Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 5 nie była najgorsza, ogólnie te gry nie są słabe. Bo czy to Assasin's creed czy Far Cry mam w praktycznie każdą część przegrane sporo godzin. Fun z tego jest, tylko że to nie są gry które zapadają w pamięć na lata, ot taka poczekajka w przerwie od perełek które wychodzą raz na 4 lata.
3
@macio_944 btw. Ten nowy far cry widać, że to samo co było w poprzednich częściach tylko nowa mapa, coś jak nowy AC: Valhalla. Ubisoft jest niekwestionowanym mistrzem w odgrzewaniu swoich kotletów :D
6
@kuz Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Ale myślę, że PiS zrobił "wszystko co w ich mocy" żeby nie przegrać tych wyborów. Za długo pracowali na to gdzie są teraz.
0
@konrad1661 w tym oknie transferowym jak dla mnie bez szans. Prawdopodobnie nie kupimy nikogo za 70+ mln. Ale to tylko moje zdanie.
1
@MesQueUnClub_87 Nawet mnie nie denerwuj, też nie mam konsoli :( I żałuje bo to wygląda jak coś co by mi znacznie umiliło czas wolny, jak widzę co mnie omija to poważnie zastanawiam się nad kupnem konsoli. Nowa generacja chyba wleci pod koniec roku :D
2
@maleta009 500+ nie powinno się dawać w gotówie do łapy. Podatki na akcesoria dziecięce powinny być zmniejszone np. Wtedy spoko, ale dawanie po prostu 500zł do ręki byle komu jest debilne.
26
Ci co pisali, że będzie tyłek bolał na Rambli, jak Duda wygra. Macie racje, mnie boli na myśl że kolejne 5 lat będę w niego ru***** przez PiS :D Miłego dnia
4
@sokot Chodzi o to, że to żaden argument. Sam fakt kradzieży PiS/PO powinien z automatu ich dyskwalifikować. Ale jak komuś nie przeszkadza to że go okradają, tylko prosi żeby trochę mniej, no to...
@NemeZis93 Oho, propaganda podziałała widzę, osiągnęli to co chcieli :)
6
On: Dlaczego jesteś w związku z facetem który zamordował 2 osoby?
Ona: Nie spoko luzik, ten jest lepszy. Poprzedni zamordował 3 osoby.
Właśnie tak widze ten argument pisowców "PO też kradło ale więcej"...
1
Czyli co, znowu mogę iść spać z myślą, że w nocy podpiszą kolejny syf zwiększający jakiś podatek? Szkoda, ale tak wysoka frekwencja daje do myślenia, że w kraju dzieją się baaardzo złe rzeczy.
0
Nie oglądam meczu ale z tego co czytam to tragedia max?
2
@kerouac Nagle poczułem nieokiełznaną chęć zmiany avatara, ale też nie wiem na jaki... aaaa coś Ty mi zrobił!
5
@Danny Gaucho Zawsze na straży. Szanuje
4
Na jutrzejszy mecz*
6
Odszedł Valverde, a tamci dwumecze wycofują. To znak że możemy wygrać to LM xD
1
@baczmus Fifi w formie, piękny numer i ten bit Lanka, mniam
0
@BaroPodertos Z ust kibica Barcy takie teksty nie przystoją :P chociaż nie powiem lekko śmiechłem.
0
Wygramy z Bayernem. Dlatego, że w tym sezonie już nie ma presji, możemy ale nie musimy wygrać LM, powiadam wam że wygramy
1
Nudne bajdurzenie chłopów, jakbym chciał posłuchać gadaniny to bym se radio włączył... Losujcie
1
@Danny Gaucho na tej miniaturce czy stopklatce, ten chłop z tyłu wygląda jak Arthur :D
1
@Azi Nie smuć mnie, piątek jest :(
@macio_944 takie głosy też czytałem na fb pod komentarzami znajomego "Trzaskowski oddala od Boga, robi wszystko co antychrześcijańskie!" ehh masz racje, na trzeźwo się nie da :D
3
Nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem. Jeśli zagłosuje na Trzaskowskiego to zagłosuje na Niemcy którzy w swoich szeregach mają Reptilian, czyli zagłosuje na jaszczuroludzi rządzących światem? Pogubiłem się już w tym wszystkim :/
0
@FafitFCB Te takie grube rury czy penne? Jeśli te grube to możesz lazanie zrobić i mięso do środka wbić i na to beszamele itd. Kiedyś tak zrobiłem i nawet spoko
15
@BarcaInfo Ramos do Fatiego po meczu:
https://i.imgflip.com/2nk278.jpg
2
@Kompletny Nie tyle niepotrzebny co w obecnej sytuacji raczej czegoś innego potrzebowaliśmy.
45
Szkoda, że potrzebowali praktycznie całego sezonu żeby się dowiedzieć, że Griezmann gra najlepiej w głębi pola a nie na skrzydle. Myślałem, że takie rzeczy to się ustala przed transferem.
0
Czy my kiedykolwiek przestaniemy wygrywać fuksem? XD oczywiście cieszy mnie wygrana
32
Suarez dał bramkę prowadzącą, to fakt. Ale poza tym ten facet to jest Dramat przez duże D.
0
Powtarzam x raz. Roberto to kocur ^^
4
Triende w końcu :)