Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@speed1 tak na dobrą sprawę to niewiadomo xd musimy poczekać jak to będzie wyglądało. Jeszcze saga transferowa nie doszła do końca. W tym momencie ciężko cokolwiek powiedzieć.
2
@Encore Ronaldo: Mi dzisiaj Santos mówił, dzisiaj. Jeśli będzie wolny, to możesz je**ć. I zaje***em.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Rastafarnianin "Telewizja Polska nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na urząd Prezydenta RP. Ani tego obrzydliwego kłamcy i krętacza rafała trzaskowskiego ani naszego wspaniałego i mężnego prezydenta Andrzeja Dudę! Hip hip hurra!"
1
@jedrek7000 nie widzę w tym nic złego ;p
6
@jedrek7000 a co w tym nie tak? Xd
5
@sebasek99 wyobraź sobie że jedziesz sam autem nocą przez las. Nagle samochód zwalnia i gaśnie, włącza się radio i zaczyna lecieć to xD
8
@reloaded spadłem z 3 piętra i się połamałem.. Jakim cudem??!
Jechałeś na hulajnodze elektrycznej i zaliczyłeś glebe, czego się spodziewałeś? Xd telefon to nie kostka hartowanej stali.
1
No i masz, zesracie się jeśli choć w jednym dniu nie będzie kłótni na LR :D
0
@Hushovt I przez Ciebie dzisiaj wieczorem obejrzę Władce Pierścieni od nowa.. :D tak btw to zgadłem o czym będziesz pisał!
5
@KamilZ może chodziło o wzrost
1
@Hushovt MILFril?
34
Bartomeu:
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/030/710/dd0.jpg
16
@Kubox mordą tego który ją tam przykleił
9
@Suzu ja do tej pory nie wiem czy on w końcu zdolny do gry jest czy nadal kontuzjowany. Nikt chyba tego nie wie xd
1
@Suzu + jest czas po koronawirusie. Nikt nie ma już 200mln na transfery
1
@MichalZZZ On ma dosyć dużą pensje, do tego kompletnie nikt nie wie o co chodzi z tym kolanem, nic nie wiadomo czy zdrowy czy chory czy operacje przejdzie. Po co nam taki piłkarz, który zagra w sezonie 3 mecze?
15
@Kuczek To i tak byłby sukces jakby go sprzedali za te 5 mln, serio
5
@Pablit Wciśnij komuś Umtitiego teraz to będziesz mistrzem świata :D na transfermarkcie ładnie to wygląda, w rzeczywistości już gorzej.
1
@itmustbejoke Podejrzewam, że czekają aż dopną wszystko związane z Suarezem i Vidalem i dopiero zaczną podpisywać do siebie Depaya czy kogo tam
0
@Suzu Hmm ciekawe czemu nie chcą Umtitiego :P
5
@prokofiew coś Ci się źle wkleił link
0
@NeroTFP w nienawiści do poniedziałków tak zostałem wychowany
3
@Kuracjusz świat: 17 573
MD: 6 000
:D
0
@Encore a co to znaczy daln? Przecież wiadomo że to dałn bez polskiego znaku :D wszyscy wiedzą ocb z tym
0
Ignorantia iuris nocet
Polecam to hasło La Ramblo ^^
2
@matirix20 Generalnie, abstrahując że to był faul. To szacun do Ferrariego bo zrobił to co mówił od dłuższego czasu, "zabił" go :P
0
@patry295 jesteś najciekawszym człowiekiem jakiego spotkałem tutaj, bez kitu. Jaki plan na życie :D
1
@VamosGirl kukuryny jakieś
0
@MarekKonrad IQ na minusie, co zrobisz.