Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grizu na szpicy, ciekawe jak sobie poradzi. Choć wydaje mi się, że 3ka w ataku będzie bardzo manewrowała i wymieniała się pozycjami.
1
@NaFazieHitman Dzwonie na policje. Nie ruszaj się
0
@NeroTFP Wstawaj Krystian, zesr... się
27
@BarcaInfo To jest pomoc i działania społeczne. Ciekawe co przez ten czas zrobiła Anja Rubik dla świata (odnoszę się tu do jej niedawnego oburzenia na portalu społecznościowym, w którym pisała jak to Elon Musk "wyrzuca" pieniądze na programy kosmiczne zamiast pomóc planecie).
15
@marcin62 posiadam kopie na thepiratebay, liczy się?
1
@Pilka_jest_okragla a wytrzymałby cały mecz? :P
2
@kerouac Tej, myślałem ze Ty starszy jesteś
2
@kerouac Niektóre miejsca na świecie to jak z bajki, ahh jakby tylko piniundze były to bym cały świat przejechał bo tyle pięknych miejscówek jest.
3
@macio_944 Szczerze powiem to lepiej dla Redów, że ktoś taki nie będzie ich fanem :D
4
@MesQueUnClub_87 Tam pracuje masa osób, spora możliwość że osoby homoseksualne również, dlatego taki drobny gest poparcia i zrozumienia może być dla nich miły.
2
@macio_944 Niech mje dadzą to night city wire i nowy gejmplej a nie się bawią w profilówki
16
@Ghostface Trochę zajeżdża mi to podejściem "ja jestem tolerancyjny jak moge ale niech ich nie widze, niech nie wychodzą z domów i nigdzie publicznie tego nie pokazują". Oczywiście, że wciskanie na siłę wątków LGBT w różne produkcje nie jest do końca dobre dla tych osób, bo to ma bardzo negatywny odbiór. No ale wydaje mi się że im właśnie chodzi o to żeby nie byli traktowani jako "dobra rób co chcesz ale siedź cicho i nie wychodź z domu bo to obrzydliwe". Takie moje zdanie.
28
@macio_944 No i prawda, Jezus mówił przecież "Kochajcie swoich bliźnich". Ja nie rozumiem jak osoby chrześcijańskie mogą jednocześnie obrażać innych za ich orientacje.
6
@Janiama problemem jest też patrzenie i ocenianie piłkarza pod względem kosztu transferu. Trochę to krzywdzące bo piłkarze nie wybierają kwoty za swoją głowę, a nakłada się na nich presję - kosztowałeś 100+ mln, a więc musisz mieć statystyki chociaż zbliżone do Messiego inaczej wypad z klubu. Aa i masz ma to pół sezonu.
32
Podobno po wczorajszym meczu Bartomeu wszedł do szatni i przekazał Griezmannowi, że musi w tym sezonie strzelić jeszcze minimum 100 bramek inaczej go sprzeda i zrobi na La Rambli ankietę kogo kupić w jego miejsce.
4
@Janiama trafione, zawsze musi być jakiś chłopiec do bicia. La Rambla... La Rambla never changes
1
Nie oglądałem meczu, widzę teraz że wynik 4:0 a na La Rambli temat top 1 to sprzedaż zawodników jak najszybciej. Stęskniłem się za wami malkontenci! ^^
1
@Kurkmen dokładnie, coś jak kozaczenie, obrażanie i prowokowanie kolesia o dwie głowy od siebie wyższego i później uciekanie i krzyczenie "no zostaw mnie! Co Ty nienormalny jesteś?!" :D
0
@ProMILs hah akurat nie patrzyłem na kolor skóry :D ale podobną akcję widziałem też niedawno po śmierci tego dwudziestolatka (?) w Polsce, który się rzucił na policjanta z nożyczkami podczas kontroli a ten go zastrzelił. I później przed komisariatem dzbany się rzucały na policję, normalnie butami w nich wjeżdżali żeby za chwilę powiedzieć "i co, nas też zastrzelicie?!"... Xd
6
Czasem widuje podobne filmiki z różnych sytuacji i czegoś nie rozumiem. Ci ludzie prowokują policję, są agresywni i wulgarni, policja ich obezwładnia dla bezpieczeństwa ogółu a ci krzyczą żeby ich zostawili.. Tak sobie myślę, że zawód policjanta to przykra robota.
https://m.jbzd.com.pl/obr/1437167/policja-chyba-ma-juz-dosc
0
@Kurkmen gdzie mogę udać się na zabieg poluzowania zwieraczy? Nigdzie nie mogę znaleźć placówka która takie usługi by świadczyła. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
1
@NaFazieHitman żadna kasa mu tego nie zrekompensuje, najgorsze jest to że najprawdopodobniej dalej będą ludzie z dziećmi od niego uciekać i do końca życia będzie miał łatkę pedofila. Tak zniszczyć człowiekowi życie...
0
@Danny Gaucho To jest kuc prosze Pana.
0
@BarcaInfo Jak mi tego brakowało.
2
@YoNoEntiendoNada Łączysz dwie zupełnie różne sprawy. Oczywistym jest że zarabiają duużą kase na mikrotransakcjach itd. Ale przecież tak dopracowanych gier jak oni nie tworzy się w rok... Jako przykład powiem Ci, że w RDR 2 zostało nagranych 500 000 linijek dialogowych! Dla porównania, w grze RPG Dragon Age: origins zostało nagranych około 70/80 tysięcy linijek. To może przybliży Ci skale i rozmach tworzonych przez Rockstar gier. Masz odpowiedź.
5
@KapiFCB To świadczy tylko o jakości ich gier. Dlatego tak rzadko wydają gry i nie bez powodu przez kolejnych X lat nadal świetnie się sprzedają, są grywalne i ludzie o nich mówią. To obecnie najlepszy producent gier.
0
@SelloutCrowd pieniądze za nic nie robienie.
3
Ehh wstałem, piękny dzień! Robi się piękniejszy jak pomyślę że jeszcze tylko 43 lata do emerytury :) miłego dnia Ramblo!
0
@Foton naprawdę brak mi słów... Nie potrzebujesz dowodów na oskarżenie ogromnej liczby osób homoseksualnych o pedofilię bo przecież widziałeś coś tam w jakimś filmiku na YouTube... I naprawdę ja się przestaje dziwić dlaczego tylu ludzi jest tak agresywnie nastawionych do LGBT, skoro mają taką pokraczną i upośledzoną zdolność myślenia. Zobaczyłeś w filmiku jakiegoś księdza pedofila? Idź do najbliższej parafii i zacznij tłuc innego księdza mówiąc mu że na pewno też jest pedofilem... Gratuluję Ci myślenia.
2
@Foton po pierwsze, to mam wrażenie że o LGBT wiesz tyle co zobaczysz na obrazkach w internecie. Po drugie, homoseksualizm to nie jest moda... Poczytaj sobie zwyczaje starożytnych Greków, to nie powstało w XXI wieku, uwierz mi. A po trzecie, skąd te dane, że 90% pedofilów to homoseksualiści? Poproszę jakiś link do badań.