Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@YoNoEntiendoNada Jak ja bym chciał, żeby nowy DA robił taką robote jak 1 część... Oj grało się :D
0
Bartomeu w bardzo brzydki sposób zostawi klub swojemu następcy. Szczerze to ja bym się bał w to wchodzić gdybym był kandydatem. Bo to wygląda już jak toi toi na woodstocku.
0
@Dawid66 Pamiętajmy, że mówimy o zawodniku który natrzaskał tutaj ponad 600 bramek :P
37
@koksik2700 nazwać Messiego najemnikiem to tak jakby nazwać stół - samochodem xd
9
@DonMatteo901 Biali z dużej, czarni z małej. Trzeba im do**bać na każdej płaszczyźnie co? :D
0
@macio_944 Czekanko, jestem ciekaw co pokażą
0
@Barney no jak dla mnie szanse są 50/50 albo odejdzie albo nie :D
0
@BarcaInfo it's a prank bro!
7
@SelloutCrowd Ty leniu.. Przeraża mnie jak ludzie w dzisiejszych czasach stali się leniwi, kiedyś to byś leciał do biblioteki po słownik żeby przetłumaczyć!!
Też bym prosił o odpowiedź co on tam napisał, z góry dziękuję
1
@kerouac Panie, ja Pana szanuje ale nie chce się kłócić :D po prostu Barcainfo serio jest szybki i serio konkurencja z nim byłaby ciężka
2
@HERORICH2 konkurować z barcainfo to tak jakbym teraz konkurował z Adamem Małyszem o rekord skoczni mamuciej. W sensie spróbować można, ale jak to się skończy to raczej każdy wie xD
0
@Yoshi94 dzięki, teraz mam ochotę zjeść bigos...
0
@DonAndres*8 Nie myślałeś o stanowisku w obecnym zarządzie Barcelony?
0
@D10SLEO haha tak by było, Bartek jest jak dziecko wpuszczone do sklepu z zabawkami. Chce wszystko i musi to dostać
4
@Encore no, ja wierzę że dostaniemy 700 baniek i Barto kupi dobrze rokującego zawodnika z Bundesligi za 450mln
0
Dostaniemy za Messiego 700 mln, Barto wyda wszystko w 3 dni i żaden transfer się nie sprawdzi. Tak będzie :D
19
@LuisSalvano ty mógłbyś pracować w prasie, serio pasujesz tam z poziomem plot i wypowiedzi
6
Rok 2020 nieźle sobie pobalował. To co, w grudniu wybuchnie jądro ziemii? Uderzy w nas Wenus? Może jakaś plaga zombie chociaż?
1
@bynek90 są kluby które bez wahania przejęłyby płace Messiego.
0
@PrinceDamon ma zostać jeszcze 10 lat i czekać aż Barca wygra LM i dopiero odejść? :D
10
@A_Gomesinho_21 ten człowiek to już od dawna żywy mem.
1
Tchórz bez honoru? On to jak struś, jak coś się dzieje to łeb w piach i po problemie.
1
@Bobo25 Po tym co zobaczyliśmy z Bayernem, to zderzenie my bez Leo kontra City z Leo, to mogłoby się dwucyfrówką skończyć xD
6
@Szpenser z drugiej storny, czy to źle jeśli ktoś kibicuje tylko Messiemu? jeśli go cieszy gra Argentyńczyka ale nie bardzo utożsamia się z klubem to jest gorszego sortu? :P
5
Wszyscy na świecie: Messi? bardzo chciałbym go w naszej drużynie ale wyciągnięcie go jest nierealne. Zostanie w Barcelonie.
Bartomeu: Patrzcie to, potrzymajcie mi piwo...
Pół żartem pół serio, ale ten facet do tego doprowadził xd
0
@clyde Ja też, po porażce z Bayernem dostałem w pysk spamem od wszystkich którzy się śmiali z Barcy, teraz jeszcze wszyscy mi piszą o Messi xd ehh ciężkie jest życie kibica Barcy ostatnimi czasy
0
@Zieliniak Ja nawet widze, że sporo ludzi to już wydaje pieniądze za niego :D kogo i od kogo kupić haha komedia
1
@blaugrana_36 naprawde szkoda Ci takiego człowieka bez honoru i wyobraźni?
26
Jeżeli taka postać jak Leo Messi, który zawdzięcza temu klubowi wszystko, żyje tu z rodziną i przyjaciółmi praktycznie od zawsze, nigdy (raczej) nie myślał o odejściu i kochał ten klub bardziej niż ktokolwiek. I jeśli ktoś taki, wysyła FAX że chce odejść.
To wiedz że ludzie którzy do tego doprowadzili, sa jednymi z najgorszych w swoim fachu...
6
Czajcie, że jeżeli teoria wszechświatów równoległych jest prawdą, to w którymś wszechświecie Bartomeu podaje się do dymisji przez słabą gre Leo Messiego
Dobranoc.