2

@YoNoEntiendoNada Jak ja bym chciał, żeby nowy DA robił taką robote jak 1 część... Oj grało się :D

0

Bartomeu w bardzo brzydki sposób zostawi klub swojemu następcy. Szczerze to ja bym się bał w to wchodzić gdybym był kandydatem. Bo to wygląda już jak toi toi na woodstocku.

0

@Dawid66 Pamiętajmy, że mówimy o zawodniku który natrzaskał tutaj ponad 600 bramek :P

37

@koksik2700 nazwać Messiego najemnikiem to tak jakby nazwać stół - samochodem xd

9

@DonMatteo901 Biali z dużej, czarni z małej. Trzeba im do**bać na każdej płaszczyźnie co? :D

0

@macio_944 Czekanko, jestem ciekaw co pokażą

0

@Barney no jak dla mnie szanse są 50/50 albo odejdzie albo nie :D

0

@BarcaInfo it's a prank bro!

7

@SelloutCrowd Ty leniu.. Przeraża mnie jak ludzie w dzisiejszych czasach stali się leniwi, kiedyś to byś leciał do biblioteki po słownik żeby przetłumaczyć!!

Też bym prosił o odpowiedź co on tam napisał, z góry dziękuję

1

@kerouac Panie, ja Pana szanuje ale nie chce się kłócić :D po prostu Barcainfo serio jest szybki i serio konkurencja z nim byłaby ciężka

2

@HERORICH2 konkurować z barcainfo to tak jakbym teraz konkurował z Adamem Małyszem o rekord skoczni mamuciej. W sensie spróbować można, ale jak to się skończy to raczej każdy wie xD

0

@Yoshi94 dzięki, teraz mam ochotę zjeść bigos...

0

@DonAndres*8 Nie myślałeś o stanowisku w obecnym zarządzie Barcelony?

0

@D10SLEO haha tak by było, Bartek jest jak dziecko wpuszczone do sklepu z zabawkami. Chce wszystko i musi to dostać

4

@Encore no, ja wierzę że dostaniemy 700 baniek i Barto kupi dobrze rokującego zawodnika z Bundesligi za 450mln

0

Dostaniemy za Messiego 700 mln, Barto wyda wszystko w 3 dni i żaden transfer się nie sprawdzi. Tak będzie :D

19

@LuisSalvano ty mógłbyś pracować w prasie, serio pasujesz tam z poziomem plot i wypowiedzi

6

Rok 2020 nieźle sobie pobalował. To co, w grudniu wybuchnie jądro ziemii? Uderzy w nas Wenus? Może jakaś plaga zombie chociaż?

1

@bynek90 są kluby które bez wahania przejęłyby płace Messiego.

0

@PrinceDamon ma zostać jeszcze 10 lat i czekać aż Barca wygra LM i dopiero odejść? :D

10

@A_Gomesinho_21 ten człowiek to już od dawna żywy mem.

1

Tchórz bez honoru? On to jak struś, jak coś się dzieje to łeb w piach i po problemie.

1

@Bobo25 Po tym co zobaczyliśmy z Bayernem, to zderzenie my bez Leo kontra City z Leo, to mogłoby się dwucyfrówką skończyć xD

6

@Szpenser z drugiej storny, czy to źle jeśli ktoś kibicuje tylko Messiemu? jeśli go cieszy gra Argentyńczyka ale nie bardzo utożsamia się z klubem to jest gorszego sortu? :P

5

Wszyscy na świecie: Messi? bardzo chciałbym go w naszej drużynie ale wyciągnięcie go jest nierealne. Zostanie w Barcelonie.
Bartomeu: Patrzcie to, potrzymajcie mi piwo...

Pół żartem pół serio, ale ten facet do tego doprowadził xd

0

@clyde Ja też, po porażce z Bayernem dostałem w pysk spamem od wszystkich którzy się śmiali z Barcy, teraz jeszcze wszyscy mi piszą o Messi xd ehh ciężkie jest życie kibica Barcy ostatnimi czasy

0

@Zieliniak Ja nawet widze, że sporo ludzi to już wydaje pieniądze za niego :D kogo i od kogo kupić haha komedia

1

@blaugrana_36 naprawde szkoda Ci takiego człowieka bez honoru i wyobraźni?

26

Jeżeli taka postać jak Leo Messi, który zawdzięcza temu klubowi wszystko, żyje tu z rodziną i przyjaciółmi praktycznie od zawsze, nigdy (raczej) nie myślał o odejściu i kochał ten klub bardziej niż ktokolwiek. I jeśli ktoś taki, wysyła FAX że chce odejść.
To wiedz że ludzie którzy do tego doprowadzili, sa jednymi z najgorszych w swoim fachu...

6

Czajcie, że jeżeli teoria wszechświatów równoległych jest prawdą, to w którymś wszechświecie Bartomeu podaje się do dymisji przez słabą gre Leo Messiego

Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?