Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 W kauflandzie widziałem chyba Heinekena, w Carrefourze też. Wiem, że to nie dotyczy pytania ale tak sobie liczyłem kiedyś i to się baardzo mocno nie opłaca, do tego słyszałem że szybko się wygazowuje :P
1
@Tom0VeB Podam przykład z feministkami. Są i były kobiety które walczyły o równe prawa i mocno działały w tym temacie, ale bywają też "feministki" które sieją tylko chaos i obrażają wszystkich. Nie można obrażać wszystkich feministek na przykładzie wybranych durnych sfrustrowanych bab.
2
@Janiama https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8597063#comment-8597063
tutaj link do tej dyskucji. Możesz śmiało tam wkleić ten post.
2
@Mesi12 Nie mieszaj ruchu który powstał w celu walki z rasizem, do zwykłej bandyterki i debilizmu niektórych osób.
0
@damianex10 Polecam obejrzeć wszystko raz jeszcze, ja odkrywałem różne nowe rzeczy których wcześniej nie wyłapałem :D
3
@MESSIah16 0, 1 podejście. Jak nie jesteś za Pisem to na bank jesteś za PO! a PO też kradło! swoją drogą ten argument zawsze mnie dobijał. Wyobraź sobie w sprawę w sądzie w której złodziej usprawiedliwia się "Wysoki sądzie, inni tez kradli, nawet więcej! dlatego proszę zakończyć tą rozprawę natychmiast" ^^
0
@DonMatteo901 Ciekawe czy w takiej sytuacji koleś który "się bronił" będzie jakoś sądzony/skazany
0
@Przemek2323 A rozdawanie pieniędzy to nie ekonomia? kurde, a ja myślałem, że Pis to takie hegemony ekonomii :/
3
@Kajtek77 Można jeszcze zaproponować Ter Stegena za Buffona z dopłatą dla nas 10 mln :D
3
@Colon Pluton jaki ładny, coś w stylu "be careful who you call ugly in middle school" ^^
1
@Ghotti Dostali w całości początkowy fragment rozgrywki.
3
@macio_944 3 dni! Niesamowite jak ta gra potrafi w kilka dni przejść u mnie z frustracji do czekania jak na wigilie w dzieciństwie :D
0
@G9 Szacunek, ze znajomością tych języków możesz taką prace znaleźć, że głowa małą :D (chyba że już takową masz)
4
@D_Myrdal Rozmowa tyczy Dudy i Trzaskowskiego a Ty z Komorowskim wyskakujesz. No tak, zgadzam się że to nie był dobry prezydent, choć nadal nie wiem jak ta sprawa dotyczy tych dwóch Panów.
13
@D_Myrdal Dziwny argument, zważywszy na to że taki Duda nie posiada żadnych dobrych cech na swoje stanowisko, poza najszybszym podpisywaniem wszystkiego co mu w łapy dadzą, na wschód od Wisconsin.
2
@Messibestplayerintheworld Jakby pokrył tak +/- 160 mln, to wtedy spoczko :D
2
@Pawlak1992 Tak jak napisał kolega wyżej @Zoker , sędziowie w Hiszpanii to dramat.
12
@Bykunn to musi być okropnie trudna decyzja dla policjanta, ale przypomnijmy że ten zawód jest po to żeby chronić społeczeństwo. Nikt nie dźga nożem przez przypadek innego człowieka i rzuca się na kolejnych. Taki ktoś stanowi ogromne zagrożenie dla ludzi i trzeba go za wszelką cenę zatrzymać. Mógł nie strzelać, mógł użyć paralizatora, tylko co gdyby to jej nie zatrzymało i zabiłaby jeszcze jedną osobę?
1
Jakiś oprych mi wczoraj wlewał wódke w moje rzeczy, do coli mi lał, do sprite z lodem... Weź tu zaufaj człowiekowi.
0
@Bykunn Ale zoba ile podań do boku mamy :)
0
@Jackazz Ewentualnie od PS'a i zainstaluj DS4Windows. Zależy który preferujesz, czy Xboxowy czy PSowy.
0
@MesQueUnClub96 z czym mnie wyjaśnił? Xd
2
@FC1899Barca ooo jaaa, ale ma klimat, świetne!
1
@SHIBA szanuje decyzje, ale jednak idź proszę na wybory, trzeba zmienić prezydenta jak najszybciej ;)
0
@cules100pro no, mistrz świata jest bez niczego.. Ludzie zrozumcie, że nawet jeśli by tu Neymar wrócił, czy nawet przyszedł Mbappe, to i tak nic to nie da skoro mamy pomoc która nie rozgrywa do przodu xd zawodnicy człapią po boisku, zauważ jak np. Messi czy ktoś jest przy piłce a 3 osoby przed nim nie robią żadnego ruchu, stoją koło zawodników którzy ich kryją. To jest drugi problem. Ale oczywiście najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego i zgonić na niego a potem narzekać że nie wytrzymał psychicznie..
0
@matirix20 no nie jest, ale zganianie na Grieza teraz jest co najmniej niesmaczne i nie na miejscu.
2
Trochę dziwnie, że najmocniejszym punktem Barcelony obecnie jest to że jest dobra "na papierze" ^^
0
@Naturopata tak, winny temu remisowi jest Griezmann :DD
2
@kerouac co Ty gadasz za głupoty, trzeba go sprzedać i sprowadzić kolejnego zawodnika za 100+ żeby można było dalej narzekać że nie strzela bramek.. Ciekawe kiedy ludzie w końcu zobaczą, że to nie w Griezmannie jest problem.
1
@ViscaBarca123 Zawsze jak o nim piszesz to czytam "Romelu Lukaku" nie wiem czemu xd podobne troche w sumie