wybranego użytkownika, niech go zaznaczy i wchodzisz na niego. I tam na górze powinno być napisane jeśli ma bana
4
@bari_94 jeśli tak porównujesz już to warto dodać że Dembele w Barcelonie, we wszystkich rozgrywkach zdobył 19 bramek. Ten bezproduktywny Griezmann 12 bramek we wszystkich rozgrywkach. Dembele jest tu trzeci sezon, Griezmann pół sezonu. Dziękuje
24
Alba nie lubi Suareza bo tylko Messiemu podaje w polu karnym. Dobranoc
0
@NeroTFP bo niektórzy mają takie dziwne wyobrażenie że on powinien mieć już strzelone 30 bramek i w ogóle to grać jak połączenia Neymara i Suareza. No i ma nie robić cieszynek takich jak kiedyś. Bo inaczej la rambla nie jest kontent! A przecież piłkarz to jest sims, że klikasz na niego i on robi to co chcesz :D
4
Roberto co za zmiane dał, świetnie tam pocinał :D
1
@Elosek Dokładnie, też to widziałem, jak widzi że Messi zbiega do środka to odrazu ruch na bok żeby zrobić mu miejsca i zgarnąć obrońce, no ale wiadomo że Messi go nie lubi i mu nie podaje iks de
3
@FC1899Barca Ale zdajesz sobie sprawe z tego że Griezmann czasem zbiega żeby zrobić miejsce Messiemu? spójrz, że Messi zbiega do środka to Griez odrazu na bok zgarnia z jednego-dwóch obrońców za sobą... To nie zawsze oznacza że się nie rozumieją xD
7
Griezz, odnajdź się... przecież wiemy że potrafisz. Semedo zaskoczył ładnie, w końcu coś daje w ofensywie, brawo!
3
Co się dzieje z tymi piłkarzami xD nie można tak na wyjazdach np.?