1

@sidzej bo najważniejsze to odmłodzić kadre ^^ Pjanic, de Bruyne.. no no

2

@Cave TY ŻYJESZ?!

5

powiedzieć wam mój brzydki sekret? odświeżam strone co 5 sekund, przepraszam was :(

1

Sprzedam opla rocznik 2006

0

Jeśli Bartomeu dopuści do odejścia Messiego, to chyba będzie bardziej znienawidzony przez kibiców niż Figo

2

@AlicjaFCB pokazał swoją prawdziwą twarz... zawsze wiedziałem że niby taki spokojny i nieśmiały chłopiec z Rosario to tylko przykrywka.

3

@Lucky_Luke czołem kolego, moja rada: nie daj się podpuścić nikomu i nie wciągaj się w gierki niektórych użytkowników :D

4

@deszczyk89 gratki, zajebiscie! Swoją drogą niesamowite jest to w jaki sposób rozwinęła się społeczność La Ramblii i doradzają sobie tu nawet takie rzeczy, elegancko :D

5

@betonito dobra, dzięki za streszczenie. To nie oglądam przyszłego sezonu, dzięki za zaoszczędzony czas!

2

@Pogba W jednym z odcinków świata według Ludwiczka, jego mama Ora umyła mu rybe i wytarła ręcznikiem. Więc czasem i ten się przyda :P

2

kichneliście kiedyś z rana tak mocno że was aż stawy w barkach zabolały?

1

@wpwelement nie jestem za jakąkolwiek cenzurą ale chyba nawet lepiej jak takie rzeczy będą ogarniane. Każdy kolejny post o zadymie, nakręca ją jeszcze bardziej.

0

Przydałoby się teraz zdjęcie Pique z Busim z dopiskiem "se queda" kurka wódka

2

Wchodzimy na nowy poziom i już nie sprzedamy zawodników tylko rozwiążemy z nimi umowy i prawdopodobnie jeszcze zapłacimy za ich rozwiązanie? :D zarządzanie finansami lvl hard

1

Tej, wy tak tu jedziecie po Rakiticiu, i czekacie z niecierpliwością aż odejdzie a on to wszystko czyta @VamosRakieta ...
Nie wstyd wam?

1

@macio_944 zawsze na straży :D doceniam i dzięki za oznaczanie w tej tematyce!

2

@Danny Gaucho myślę że odczuje skutki, na następne urodziny nie kupi już 374 typów deserów tylko 240.

2

@macio_944 coraz więcej wskazuję na to że nie przesuną. Ale za to ja też zapodam ciekawostkę. Wchodzę dziś na GOL, czytam artykuł o tym że CP 2077 dostanie jakieś drobne darmowe DLC, jak było przy Wiedźminie 3 (jakieś drobnostki typu strój specjalny itd.). I czytam komentarze, że wycięli z gry i teraz dawaja jako DLC, że oszuści są i w ogóle... Typowa mentalność w Polsce, dają za darmo i jeszcze źle ^^

2

@abram3k No tak, ale z drugiej strony to nie fifa że w 2 dni można 7 transferów przeprowadzić.

4

"Każdy kto wygrywa z Barceloną, wygrywa Lige Mistrzów" jak pijanym trzeba być żeby takie coś powiedzieć, ja pierdziele... xd

3

@Kuracjusz Bez przesady, Lewy zgarnął tryplet + król strzelców LM. Nie ma opcji żeby tego nie wygrał, jestem w stanie się założyć o wszystko.

0

@BarcaInfo Właśnie mi straciłeś 6 sekund mojego dzisiejszego dnia, oddawaj draniu

0

@NeroTFP Usunął? o kurcze, ominęło mnie a kojarzyłem avatar Pana Karola, czesto śmigał na La Ramblii :/

4

@macio_944 Podsumowanie analfabetów xD

0

@Dani13 Jakoś mega długo tu nie jestem ale zdążyłem zauważyć, że jeśli moderacja usuwa komentarz to coś z nim było nie tak. Nie usuwają sobie z nudów.

0

@BarcaInfo Barcelona: Witam, chcemy żebyście odeszli
Umtiti i Rakitić: Nie dziękujemy, dobrze nam tu
Barcelona: Oki

Znając tych asów to tak to będzie wyglądało.

0

@Danny Gaucho Moim zdaniem razem z Di Marią i Mbappe (w takiej kolejności) to Ney najwięcej pod grą był.

0

@Szicek10 nie no tryplet, król strzelców LM, król strzelców Bundesligi.. Nie ma opcji, żeby nie zgarnął ZP. Naprawde szkoda że jej nie przyznają w tym roku, lepszej okazji już Lewy nie będzie miał.

25

Już czuje jutrzejsze onety i wp. "Zwycięzca Ligii mistrzów, król strzelców, nikt mu nie dorówna, zobacz jak wygląda jego typowe śniadanie! [ZDJĘCIA]".

3

To jeszcze tylko Liverpoolowi 5M euro zapłacić i można kończyć sezon.

Kurtyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?