Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hank_moody znaczy, ja myślę że w jednej z 3 najpopularniejszych restauracji na świecie, ktoś jeszcze czasem zje nuggetsy :p
0
@matirix20 Taki prawilny na maxa rap mnie nie jara, chyba z tego typu klimatów w hot16 najlepiej Białas poleciał
5
@xbox Nap***dalanie dzieci to nigdy nie jest dobre wyjście. Uczy to jedynie strachu przed rodzicem i jego słabość, no bo wiadomo że jak się nie potrafi inaczej to zostaje tylko agresja, bo przecież dziecko nie odda no nie xD Ludzie którzy mówią, że bezstresowe wychowanie jest złe, po prostu w zły sposób pojmują to pojecie.
1
@kerouac Spoko jest, ale wiele wersów nie rozumiem. Czasem mam wrażenie, że powstawiał losowe słowa w wers żeby się rymowało. Ale pod względem brzmieniowym jest fajne
2
@macio_944 I to wszystko na 3 grach i jednej która jeszcze nie wyszła. Tak trzeba umieć grać w ten biznes :D
0
@Zoker 3 sezon nie był jakiś wybitny, ale zakończenie mmm.. Czekam mocno na kolejny. Ale moim zdaniem 1szy sezon i tak najlepszy
0
@MESSIah16 @michal26 A co z lekarzami, chirurgami itd. którzy noszą maseczkę przez kilka/kilkanaście h podczas przeprowadzania operacji? zmieniają ją co 30 minut?
1
@LuisSalvano Nie rozumiem dlaczego musiałeś wepchnąć coś co obraża Bedoesa. Nie można było po prostu napisać "ulala ładnie Bajorson poleciał z nową nutą"? To jest największy problem słuchaczy tego gatunku. Zawsze trzeba zgnoić kogoś kogo twórczość Ci się nie podoba, każda okazja jest do tego dobra... Bardzo gardze za takie podejście.
4
@Kapitan hawk Gdzie był tusk kiedy padła zachodnia bruzda?! Gdzie był tusk gdy wróg nas osaczył?! gdzie był tus...
2
@NeroTFP 4. Nie udostępniać filmików z teoriami spiskowymi na tablicy.
9
Powiem wam, że ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam. I odkąd nie czytam co te pismaki wymyślają i wypisują to żyje mi się nieporównywalnie piękniej
5
Dziś mogła być premiera Cyberpunka 2077. Pamiętamy [*]
1
@DonAndrzejos ale to nie znaczy, że coś się zmieni! To co, gramy w siate?!
0
@ViscaBarca123 mógłby się podzielić, mi się należą te pieniądze, jemu aż tyle nie potrzebne!
3
@IronSanHybrid spoko, ja jestem typem osoby która nie lubi się opierać na wierze, ale szanuje za podejście i otwartą głowę, miłego święta które jest dla was chrześcijan ważne! :)
3
@Hiacynk nie mam ochoty płakać w południe, nie odważę się obejrzeć ponownie Hachiko :/ ale Gladiator dzisiaj wleci na pewno!
5
@Triv44 bardzo wygodna wymówka. Jeśli ktoś chce wierzyć to niech wierzy ale nie niech nie umniejsza przy tym zasług ludziom, którzy są odpowiedzialni za jego udane leczenie.
11
Lekarze którzy go leczą i producenci leków powinni przestać i oddać kurację w ręce Boga w takim razie ;p
11
@Bykunn bo masz wierzyć w Pana Bozie i koniec dyskusji, mimo że religia to podobno wolny i indywidualny wybór i teoretycznie możesz wierzyć w co chcesz.
1
@AllBundy mnie zawsze zastanawia dlaczego ludzie którzy tak mocno dyskutują na tematy na których się kompletnie nie znają, nie dyskutują np. o fizyce kwantowej.. :D
0
@AnnaMarianna westerny co tata oglądał a trwały po 5 godzin co wychodziło na cały dzień :(
2
@FC1899Barca przeczytałem to na kwejku więc nie wiem co Ty do mnie piszesz, nie wymyśliłem tego.
43
"jeśli wierzysz, że COVID-19 jest powodowany przez sieć 5G, prawdopodobnie twoi rodzice są rodzeństwem" - najlepsza rzecz jaką dzisiaj przeczytałem xD
1
@kerouac hah, wydaje się czasem jakby takie były :D ten niebieski z mango, ale bez szału
0
@fortunate_son tak, biurko mam przy ścianie sąsiadującej. Zaraz za nią mają sypialnie bez telewizorów czy takich rzeczy więc z reguły jest tam cisza. W drugą stronę działa to podobnie bo też ich często słyszę, na szczęście to starsi ludzie więc bez dźwięków uprawiania miłości jest :D
46
Pracuje zdalnie w domu, otwieram se przed chwilą z wiadomym dźwiękiem Monstera żeby się doładować i słyszę sąsiadkę za ścianą "a ten już pije od rana..." xd
0
@NeroTFP tragedia to tragedia, zginęli ludzie.. ale żeby robić rocznice z takiego powodu to troche dziwne.
4
@PaulFCB to samo co o płaskiej ziemi. Czyli bzdura. Bo co, ktoś codziennie ustawia kamerke na księżyc i zoomuje? i akurat w kadrze pokazało się coś takiego? baardzo duży zbieg okoliczności.
1
Serwus, jak się trzymacie kochani?
4
Fajna ta kwarantanna, panowie z puszkami w ręku pod sklepem jak stali tak stoją. Ale widać, że prawdziwie wierzący są. Tak bardzo wziąć sobie do serca "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę"