1

@MysticCat Albo jest za wcześnie i jeszcze dobrze nie myśle. Ale Twoje wnioski nie zgadzają się z wcześniejszymi informacjami które przedstawiłeś.

1

@kerouac Zgadzam się. Jestem jak narazie w połowie i na ten moment najbardziej mi podeszła gościnka Bedoesa :D

0

@arkasath zaczyna? :D

1

Zdradzić wam pewien sekret?

Też widziałem kontrakt Messiego, nie chciałem pisać wcześniej bo nie. Ale odrazu wiedziałem, że nie odejdzie, elo.

2

@IronSanHybrid 14 lat i psychika zjechana.. Masakra

2

@BarcaInfo szypciej bo ja nie bede tyle czekał.

1

@tibijskimessi te karty wypadają z dobrych papierosów, musisz iść do handlarza, kupić ile się da. Otworzyć je ale nie palić, i tak w kółko. To wymaga trochę czasu i pieniędzy ale to o wieeeele szybszy sposób.

3

@TheMugShot każda pora jest dobra żeby zacząć ćwiczyć ;p

63

@szkutnik91 68 minut i 24 sekundy. Słabe źrodło masz, pewnie tier 3.

6

@Barca1992 Odszedł Rakitić, niedługo pewnie Vidal oraz Suarez. Busi nie będzie podstawowym zawodnikiem, a przyszli Pedri + Trincao, wróci Cou. Nie wygląda to aż tak fatalnie. Poczekajmy jeszcze troche i ocenimy po okienku.

1

@tibijskimessi na karty kolekcjonerskie jest taki fajny sposób :D Oczywiście możesz zbierać normalnie ale można ten quest zrobić w kilkanaście minut. I to bez cheatów czy bugów ;P

2

@tibijskimessi Co więcej, POLECAM Ci poprzemieszczać się po mapie po epilogu. Ja w trakcie fabuły itd. chłonąłem ile mogłem tego świata, a nawet po przejściu całego głównego wątku, trafiałem na nowe questy i ciekawe miejscówki ;)

73

Chciałbym być brzydki przez jeden dzień.


Bo bycie brzydalem codziennie jest prze****ne.

1

@FCBKasza Panie kiedyś to było, teraz to masakra jest

1

Już widze tych ludzi z aparatami pochowanych w krzokach przed domem Messiego i obserwujących jak sra. Sława ma ciężką cene.

0

@blazeq może ci kibice Liverpoolu którzy tak go określają, to ten sam typ kibiców którzy piszą że Rakitić nigdy nie powinien tu trafić bo to za wysokie progi na niego :P

6

@szela1899 nowe, jeszcze nie spotkałem tu takiej teorii :D

3

@VamosRakieta Prosze jaki odpowiedzialny, La Ramble w maseczce przegląda żeby nie zarazić użytkowników. Przykład dla wielu, niesamowity człowiek.

0

@norbi77 No akurat tu nie ma czego umniejszać i Leo zawsze potrafił zrobić coś przez co łapałem się za głowe, on cały czas ma tą magie w sobie. To nasza pomoc i Suarez są/były problemem, nie Leo.

4

Czyli dzisiaj już nie lubimy Leo xD La Rambla to jest taka ławica sardynek, i tak pływają raz w tą i zaraz zawrotka i w drugą :D

0

Jeśli chodzi o transfery przychodzące do klubu, to jestem ciekaw jak duży wpływ na to ma to czy Leo zostanie czy odejdzie. Czy jest zależność, że dopóki ta sytuacja jest niejasna to narazie się wstrzymują z transferami.

8

Chciałbym mieć tyle klasy co Marc-André ter Stegen ^^

0

@AnnaMarianna pudelek.pl i można zamknąć temat czy to fejk czy prawda :P

0

@FC1899Barca Widziałeś ceny nowych RTX 30... ? Zobaczysz ile nówka karta 2080ti będzie kosztować w październiku/grudniu :P

PS. Karta RTX 3070, będzie troche wydajniejsza od 2080ti i będzie kosztować 2400zł około (już z vatem i ze wszystkim).

1

@Witam 10 cm klucha raczej nie doprowadzi dziewczyny do szaleństwa ;p

2

Ale długo tatko tam gada z prezesem, pewnie cały czas remisują w kamień-papier, a grają do dwóch wygranych.

0

@MSN1998 Białas, Bedoes, Zeamsone, Quebo, white 2115, Pezet.

2

@Hushovt A kiedy opowiesz widzom o tej historii z uniwersum Władcy pierścienia?

https://m.jbzd.com.pl/obr/1543444/trik-z-poduszkami

0

@Agent005 nie, ale jestem osobą uduchowioną.

2

@marcin000019 a postawiłbyś u buka 20 koła na to że zostanie? ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?