87

Modle się o to żeby to była prawda!

5

@kerouac Tej, chcesz w czape? weź tu mi Leo nie obrażaj.

A tak serio, ja myśle że Leo gdyby grał w ataku z ludźmi którzy potrafią jeszcze strzelać bramki to by zupełnie inaczej wyglądał. Teraz to on się napoci i nastara, poda Suarezowi a ten kopnie w bramkarza i Leo się przez to denerwuje. Dużo nadziei pokładam w Ansu, widać w nim świeżość, której Messi potrzebuje koło siebie.

2

Najbardziej boje się tego, że przyjdzie nowy trener. Kilka pierwszych meczów będzie napawało optymizmem, aż w końcu przyjdzie poważny mecz i znowu obnaży słabą psychikę zawodników i tak naprawdę nic się nie zmieni.

3

@macio_944 haha niee, jak na moje to wygląda na oficjalną date bez obsuwy :D Poza tym co mnie ucieszyło nawet, na ostatnim NCW podczas gameplayu nie było dopisku "work in progress", a przynajmniej ja nie zauważyłem. To napawa optymizmem ^^

0

@horang nie zwalam winy na niego za tą porażkę. Mówię o nim ogólnie, jako o bocznym obrońcy w Baclrcelonie, który jest w niej od kilku lat.

0

@horang brak mi już słów... Messi to już w ogóle nie wracał. Gadamy o bocznej obronie. Tak, Pique również zagrał przefatalnie, tylko nie rozumiem w jaki sposób robi to z Semedo porządnego obrońcę...

2

@Fawrf na zawsze w mym sercu @VamosRakieta !

0

@VenoM Jezu typie, ogarnij się serio. Piszę Ci że Semedo nie potrafi wrócić do obrony po wypadzie a Ty mi wyskakujesz że "Roberto nie atakuje".. Szkoda mi czasu na taką rozmowę

0

@horang kiedy nie ma argumentów to się odwraca kota ogonem, prawda? :) nie, boczny obrońca ma nie kiwać wszystkich i strzelać.. Ma asystować i asekurować obronę, tak w wielkim skrócie
Nelson nie robi pierwszego i drugiego.

0

@VenoM a gdzie ja coś takiego napisałem? Xd ten gość nie myśli na boisku i zostawia za sobą autostrady podczas wypadu na atak. Alba potrafi wracać sprintem, Roberto też sobie radzi z asekuracja. A Semedo robi rurę do końcowej linii, i to na tyle, po tym nie ma nic.

0

@horang xd ty tak serio? No jak myślisz. Co może się stać kiedy boczny obrońca zostawi za sobą autostradę przy kontrze. No dam Ci chwilę na przemyślenie odpowiedzi.

1

@horang ma sprintowac do końcowej linii boiska, zostawiając za sobą autostradę na prawej stronie. To często robi w takich sytuacjach. Ten gość nie ma inteligencji boiskowej.

0

@Chaoss no ale masz pretensje do Messiego o to? Serio? Równie dobrze możesz mieć do niego pretensje o to że umtiti ma problemy z kolanem...

0

@Chaoss Suarez to drugi najlepszy strzelec w historii klubu, a w tym klubie lubią tarzać za zasługi to raz. A dwa, co ma do tego Messi? Ma powiedzieć "ej wywalcie Suareza bo słabą formę ma"?

1

@Batys oby tylko w tym czasie nie uciekł stąd Ansu...

7

@RosjaninBut zgaduje że pisząc "najświętsza krówka" miałeś na myśli Messiego? Ehh jaką on ma niewdzięczna rolę... Jak wszystko jest ok to jest ok, jak tylko coś pójdzie źle, to Messi najgorszy i wszyscy to w ogóle tańczą wokół niego byleby mu dogodzić. Nikt nie dopuszcza do siebie myśli że ten chłop robi swoje (a robi to cholernie dobrze) ale czasem bywają gorsze chwilę, bo tak już po prostu w życiu bywa?

24

@BarcaInfo a może być wymiana Bartomeu - Garcia?

0

@Dejvo aa dobra, Ty sobie beke robisz :D myślałem już że tak na poważnie.

1

@Dejvo top 3 PO na świecie? To bardzo niziutki jest obecnie poziom PO w takim razie.

2

@macio_944 Barto zastał Barcę murowaną a zostawił drewnianą

22

Ja się nie zdziwię jak Leo odejdzie. Sorki ale jeśli po takim meczu całej Barcelony, nagłówki w prasie są typu "największe upokorzenie Messiego w karierze" to ja na jego miejscu bym odpuścił.

1

@masq sory ale kilka dobrych spotkań po pandemii to trochę słabo jak na gracza Barcelony który jest w niej od kilku lat..

9

@NGTRX spojler, nie będzie żadnej zmiany :D już od 3 lat mam taką nadzieję i z każdym kolejnym poniżeniem tracę nadzieję że cokolwiek się zmieni

2

Najbardziej boję się kolejnych frazesów "musimy się poprawić, wyciągnąć wnioski i w przyszłym sezonie wrócimy mocniejsi. Jesteśmy Barcelona i zawsze walczymy o wszystkie trofea". Bo to będzie oznaczać że nie wyciągnęli żadnych wniosków.

12

Barto dalej będzie wycierał sobie morde kolejnymi trenerami i transferami za 100 mln?

1

Tylko skończony tchórz po tym by się nie podał do dymisji #Bartomusisz
Powiedzenie "do trzech razy sztuka" zostało wykonane. Nie ma już żadnego marginesu błędu dla nikogo na żadnym szczeblu. Serio, jak na przyszły sezon się nic nie zmieni to ja przestanę wierzyć że tam pracują zdrowi psychicznie ludzie.

0

@Veb1233 zgadzam się, to był jak to się mówi "sabotaż", ten gość w defensywie jest niesamowicie mierny, żeby nie powiedzieć słaby.

0

Tak nas wru**ali że nawet ja musze zapalić

0

Kolejny trener przyjdzie, kilka meczów przegra i też elo. Kiedy ta karuzela śmiechu się skończy i wreszcie pojmą że problemy w Barcelonie są głębsze i nie wystarczy wymienić trenera i kupić Lautaro?...

0

Prawa obrona z Semedo dzisiaj to jest najgorszy horror jaki widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?