0

@SeeleyBooth Prawda, najchętniej to ja bym przeczekał bez większych transferów (tak do 50 mln) do nowego prezydenta i zarządu. Niech oni już teraz nic nie transferują bo zostawią jeszcze większy syf nowym ludziom...

2

@macio_944 Zasiewaj regularnie małymi kroczkami w głowach marke Cyberpunk 2077 a w przyszłości stanie się kultową serią (o ile gra będzie naprawdę świetna), mądrzy ludzie tam pracują :D

0

@tobiasson92 Szczęściarze :(

0

@Cochise Kibice wymyślili sobie że on pragnie wrócić do Barcy a teraz śmieją się, że ma to na co zasłużył i niech gnij w "złotej klatce". A może jest tam szczęśliwy i nie chce odchodzić? i nie powołujmy się na żadne "otoczenie piłkarza", jak jest nikt nie wie ale już nie piszcie z wyższością że łaskawie oddalacie pomysł jego powrotu a on błaga was o wybaczenie na kolanach. Tak nie jest.

10

@Kengo Ostatnio widziałem taki filmik właśnie z sekretarką i co najlepsze, również miała fajke w buzi

0

@Szklaner no nie rozumiem, tak to nominalny pomocnik ale gra na PO bo nie ma twardej osoby na tę pozycje więc Semedo bije się o skład z nim.

10

@Lares Już to że bije się o skład z pomocnikiem mówi samo za siebie ^^ ale niektórzy tutaj myślą, że on zjada całą lige na śniadanie bo jest szybki.

49

Spoko, że Dembele odpuścił sobie trening. Pamiętam, że miał jedną kontuzje gdzie czuł się źle na treningu ale o tym nie powiedział, dobrze że chłop dojrzewa i zaczyna być świadomy.

2

@macio_944 Dzięki Ci za to! :D Podoba mi się fragment o wrogach którzy mogą Cie zhackować, to może być poziom trudności który lubię! a nie tylko to, że przeciwnik ma więcej życia i więcej obrażeń zadaje.. Fajne, nie będę wspominał o questach bo tutaj prawdopodobnie dostaniemy coś na kompletnie nowym poziomie. W tym aspekcie podejrzewam, że Redzi odskoczą wszystkim :)

2

@COU_11 dlatego jeszcze możesz pisać, poczekaj z 15 minut :D

7

@IrekPOL Hel? xd

1

@macio_944 To co Rockstar zrobił z RDR 2 to wciąż mnie zadziwia. Tam musieli włożyć kilka ton pieniędzy w tą gre.. Ale widać efekty ^^

3

@Azi Bez sensu teraz poświęcać Leo dla wywalenia Barto. Przecież w 2021 wybory..

15

@BarcaInfo No i prawidłowo. Świetny obrońca, bez żadnych problemów z głową.

8

@Ramos9248 Mycie rąk po sraniu też mi uwłacza ale robię to z konkretnego powodu :P

4

@IronSanHybrid Prawda jest taka że ludzie to mają w D i te maseczki noszą bo czeba a nie ze świadomością tego żeby nie nachorchać komuś na kark w kolejce.

2

@justfootball Mój znajomy poznał tam dziewczynę i od kilku lat są razem, mieszkają razem itd. Czyli można, choć pewnie wiele znajomości jest chwilowych też.

2

@FC1899Barca Głód? Posucha naturalna? do czasów wydobycia wszystkich surowców naturalnych, na porządku dziennym będą energie odnawialne. Jeśli chodzi o głód to serio, ludzi by chyba musiało być 100 miliardów żeby był z tym problem.

17

@BarcaInfo Fajnie po takim długim czasie znowu usłyszeć o Ousmanie :D

3

@gorgota W mniej więcej 3/4 fabuły nabiera tempa, ogólnie może i to nie Twój klimat. Ale jak dla mnie to najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Idealna pod każdym względem.

1

@Chwytliwy Nie no co ty, tutaj wszyscy to dla mnie rodzina z Tobą włącznie < 3

8

Pierwszy raz zignorowałem chłopa na tej stronie. Ledwo z bana wrócił i już swoje mądrości tu głosi... są tutaj różne osoby, ale tak irytującej i zawziętej chyba jeszcze nie spotkałem żeby do tego stopnia mnie wyprowadził z równowagi.. A tak w ogóle to miłego dnia Ramblo, LM w tym roku nasza, wierze!

5

@Kengo Pieniądze szczęścia nie dają ale to na co je wydasz już tak xd

0

@Kusco15 w podstawówkach może i tak, ale w dalszych etapach to takie osoby są w centrum zainteresowania jeśli chodzi o prace w grupie czy jakieś referaty itd. xd

1

@Avada Kedavra Przysięgasz na swoją grupę krwi?

1

Nieźle tam chłopaki popili jeśli chodzi o Benzeme :D

1

@wyrek Czyli kryteria przydzielania tego tytułu się zmieniły? już nie trzeba być najlepszym graczem w lidze?

1

@Encore Lubie tego facia. Jest jakaś szansa na wyciągnięcie go w ogóle? bo się nie wgłębiałem w temat

0

@tbas może przecież łapać ostatnie minuty meczów jak Fati będzie schodził :D

11

A teraz cyk, Dembele wraca i mamy oba skrzydła obstawione. Suarez łapie forme po operacji, Griezmanna cofamy do pomocy razem z Puigiem i de Jongiem piłeczka chodzi. A potem wyłączam fife i patrze jak przychodzi do nas Lautaro i dalej nic nie gramy i jesteśmy kolejne 111 mln w plery. Miłego dnia Ramblo moja kochana malutka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?