0

Grizu na szpicy, ciekawe jak sobie poradzi. Choć wydaje mi się, że 3ka w ataku będzie bardzo manewrowała i wymieniała się pozycjami.

1

@NaFazieHitman Dzwonie na policje. Nie ruszaj się

0

@NeroTFP Wstawaj Krystian, zesr... się

27

@BarcaInfo To jest pomoc i działania społeczne. Ciekawe co przez ten czas zrobiła Anja Rubik dla świata (odnoszę się tu do jej niedawnego oburzenia na portalu społecznościowym, w którym pisała jak to Elon Musk "wyrzuca" pieniądze na programy kosmiczne zamiast pomóc planecie).

15

@marcin62 posiadam kopie na thepiratebay, liczy się?

1

@Pilka_jest_okragla a wytrzymałby cały mecz? :P

2

@kerouac Tej, myślałem ze Ty starszy jesteś

2

@kerouac Niektóre miejsca na świecie to jak z bajki, ahh jakby tylko piniundze były to bym cały świat przejechał bo tyle pięknych miejscówek jest.

3

@macio_944 Szczerze powiem to lepiej dla Redów, że ktoś taki nie będzie ich fanem :D

4

@MesQueUnClub_87 Tam pracuje masa osób, spora możliwość że osoby homoseksualne również, dlatego taki drobny gest poparcia i zrozumienia może być dla nich miły.

2

@macio_944 Niech mje dadzą to night city wire i nowy gejmplej a nie się bawią w profilówki

16

@Ghostface Trochę zajeżdża mi to podejściem "ja jestem tolerancyjny jak moge ale niech ich nie widze, niech nie wychodzą z domów i nigdzie publicznie tego nie pokazują". Oczywiście, że wciskanie na siłę wątków LGBT w różne produkcje nie jest do końca dobre dla tych osób, bo to ma bardzo negatywny odbiór. No ale wydaje mi się że im właśnie chodzi o to żeby nie byli traktowani jako "dobra rób co chcesz ale siedź cicho i nie wychodź z domu bo to obrzydliwe". Takie moje zdanie.

28

@macio_944 No i prawda, Jezus mówił przecież "Kochajcie swoich bliźnich". Ja nie rozumiem jak osoby chrześcijańskie mogą jednocześnie obrażać innych za ich orientacje.

6

@Janiama problemem jest też patrzenie i ocenianie piłkarza pod względem kosztu transferu. Trochę to krzywdzące bo piłkarze nie wybierają kwoty za swoją głowę, a nakłada się na nich presję - kosztowałeś 100+ mln, a więc musisz mieć statystyki chociaż zbliżone do Messiego inaczej wypad z klubu. Aa i masz ma to pół sezonu.

32

Podobno po wczorajszym meczu Bartomeu wszedł do szatni i przekazał Griezmannowi, że musi w tym sezonie strzelić jeszcze minimum 100 bramek inaczej go sprzeda i zrobi na La Rambli ankietę kogo kupić w jego miejsce.

4

@Janiama trafione, zawsze musi być jakiś chłopiec do bicia. La Rambla... La Rambla never changes

1

Nie oglądałem meczu, widzę teraz że wynik 4:0 a na La Rambli temat top 1 to sprzedaż zawodników jak najszybciej. Stęskniłem się za wami malkontenci! ^^

1

@Kurkmen dokładnie, coś jak kozaczenie, obrażanie i prowokowanie kolesia o dwie głowy od siebie wyższego i później uciekanie i krzyczenie "no zostaw mnie! Co Ty nienormalny jesteś?!" :D

0

@ProMILs hah akurat nie patrzyłem na kolor skóry :D ale podobną akcję widziałem też niedawno po śmierci tego dwudziestolatka (?) w Polsce, który się rzucił na policjanta z nożyczkami podczas kontroli a ten go zastrzelił. I później przed komisariatem dzbany się rzucały na policję, normalnie butami w nich wjeżdżali żeby za chwilę powiedzieć "i co, nas też zastrzelicie?!"... Xd

6

Czasem widuje podobne filmiki z różnych sytuacji i czegoś nie rozumiem. Ci ludzie prowokują policję, są agresywni i wulgarni, policja ich obezwładnia dla bezpieczeństwa ogółu a ci krzyczą żeby ich zostawili.. Tak sobie myślę, że zawód policjanta to przykra robota.

https://m.jbzd.com.pl/obr/1437167/policja-chyba-ma-juz-dosc

0

@Kurkmen gdzie mogę udać się na zabieg poluzowania zwieraczy? Nigdzie nie mogę znaleźć placówka która takie usługi by świadczyła. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

1

@NaFazieHitman żadna kasa mu tego nie zrekompensuje, najgorsze jest to że najprawdopodobniej dalej będą ludzie z dziećmi od niego uciekać i do końca życia będzie miał łatkę pedofila. Tak zniszczyć człowiekowi życie...

0

@Danny Gaucho To jest kuc prosze Pana.

0

@BarcaInfo Jak mi tego brakowało.

2

@YoNoEntiendoNada Łączysz dwie zupełnie różne sprawy. Oczywistym jest że zarabiają duużą kase na mikrotransakcjach itd. Ale przecież tak dopracowanych gier jak oni nie tworzy się w rok... Jako przykład powiem Ci, że w RDR 2 zostało nagranych 500 000 linijek dialogowych! Dla porównania, w grze RPG Dragon Age: origins zostało nagranych około 70/80 tysięcy linijek. To może przybliży Ci skale i rozmach tworzonych przez Rockstar gier. Masz odpowiedź.

5

@KapiFCB To świadczy tylko o jakości ich gier. Dlatego tak rzadko wydają gry i nie bez powodu przez kolejnych X lat nadal świetnie się sprzedają, są grywalne i ludzie o nich mówią. To obecnie najlepszy producent gier.

0

@SelloutCrowd pieniądze za nic nie robienie.

3

Ehh wstałem, piękny dzień! Robi się piękniejszy jak pomyślę że jeszcze tylko 43 lata do emerytury :) miłego dnia Ramblo!

0

@Foton naprawdę brak mi słów... Nie potrzebujesz dowodów na oskarżenie ogromnej liczby osób homoseksualnych o pedofilię bo przecież widziałeś coś tam w jakimś filmiku na YouTube... I naprawdę ja się przestaje dziwić dlaczego tylu ludzi jest tak agresywnie nastawionych do LGBT, skoro mają taką pokraczną i upośledzoną zdolność myślenia. Zobaczyłeś w filmiku jakiegoś księdza pedofila? Idź do najbliższej parafii i zacznij tłuc innego księdza mówiąc mu że na pewno też jest pedofilem... Gratuluję Ci myślenia.

2

@Foton po pierwsze, to mam wrażenie że o LGBT wiesz tyle co zobaczysz na obrazkach w internecie. Po drugie, homoseksualizm to nie jest moda... Poczytaj sobie zwyczaje starożytnych Greków, to nie powstało w XXI wieku, uwierz mi. A po trzecie, skąd te dane, że 90% pedofilów to homoseksualiści? Poproszę jakiś link do badań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?