Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 SPOJLER - wrażenia tych co grali są w większości bardzo dobre :D
Co do wydarzenia, to bokserki do zmoczenia już przygotowane na jutro ^^
2
@Wossi61FCB No tak, ale nawet jeśli zarabiałby więcej i odrzucił te oferty bo nie patrzy na pieniądze. Ale zarabia i tak zajebiście, to troche dziwnie brzmi mimo wszystko, wyszedł na szlachetnego rycerza :D
18
@Wossi61FCB "Pieniędzmi nie kupi szczęścia" taaak, bo w Borussi to pewnie zarabia 8e netto za godzine ^^
0
@L3OM3SSI Koleś, na ten moment to minicraft a nie porno, za kilka lat jak coś xD
0
@MesQueUnClub_87 Szkoda że przez brak konsoli większośc tych tytułów mi umknie :( Ale w Jedi'a grałem i szczerze to poza ładną oprawą graficzną jakoś tyłka nie urywa :D
8
Chciałbym żeby ktoś kochał mnie tak mocno jak Vidal Messiego we wczorajszym meczu :(
2
@LuisSalvano Wydaje mi się, że to bardziej slang. Dużo ludzi tak rozmawia normalnie, nie wszyscy mówią jak politycy.
1
@kamilo0066 No sorki, ale zdecydowana większość pisze tutaj nad fajnym meczem w wykonaniu młodych i obrońców, a Ty non stop rura po Griezie, no to widze w tym już niezdrową obsesje.
6
@kamilo0066 Ale Ty masz kompleksy na jego punkcie xd Wczoraj rozegrał nienajgorszy mecz, ale faktycznie za 120 mln to powinien minimum 2 salta trzasnąć.
1
@kerouac Kuźwa mać, weź tu zostaw telefon na stole przez chwile to weźmie i napisze coś..
2
@kerouac @arasz1819 @MesQueUnClub_87 Listen guys, no te conozco, besos ~ Leo
0
@Avada Kedavra Z tego co pamiętam to raz konkretnie dali pupy przy rzucie wolnym dla Bilbao, gdzie Griezowi zostawili 2 zawodników do krycia ^^ Ale Lenglet i Pique zagrali solidnie fest
6
Okej, Puig i Ansu zagrali wczoraj bardzo dobrze, ale ja chciałbym zwrócić uwagę na naszych obrońców, Lenglet, Pique, Semedo i bardzo bardzo poprawnie Alba. Yeah baby that's right I like it.
1
@kamilo0066 ale się uwziąłeś na tego Grieza.. akurat w tym meczu w ataku lepiej niż Suarez
0
Trochę szkoda, że akcja toczy się na 25 metrze a jest tak mało ruchu ze strony piłkarzy Barcy.. do tego ja nie wiem czy oni się boją oddawać strzały? muszą wejść z piłką do bramki czy jak?
1
@4drian0 No tak, ale jak wysyłasz zupełnie nową gre (bo to nie jest sprawdzony tytuł, jak wiedźminy czy assasin's creed np.) do oceny kilkudziestu osobom, i zdecydowana większość jest wniebowzięta, to jest duże prawdopodobieństwo, że to naprawdę świetna gra :D
1
@shinthps Ciekawą kwestie poruszyłeś, faktycznie gry coraz bardziej próbują przypominać film, do tego zobacz, że coraz więcej gier zaczyna być wszystkim, ile aktualnie mamy gier "RPG akcji, slasher, FPS z otwartym światem i elementami skradankowymi". AC: Odyssey kompletna zgoda, choć było w tym coś dziwnego bo przeszedłem cały wątek główny i troche misji pobocznych.
Poziom trudności to jest w ogóle obecnie dziwny kierunek, bij wielką koze przez 15 minut a ona ma Cie na 3 strzały i na tym polega poziom trudności obecnie... Dobrym przykładem moim zdaniem jeśli chodzi o trudność był Gothic. Oczywiście miał toporną mechanikę itd. Ale tam musiałeś mieć jakąś taktyke, być przygotowanym, mieć odpowiedni poziom i ekwipunek itd. Taki poziom trudności jest dla mnie ciekawy, a nie tylko to że boss ma w ciul życia i tłucz go teraz 15 minut, ale mi tez zabawa.. Coraz więcej gier obecnie przechodze na łatwym bądź normalnym, bo nie czuje zabawy ani tej satysfakcji przy opcji trudnej.
2
No to zaraz się zacznie o przekupstwie i o tym, że CDP Red zakazał krytyki.
1
@shinthps No ja jestem mimo wszystko młodszym graczem od Ciebie, bo gdy kupiłeś/dostałeś swój pierwszy PC to miałem 2 lata ^^ Ale też zauważam tę tendencje u siebie, coraz mniej gier mnie jara niż kiedyś. Co do grafiki to jestem troche freakiem i jednak jest to dla mnie jeden z ważniejszych elementów, choć patrze też na inne aspekty. Ogólnie troche nie podoba mi się kierunek w którym idą teraz gry typu "więcej, więcej, więcej wszystkiego + 300 godzin rozgrywki", o wiele bardziej cieszą mnie smaczki, detale i immersja (RDR 2 jest idealnym przykładem tutaj) niż robienie 70x tego samego. Szkoda, bo przez to gdy robi się coraz dłużej, bo gracze muszą mieć coraz WIĘCEJ!!!
1
@MesQueUnClub_87 Tak, ogólnie planuje choć nienawidze gry na padzie (pewnie to kwestia przyzwyczajenia), ale to dopiero w przyszłym roku i już teraz wiem, że zakupie PS 5 ze względu na exy.
1
@shinthps Tak, z tym że jak mi się zawsze wydaje, że teraz to już na bank ludzie wszystko wymyślili to wchodze na Aliexpress i patrze na jakieś kuźwa kamizelki odblaskowe dla kury albo jakieś szelki i hełmy dla papugi to zmieniam zdanie i myśle, że ludzkość wymyśli jeszcze wieeele nowych fajnych filmów i gier.
0
@kulka @Seledynowy ok, tylko ile komentarzy można przeczytać o "po co wątek homo?!?!" niż zawód pod względem fabuły.
0
@MesQueUnClub_87 No właśnie, zobacz ile gier mnie ominęło przez brak konsoli ;p Kilka gier ominąłem, takich jak Gothic np. z tego powodu, że prawdopodobnie teraz gdybym powrócił do nich to bym się zawiódł i przez sentyment mam zawyżone zdanie o nich.
1
@shinthps Hah uwaga z Cyberpunkiem dobra :D Ale faktycznie wydawcy gier coś zwęszyli z tymi remasterami, prawdopodobnie jest to dosyć tańsze, szybsze i zyskowniejsze niż tworzenie nowej gry.
0
Taka myśl mnie naszła odnośnie gry The last of us part II.
- Powstały setki gier z wątkami romansów hetero, na które tylko garstka graczy zwraca uwagę i je komentuje i generalnie nikt sobie nic z tego nie robi.
- ogólnoświatowa imba w branży gier, krytyka fanów, minusowanie artykułów i zarzucanie przekupstwa redaktorów, zaniżane oceny na branżowych portalach z powodu wątku homoseksualnego.
No i teraz, zanim ktoś zacznie znów pisać o "modzie" na LGBT i wciskaniu "wszędzie gdzie się da na siłę" to niech się zastanowi, skąd wynikają te ich marsze, ruchy itd. Niech zobaczy ile tak naprawdę takich wątków powstaje a ile tych "normalnych".
No ja tam nie wiem czemu oni tak walczą o akceptację społeczeństwa względem nich, no nie wiem nie wiem naprawdę, bardzo dziwne...
4
@sebasek99 boli Cie wielka noga?!
0
@MesQueUnClub_87 Z całą pewnością Red dead redemption 2, bardzo blisko dyszki również Wiedźmin 3 (spora szansa, że mi jakieś gry wyleciały z głowy, tak samo jak ktoś Cie pyta czy znasz jakiś żart i nagle zapominasz 18 lat swojego życia ^^). Takto bardzo dużo gier 9/10 którym jednak brakło tej "idealności", ogólnie też nie jestem jakimś profesjonalnym recenzentem i do tego nie mam żadnej konsoli więc wiele tytułów mnie ominęło. U Ciebie jak to wygląda? :D
2
@Hushovt Po prostu śmieje się z osób które uważają piwo smakowe za mało męskie i "dla bab". Ot taki żarcik :P
3
@Hushovt Z tym radlerkiem to przegiąłeś, idź zetnij siekierą drzewo dla wyrównania poziomu męskości
1
@tomono No i to jest ocena na poziomie :D a nie płacz o wątki LGBT. Z ciekawości, masz jakąś grę której dałeś 10/10 w swoim życiu? jeśli tak to jaka?