Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Semedo też niech jak najszybciej schodzi i nie popełnia więcej takich błędów
0
Ale mamy szczęście że mamy szczęście
0
@MesQueUnClub96 Jak można być za inną drużyną niż tą co ja lubie :D
1
@PieN chodzi mi o mecze wygrane gdzie w rewanżu padła psycha. On zawsze gra do końca
0
@PieN Ja nie mówie że wróci. Mówie że gdyby został to by to wyglądało zupełnie inaczej
34
Napluł czy nie napluł na klub, gdyby został to Rzym i Liverpool nie miałyby miejsca.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8803285#comment-8803285
Pozdro, jak ktoś chce numery w totka to zapraszam na priv
1
Dziwić się że Neymar tyle kontuzji jak go 15 razy w meczu faulują xD
0
Strzelą na 1:1. Będzie dogrywka
0
Skuteczność to jedno, ale to jak Ney się odnajduje na boisku i jak często dochodzi fo sytuacji strzeleckich to serio szacun
1
Czemu ten Neymar odszedł... Ale on by nam się ostatnimi laty przydał
6
Dziś "Lewandowski lepszy od Messiego" a coś czuje, że jak w piątek wygramy po załóżmy dwóch bramkach Leo to będzie "Barcelona wyeliminowała Bayern w ćwierćfinale" #dziennikarze :D
1
@Coutinho007 kurde, czekasz aż tak mocno że chcesz zakupić lokale w których warzy się piwo? Kibic pełną gębą ^^
1
@SHIBA Super sprawa ale ja bym się bał ufajdać piwem np. bo mnie to emocje ponoszą i jak strzela Barca to zawsze podskocze jak głupi :D
3
@NeroTFP Pff słabizna. Ja w spamie mam do odbioru 2 nowiutkie mercedesy z salonu za darmo i lot dookoła świata, a wy jak? nadal chleb z cukrem na obiad? :)
3
@Bobo25 Skala ocen bez %? pewno zdawałeś mature mniej więcej wtedy kiedy Francja podarowała statuę wolności USA?
2
@BarceloDomo Gratulacje! Dobrze wiedzieć, że w przyszłości będą leczyć nas ludzie którzy są cholernie mądrzy i bystrzy, powodzenia ^^
6
@FC1899Barca Wielkościowo może i tak, ale miałaby czarno-biały kolor. Nie byłaby widziana jako taka kolorowa jak na obrazku.
2
@masq no ile byś dał? ile to się zarabia somsiad?
2
@macio_944 Powiem Ci, że to jak poprawili model strzelania napawa optymizmem co do walki wręcz i modelu jazdy. Widać, że wiedzą jak tylko potrzeba im czasu.
@Mario96w TLoU Part II to gra niesamowicie dobrze zrobiona bez względu na kontrowersje wokół niej, wydaje mi się że czym innym się kierują przy przyznawaniu nagród itd. Ale może wezmą pod uwagę też duży hejt ze strony graczy.
7
@macio_944 Też mnie to zaciekawiło, podejrzewam że może być to zrobione podobnie do W3 gdzie co jakiś czas "na chwilę" wcielamy się we wspominki Ciri :D
3
Fiu fiu, jak na moje wygląda na to że TLoU Part II to może być małe piwo dla Cyberpunka 2077 jeśli chodzi o gre roku. To jak Redzi podchodzą to konstrukcji świata to jest jakiś abstrakcyjnie wysoki poziom.
0
@NemeZis93 Już też nie przesadzaj, wiadomo że jest między nimi różnica. Ale Robert również robił i robi rzeczy których nie powstydziłby się Messi.
6
Lewandowski jest OBECNIE w top 2 najlepszych piłkarzy na świecie, razem z Messim oczywiście. Ciekawe jak dużo osób się ze mną nie zgodzi.
2
@masakrator05 Jeśli nie czujesz się z tym marszem dobrze, to nie idź i powiedz jej wprost o co chodzi. Serio to jest dla osób zainteresowanych i chętnych a nie przymus. Jeśli kiedyś zamówi pizze której nie lubisz to po prostu powiedz, że doceniasz gest ale nie lubisz tej konkretnej pizzy. Podejrzewam, że jeśli jest bardzo lewicowa to zrozumie że możesz mieć inny światopogląd od niej.
0
@FafitFCB co by nie mówić na Neymara, z nim w składzie na pewno oglądanie meczu byłoby przyjemniejsze.
7
Suarez udający Czecha przy zmianie, wygrał w turnieju "top 3 absurdów w piłce nożnej" xd gość jest nie do podrobienia
1
Tak na dobrą sprawę w meczu z Bayernem może się wszystko zdarzyć, Messi może mieć lepszy dzień, Bayern może mieć słabszy dzień, Barca może mieć lepszy dzień, Bayern może mieć lepszy dzień albo Barca może mieć słabszy dzień :D półfinał jest do ogarnięcia ogólnie według mnie
0
@El dominatore oglądam, ja takie odniosłem wrażenie, może masz inne.
5
Taką Barcelone chce oglądać, strzelamy i ciśniemy dalej a nie strzelamy jedną bramkę i gramy na utrzymanie. Brawo!