0

@MesQueUnClub_87 Czemu? ważny kontrakt to ważny kontrakt, trzeba się z niego wywiązać a jak nie to klauzula jest do zapłaty.

0

Ogólnie tak jeszcze tego odejścia Messiego. To postawcie się też w drugiej roli, wyobraźcie sobie że wynajmujecie fachowca żeby wam dom zbudował. Podpisuje z nim umowę itd. i on na etapie 3/4 zbudowanego już domu mówi wam, że on to się słabo jednak z tym czuje i idzie budować coś innego. Powiedzielibyście mu "zrobiłeś dla mnie wiele, spokojnie możesz iść gdzie chcesz żebyś tylko był szczęśliwy"? Pytam z ciekawości.

2

też jak ktoś tutaj gada że jakiś zawodnik był w primie albo miał prime to macie przed oczami optimusa prime z transformersów?

0

@nitey to nie jest krytyka tylko kłamstwo. A to ogromna różnica.

1

@Dani13 jeśli śledzisz Barcelone od ostatnich 2 miesięcy to faktycznie mógłby to być dla Ciebie jedyny dobry moment :P

2

w photoshopie się zmieni na twarz Dembele i też będzie dobrze w razie czego.

2

@ksobi Tak na dobrą sprawę, to trochę się nauczyłem żeby nie wypowiadać się krytycznie wobec transferu który być może będzie miał miejsce. Wole poczekać, aż faktycznie dojdzie do skutku i oczywiście jak się spisze dany gracz. Bo zauważyłem, że nie ma różnicy czy kosztuje 120 mln, czy 10 mln. Czy ma 21 lat czy 29, liczy się to jak się wkomponuje w zespół i jakie "flow" będzie miał.

2

@Gacu95 Griezmann, Coutinho i Messi.

1

@Ghotti "nic nie wiem chłopaki, tak se przeleciałem ocean żeby tu kawke wypić, pogadać o pierdołach i zjeść ciacho"

2

@koksik2700 dokładnie, wywalanie 100+ mln bo kibice by chcieli, a później mamy 3 graczy za 100+ mln na jedną pozycje.

0

@Gomess z nim to była zupełnie inna sytuacja. Nie mieliśmy żadnego wyboru.

3

Oho, jeśli Rambla narzeka i kategorycznie nie chce transferu Wijnalduma, to znaczy że będzie to strzał w 10! Czekam mocno.

54

Jaka jest wasza super moc?

Moja to taka że potrafię zmienić status każdej dziewczyny z "aktywna teraz" na "aktywna 2 minuty temu" pisząc do niej "cześć".

1

@SHIBA to zabrzmiało tak, że zaczynam się zastanawiać czy przed spaniem nie sprawdzać drzwi 2x czy są zamknięte... Oj Shiba Shiba

5

@IronSanHybrid moja dziewczyna identycznie wygląda identycznie! w sensie jak ta pod koniec nie na początku.

4

@VamosRakieta Najlepsza informacja w 2020roku!

2

@justfootball pieniądze szczęścia nie dają, ale to na co je wydasz już tak.

23

@BarcaInfo u mnie w oplu klima nie działa. I niech mi ktoś powie ze pieniądze szczęścia nie dają.

1

@macio_944 i ta klimatyczna muzyczka! Aż dziwne uczucie, że tak blisko premiery CP 2077 jeszcze nigdy nie byliśmy :)

2

@Witam jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze. A konkretnie o 1,5mln + 9mln.

0

@Pasiak siemka, dobrze zapoznaj się z punktem regulaminu 9.3.3.
Taka dobra rada ode mnie :D

1

@JimMorrisonFCB generalnie wydaje mi się że "bezstresowe wychowanie" jest źle odbierane. To nie oznacza że pozwalasz dziecku na wszystko i mu tylko przytakujesz, ale jak mu spadnie lód na ziemię np. to nie drzyj mordy na cały regulator na nie, bo to dziecko i ma prawo być nieuważnym. Zamiast tego wytłumacz mu że musi bardziej uważać.

Oczywiście nie pije do Ciebie, że Ty tak robisz czy coś. Tylko zwracam uwagę na to że ten termin jest źle pojmowany przez ludzi.

3

@barcelonaLM moim zdaniem nie powinno się uczyć dzieci, że jak coś Ci nie pasuje to możesz użyć agresji fizycznej.

2

@Jaca27 zajebiste, biorę w ciemno i będę nieśmiertelny teoretycznie :D

2

Nie ważne jakbyś się starał, nigdy nie będziesz tak dobrym gościem jak Chen Si :)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chen_Si

10

Za to jak szejk nas traktuje to ja bym zaproponował mu 100 mln za Suareza :D

1

@Mario96w masz racje, jeszcze klocuch :D

0

@PatrykBarca no okej jesteś mądrzejszy od nas wszystkich i masz inteligentnego idola.

22

Paris Platynov to najlepsza osoba w internecie. Pod każdym względem.

Fakt, nie opinia.

4

@VamosRakieta nie zapomnę Cię nigdy, żegnaj, adios mój przyjacielu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?