Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RychuBarca Dokładnie, jak można tak wysoko wyceniać Dembele :D
6
@BarcaInfo Bożyszcz Barcelony chciał tego słabego Roberto? La Rambla może mieć teraz zgrzyt, bo Pepa nie skrytykują :D
1
@Odcinkowy Możliwe że po prostu tego nie umiem :D ale w poprzednich fifach ta mechanika wydawała mi się bardziej naturalna i prostsza
6
@Hushovt co Ty nam tu pieprzysz o lore Tolkiena skoro tu masz dowód że było zupełnie inaczej. Wprowadzasz ludzi w błąd chłopie..
https://m.kwejk.pl/obrazek/3589985/po-prostu-nazgul-z-parasolem.html
1
@Kidd no biorąc pod uwage fakt że Messi w tamtym czasie zdobył 100 bramek w roku kalendarzowym to się nie ma co dziwić takiej liczbie :D
12
@Odesseiron to jest to czego Polska potrzebuje, może w końcu po tej ustawie podatki pójdą w dół. A nie czekaj...
0
@ddanioofcb Ansu i Puig stąd nie odejdą w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o Suareza to nie zauważyłeś, że od dłuższego czasu tak jest, potyka się o własne nogi, irytuje a koniec końców daje bramkę na 3 pkt. Spojler: ta Barcelona za którą tęsknisz nie wróci :D sorry, ale Iniesta Xavi i Busi to było trio jedyne w swoim rodzaju, jeszcze dłuuuugo takiego nie będzie.
1
@koksik2700 Wolne to jest masakra, chyba ani razu nie strzeliłem. A karne jak gram z kompem w karierze to zadziwiająco często bramkarze rzucają się tam gdzie strzelam akurat. Podejrzanie za często bronią choć strzał idzie idealnie w boczną siatkę :P
1
@MesQueUnClub_87 Jason Bateman, Ryan Reynolds i Brad Pitt (choć ma 56 lat to nie wiem czy uznasz :D) jeszcze do Twojego zestawienia.
2
@IronSanHybrid Jakie debile się łapią na takie kobiety xd bo są przecież przypadki, że taki facet odrazu poleci
0
Czyli dzisiaj się oficjalnie okaże czy Real ma mistrza czy jeszcze nie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 myślę że Setien będzie za tym żeby został gdyby wygrał ligę mistrzów :D a tak serio to ja jestem za, nie mq w przyszłym roku zbytnio lepszego kandydata.
2
@FafitFCB Mnie chyba bardziej denerwują gołębie.. srają na auta, siadają na parapecie o 6 rano i robią te swoje "gu guuu huu", je bym wybił xd
2
@NeroTFP Andrzej to chyba u nas jest jak Peszko, dla atmosfery xd
5
@jacobFCB Jest sens, ta gra jest po prostu świetna, większość rzeczy jest niezwiązanych z jedynką i dwójką i serią od Sapkowskiego. W sensie, jeśli je znasz to wyłapiesz fajne smaczki, jeśli nie to i tak Ci to nie zepsuje zabawy. Polecam ogólnie ;)
4
@A_Gomesinho_21 Andrzej nigdy nie był i nie będzie dobrym prezydentem i to jest fakt. Nie mówie, że to zło wcielone (i żeby nie było, nie jestem za peło/pis). Chodzi bardziej o to że jako osoba pełniąca tę funkcje jest bardzo słaby.
1
@SHIBA @Transu96 @macio_944 Zasadniczo od zawsze przy każdym materiale wisiał napis "work in progress" co oznacza tyle, że to co na nich widzimy wcale nie musi mieć miejsca w finalnej grze. Poza tym, łatwo mówi się o rzeczach "wyciętych", problem w tym, że nie wszystko co świetnie wygląda na papierze, będzie funkcjonować i sprawiać radoche przez 100h gry. Weźmy np. pływanie, mógł to być element z którego w ciągu całej gry skorzystasz 2 razy bo tam za dużo wody niema w tym postapo-modernistycznym świecie. Więc po co to implementować skoro w tym czasie można rozbudować system hakowania np. (coś kosztem czegoś)?
Musimy wziąć też pod uwagę to, że testerzy którzy ogrywają i sprawdzają jak to wszystko funkcjonuje ileś dziesiąt godzin. Mogą wyłapywać mechaniki które frustrują, irytują albo wręcz denerwują, choć na papierze i w planach te elementy wyglądały prześwietnie.
Nie polecam patrzeć tutaj pod względem tego co wcięte, chociaż twórcy nam tego nie obiecywali nigdy.
4
@VamosRakieta dyskusja na 528 odpowiedzi, rekord. Moge prosić o autograf na cyckach?
3
@Kamilos84 zmieścić Griezmanna, Messiego i Dybale w składzie to by było coś serio trudnego
2
@Barca1992 i kupuje starych :D
0
@BarcaInfo a na LO zmiennik Alby to będzie Semedo w takim razie?
4
@macio_944 Akcja typu "żądamy powtórzenia karnego Błaszczykowskiego na Euro!!1"
3
@MesQueUnClub_87 Chyba żaden aktor nie potrafi wzbudzić we mnie tyle emocji w filmie co Tom Hanks, top 3 moich ulubionych aktorów.
0
Wie ktoś może czy da się w jakiś sposób w fife 20 (tryb kariera) kupić zawodnika i w tym samym okienku go dać na wypożyczenie? Nie widziałem takiej opcji, ale może ktoś ma jakiś sposób?
2
@MarioVeB! Tak, głosowałem w pierwszej turze na Szymona
20
Tak już abstrahując od wszystkiego. Was też dobijają ludzie na La Ramblii, gdzie np. leci mecz, 10 postów na sekunde, jedni walą na sędziów, inni #SetienOut, Messi irytuje, Suarez się kopie po czole itd. i nagle ktoś wywala z "jakie mydło do 30 zł polecacie?" xD mnie to zawsze bawi tak samo :D
2
@JimMorrisonFCB Gratulacje, to sobie pośpisz przez najbliższy czas :D
1
@MesQueUnClub_87 5 nie była najgorsza, ogólnie te gry nie są słabe. Bo czy to Assasin's creed czy Far Cry mam w praktycznie każdą część przegrane sporo godzin. Fun z tego jest, tylko że to nie są gry które zapadają w pamięć na lata, ot taka poczekajka w przerwie od perełek które wychodzą raz na 4 lata.
3
@macio_944 btw. Ten nowy far cry widać, że to samo co było w poprzednich częściach tylko nowa mapa, coś jak nowy AC: Valhalla. Ubisoft jest niekwestionowanym mistrzem w odgrzewaniu swoich kotletów :D
6
@kuz Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Ale myślę, że PiS zrobił "wszystko co w ich mocy" żeby nie przegrać tych wyborów. Za długo pracowali na to gdzie są teraz.