1

@speed1 tak na dobrą sprawę to niewiadomo xd musimy poczekać jak to będzie wyglądało. Jeszcze saga transferowa nie doszła do końca. W tym momencie ciężko cokolwiek powiedzieć.

2

@Encore Ronaldo: Mi dzisiaj Santos mówił, dzisiaj. Jeśli będzie wolny, to możesz je**ć. I zaje***em.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Rastafarnianin "Telewizja Polska nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na urząd Prezydenta RP. Ani tego obrzydliwego kłamcy i krętacza rafała trzaskowskiego ani naszego wspaniałego i mężnego prezydenta Andrzeja Dudę! Hip hip hurra!"

1

@jedrek7000 nie widzę w tym nic złego ;p

6

@jedrek7000 a co w tym nie tak? Xd

5

@sebasek99 wyobraź sobie że jedziesz sam autem nocą przez las. Nagle samochód zwalnia i gaśnie, włącza się radio i zaczyna lecieć to xD

8

@reloaded spadłem z 3 piętra i się połamałem.. Jakim cudem??!

Jechałeś na hulajnodze elektrycznej i zaliczyłeś glebe, czego się spodziewałeś? Xd telefon to nie kostka hartowanej stali.

1

No i masz, zesracie się jeśli choć w jednym dniu nie będzie kłótni na LR :D

0

@Hushovt I przez Ciebie dzisiaj wieczorem obejrzę Władce Pierścieni od nowa.. :D tak btw to zgadłem o czym będziesz pisał!

5

@KamilZ może chodziło o wzrost

1

@Hushovt MILFril?

16

@Kubox mordą tego który ją tam przykleił

9

@Suzu ja do tej pory nie wiem czy on w końcu zdolny do gry jest czy nadal kontuzjowany. Nikt chyba tego nie wie xd

1

@Suzu + jest czas po koronawirusie. Nikt nie ma już 200mln na transfery

1

@MichalZZZ On ma dosyć dużą pensje, do tego kompletnie nikt nie wie o co chodzi z tym kolanem, nic nie wiadomo czy zdrowy czy chory czy operacje przejdzie. Po co nam taki piłkarz, który zagra w sezonie 3 mecze?

15

@Kuczek To i tak byłby sukces jakby go sprzedali za te 5 mln, serio

5

@Pablit Wciśnij komuś Umtitiego teraz to będziesz mistrzem świata :D na transfermarkcie ładnie to wygląda, w rzeczywistości już gorzej.

1

@itmustbejoke Podejrzewam, że czekają aż dopną wszystko związane z Suarezem i Vidalem i dopiero zaczną podpisywać do siebie Depaya czy kogo tam

0

@Suzu Hmm ciekawe czemu nie chcą Umtitiego :P

5

@prokofiew coś Ci się źle wkleił link

0

@NeroTFP w nienawiści do poniedziałków tak zostałem wychowany

3

@Kuracjusz świat: 17 573
MD: 6 000

:D

0

@Encore a co to znaczy daln? Przecież wiadomo że to dałn bez polskiego znaku :D wszyscy wiedzą ocb z tym

0

Ignorantia iuris nocet

Polecam to hasło La Ramblo ^^

2

@matirix20 Generalnie, abstrahując że to był faul. To szacun do Ferrariego bo zrobił to co mówił od dłuższego czasu, "zabił" go :P

0

@patry295 jesteś najciekawszym człowiekiem jakiego spotkałem tutaj, bez kitu. Jaki plan na życie :D

1

@VamosGirl kukuryny jakieś

0

@MarekKonrad IQ na minusie, co zrobisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?