0

@Zip nie zapomnij o tym że Maradona był świetny

2

Jakby bramki były po bokach boiska to w takim wypadku dobrze gramy, ale niestety nie są. Ale to troche wynika też z tego że Napoli gra formacją 10-0-0

0

@Dchnet na Ipli jest. 40 zł na miesiąc. Ale niedawno słyszałem, że chyba mają jakieś problemy z serwerami i czasem wywala na meczu (chyba chodziło o Iple jeśli dobrze pamiętam).

15

Przypomina mi to niektórych użytkowników La Rambli, miłego dnia
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-869a911f3051d6942a7e73509e3b66b5

14

@MichalZZZ Wykup pakiet biedaku cebulaku. Ja zarabiam to mnie stać, dla mnie taki pakiet to 2 sekundy leżenia na łóżku.

0

@TheNekro94 To też, ale ja tu widzę bardziej problem w myśleniu na zasadzie "ja tyle zarabiam to mnie stać, więc nie wiem dlaczego Ty nie możesz tego kupić"

2

@TheNekro94 hehe koleś zarabia w godzinę tyle że go stać na wykupienie pakietu na miesiąc, a więc inni też muszą wykupić pakiet bo to grosze dla niego. Pokrętna logika.. to tak jakby Bill Gates powiedział "czemu nie wykupiłeś nowego mercedesa z salonu? dla mnie to grosze, a Ty biedaku cebulaku wolisz 6cio letnie używane kupić..."

1

@macio_944 To widać w politykach jednej i drugiej firmy, kto chce robić gry a kto pieniądze. Asassin's creed swego czasu to nie zdążyłeś przejść jednej części i już następna wychodziła. Więc ja się nie dziwie, że gry Ubisoftu poza wątkiem fabularnym nie miały nic innego do zaoferowania. Na dłuższą metę okazuje się, że jednak lepiej pod każdym względem robić dobrą GRĘ dla graczy niż GRY dla kasy.

2

@FafitFCB Widzę wspólny mianownik tego dnia z serią @zawsze_barca :D

0

@MesQueUnClub_87 wiesz, to tylko przewidywany skład według dziennikarzy. Ja tylko mówie co ja podejrzewam. Że jeśli nie wyjdziemy z Ansu tylko Vidalem to w formacji 4-4-2 ;p

5

CD Projekt RED poinformował, że każdy gracz który zakupi Cyberpunk 2077 na Xbox One będzie mógł za darmo odebrać upgrade gry na nową generacje konsol Xbox Series X, gdy tylko będzie dostępna.
I to jest właśnie podejście do gracza, a nie robienie z niego bankomatu i kazanie płacić 20$ za dodatkowy różowy kolor do karabinu.. Jak ja ich szanuje.

6

@MesQueUnClub_87 najprawdopodobniej jak wyjdzie na skrzydle to i tak będziemy grali 4-4-2, tak mi się wydaje

0

Skład ASa chyba najlepszy jak dla mnie

3

@KamQiX ja mam mieszane uczucia troche, tzn. wierzę że wygrają i czekam z optymizmem również na mecz. Ale ostatni rok (Liverpool) pokazał że słowa "jesteśmy zmotywowani bardziej niż kiedykolwiek po tym co stało się rok temu" nie znaczą za wiele. Trzeba czekać co się wydarzy

0

@Avada Kedavra bo jeśli nie zabije Cie kofeina to zrobi to kofeina. Do wieczora koleszko, musisz wytrzymać na mecz!

1

@TheNekro94 Wytrwały jesteś, ja z dwa razy włączyłem w którymś starszym PES albo Fifie na 45 min bo się dało kiedyś. Ale wytrwałem może z 10 min i mi się znudziło :/

0

Chcielibyście żeby w piłce nożnej były takie wyniki jak w koszykówce? np. 129:113?

4

@MaTt_BarcaFan Wiem, po prostu o tym zapomniałem i się do tego błędu przyznałem. Nie musisz odrazu obrażać, Ty się nigdy w życiu nie pomyliłeś?

4

@MaTt_BarcaFan a tak poza tym wszystko w główce dobrze? Po co odrazu wyzywasz?

0

@HansLanda Właśnie zastanawiam się czy lepiej wystawić zawodnika niedoświadczonego czy nieogranego w zespole na wejście.
@bodzio10 aa faktycznie :D sorki mój błąd.

0

W wyjściowym składzie na Napoli i na Real wolelibyście na LS Fatiego czy Braithwaita?

2

@FafitFCB Trzeba szybko nie stracić 2 bramek jak dla mnie :D

1

@Gaucho ja się nie znam ale dziękuje za nazwanie mnie kolegą, pierwszy raz w życiu.. lofki w każdym razie kumplu! < 3

0

@wyrek nie powiedziałbym, jeśli chodzi o powroty to wygląda o wiele solidniej niż Semedo

0

@dv7wisnia Quebonafide

2

@FranzMaurer ej a ja Cie znam, miałeś inny nick jeszcze niedawno. Albo te same avatary ;p

0

@cracker to troche im się nie zgadzają obliczenia skoro miał się wzbić na 1500 metrów i uderzył w kopułę. To szczyt Śnieżki (1603m n.p.m.) wystawałaby 100m nad kopułą rozumiem? :D

1

@macio_944 daje płaskoziemcom rok i przekręcą tą historie tak, że niby go zestrzelili żeby nie dał światu dowodów. Będą sobie wycierali gębe jego śmierciom jak to zawsze mają w zwyczaju.

0

@pax a to zobacz, jak oglądałem mecz to Busquets wydawał mi się jednym ze słabszych zawodników, kilka strat i wyglądał na bardzo powolnego i ociężałego itd. Ciekawe ile rzeczy nie dostrzegamy podczas meczu i później krytykujemy danych graczy podczas/odrazu po meczu ;p

1

Szkoda że Roberto kontuzja. Już się boje tej prawej strony obrony w najbliższych meczach.. te truchciki w powrotach Semedo. No ale teraz tylko mieć nadzieje ze i jemu się nic nie stanie bo nie wiem kto tam już zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?