24

@PatrychoO smoki są zmyślne cholibka

1

@Kengo jak zdadzą to mają autostrade do jazdy na naszej prawej obronie, jak Semedo wraca z ataku ^^

0

@Veb1233 nie burz mojej koncepcji żartu. Dziękuję.

14

@Transu96 Jak strzeli będzie mógł się pochwalić, że strzelił bramkę przy pustych trybunach a Messi nie. Czyli kolejny dowód na to że jest lepszy.

13

@Kajtek77 te głośniki?

13

@BarcaInfo Neymar z tej dwójki bardziej potrzebny. W ogóle jakiś topowy LS potrzebny na wczoraj

0

@DaPi gościu zwolnij

2

@masakrator05 bo aktualnie jakby jeszcze zmienili kapitana z Leo na kogoś innego to by takie szambo wybiło na temat Barcy, że by przewyższyło mount everest

21

Powoli zaczynam rozumieć dlaczego piłkarze tak bardzo lubili Valverde, mieli święty spokój, nikt im nie zawracał głowy. Bajeczka

20

#tiki-taka
Bo najlepszym zachowaniem jest spuszczać główkę w dół jak się przegrywa i milczeć. Jak widać po Rzymie i Liverpoolu, to najlepsze możliwe zachowanie.

5

@macio_944 Tak wygląda nasz zarząd :D

0

@TheNekro94 W Barcelonie problem jest poważniejszy bo nawet jak te 4 koła za mniejsze pieniądze kupią to i tak z tą mentalnością nie wrzucą nawet pierwszego biegu :P

2

@Bobo25 Azbest też pomaga podobno, codziennie przed śniadaniem przez dwa tygodnie.

0

@Janas11224 kupie za 1 zł i wysyłka po Pana stronie

1

@kerouac Spokojnie, za chwile lato to będzie pożywka na Neymarze, a jak nie to coś innego sobie znajdą. Teraz brakuje tematów to coś sobie znaleźć musieli.

4

@macio_944 Niemożliwe, pewnie ktoś się podszywa. Ta osoba słowa by nie złamała.

6

@contowsky Sól i cukier wyglądają niesamowicie

0

@matirix20 ja tak w Fifie miałem tylko zamiast Suareza, Griezmann. Wygrywałem po 5:0 każdy mecz na klasie światowej i mi się znudziło :D

25

@BarcaInfo Ja tak mam z niektórymi rzeczami w domu, nie wyrzucę bo może się przyda ale nie używam bo nie jest zbytnio potrzebne i w sumie tak leży i leży xD

0

@Adamski69 Polacy są za biedni żeby wyjeżdżać z kraju a i nikt do nas nie chce przyjeżdżać to nikt nie zachoruje :D

20

@Nano22 Założyłeś koszulke Realu?

2

@BarcaInfo Rakitić mógł odejść w lato kiedy był naprawde dogodny da niego i dla wszystkich moment. Usilnie chciał zostać i teraz wszyscy się męczą. Bo podejrzewam że on sam nie czuje się dobrze.

6

@beznicku1000 To nie może się nie udać.

0

@NeroTFP dokładnie tak to wygląda. Griezmann strzela ważnego gola - dobrze że Barca strzeliła! Griezmann nie strzeli gola - tego gościa nie powinno tutaj być... I tak w kółko.

22

@itmustbejoke On już nic nie musi. Taka jest prawda ;p

3

@KamQiX Setien miał gorzej, Valverde przyszedł, miał okres przygotowawczy i całe okienko żeby poprosić o piłkarzy jakich widzi w swojej taktyce. Setien wszedł do klubu na zasadzie "szybko, masz Heniek, weź tam zrób żeby było dobrze"

0

@kamilop Czytelny? gdyby dobrze wycelował przy podaniu od Alby to piłkarze Realu by nawet się nie spostrzegli że stracili bramkę.

1

@barteq nie napisałem że to kluczowe, tylko że to kolejna cegiełka. Coraz mniej argumentów przemawia za pozostawieniem tych ludzi na stanowiskach.

2

Jedna rzecz mnie naprawdę cieszy po wczorajszej przegranej. Kolejna cegiełka dołożona do wywalenia zarządu. Jeszcze troszkę i może się uda, trzymamy kciuki!

2

@kerouac Szkoda że Arthurowi brakuje sił na rozgrywanie całych meczów, wczoraj do jego zejścia by w miare spokój w środku pola i jakoś to funkcjonowało. To samo jak wszedł z Napoli, nagle wszystko zaczęło lepiej wyglądać w środku. Niby robi te kółeczka i niby do boku rozgrywa, ale środek z nim wygląda po prostu lepiej. Jeszcze niech zacznie dawać piłki przełamujące linie do przodu to będzie super (bo widać że np. Griezmann bardzo często robi takie ruchy ale nikt mu nie podaje). Ale to tak a propo, ogólnie zgadzam się z Twoimi przemyśleniami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?