38

Nic dziwnego że śmieją się z nas w całej Europie, skoro policja nadużywa władzy i swoich kompetencji a ludzie jeszcze mówią, że dobrze bo gejów to trzeba lać.... Mojej rodzinie za granicą wstyd za to co się tutaj dzieje. I tak oczywiście, że wylecicie z tekstem że odwalają akcje to policja reaguje. Tylko wszyscy dobrze wiemy że 1 debil odwali akcje a 50 się za to dostanie i całe środowisko LGBT to odrazu zwierzęta.. darujcie sobie te "usprawiedliwienia" dla nienawiści która z was zionie.

0

Ale byłby przyps jakby Barca dzisiaj odpadła. Tak tutaj ludzie się śmieją z Realu i z CR'a ^^

2

Z tą flachą to żartowałem

1

@Chinaski Jakbyś zapytał La Ramblii to w większości byś usłyszał "niech zamkną mordy i siedzą w domach" :D

4

@elmayakos Paskudztwo, ale jakie dobre :/ I powiedz mi, czemu jedzenie szpinaku i jarmużu nie daje fazy? ehh

0

@Jakchcesz Aleś wy naiwni

11

Jak dzisiaj wygra City i Lyon to stawiam wszystkim z La Ramblii butelkę dobrej whisky!

2

@ProMILs Nie mówimy tu o abstrakcyjnych i hardcorowych protestach których swoją drogą też nie popieram. Ale o ubraniu się w kolor tęczy w sejmie. Jest różnica prawda?

9

@Ratamahatta Jakby feministki w XIX wieku nie wychodziły na ulice i nie protestowały to prawdopodobnie dzisiaj kobiety nadal nie miały by prawa głosu :P

5

@BarcaInfo to zdjęcie wygląda jak "na 2 sekundy przed założoną siatką przez Leo" :D

1

@DonMatteo901 Bezdomni dają nowe mercedesy na kościół więc co Ty myślałeś, że będą pasze jeść?

0

@bixmix kończy majówke, zara będzie

2

@norbi77 Jak tak samo robiłem ze szklanką piwa w mieście to ludzie powiedzieli, że "jestem dziwny". Równi i równiejsi...

1

@macio_944 No troche zeszło im to "few weeks" ale najważniejsze, że będzie :D czekane!

3

@DarekFCBnaZawsze A rzuce na tace, łap i leć zaszalej

1

@macio_944 No to mam co robić po pracy! Zawsze lubię słuchać Pawła, on bardziej opowiada jak artysta o swoim obrazie czy tam muzyce niż producent o produkcie, widać w nim mega zajawkę na to co robi.

4

@Daviix7 Razem z Romantic psycho to płyty roku jak do tej pory. Zobaczymy co Taco jeszcze wyda, ale jak narazie mamy zwycięzców konkursu :D

5

@Statistics Nie "zdechł" tylko zmarł.

2

@Bykunn To tak jakby powiedzieć "Ty wierzysz w Australie? pff" :D są rzeczy w które nie można nie wierzyć, masz racje

18

@macio_944 Rok 2047
Luis Salvano - "Spokojnie w lato Neymar wróci"
Krzysztof Ibisz - Na twarzy pojawia się pierwszy trądzik
Cyberpunk 2077 - Premiera przesunięta na Luty 2048
Szumowski - "Musimy jeszcze wrócić obostrzenia bo znowu trochę więcej chorują"
^^

1

@Kengo Fejk, jeżeli to naprawde byli ludzie z których zrobili później rapotry, to jakim cudem zjadali innych ludzi? ... Próbowałeś kiedyś odgryźć człowiekowi kończynę? Ale durna ta teoria..

0

@masq Tak na dobrą sprawę to teraz niewiadomo, po tylu kontuzjach, tak nieregularnej grze itd. to może już nie wyjść na mega kota. Zobaczymy, oby już bez kontuzji się obyło i oby dostawał szanse

3

@VamosRakieta Ja bym jeszcze dodał

Jeśli zwyciężymy w finale, to mamy 100% szans na zdobycie Pucharu Mistrzów
Jeśli nie zwyciężymy,to mamy 0% szans na zdobycie Pucharu Mistrzów
Jeśli nie zagramy w finale, to mamy 100% na nie zdobycie Pucharu Mistrzów

Pozdrawiam.

0

@Chwytliwy Pique to troche ostatnio jak Suarez. Albo gra genialny występ albo piach taki że szkoda gadać xD

0

@Fali Avengersi w rzeczywistości :D

2

@Kurkmen No transfer na szybko bo Dembele wyleciał po okienku transferowym, więc musieli skorzystać z jakiegoś prawa i kupić "kogokolwiek" :P

2

@MichalZZZ To co rzucają czajnikami na lodzie i dwóch ziomeczków zapieprza z mopem i czyści im drogę. To jest dla mnie najdziwniejszy sport na świecie.

0

@SeeleyBooth Prawda, najchętniej to ja bym przeczekał bez większych transferów (tak do 50 mln) do nowego prezydenta i zarządu. Niech oni już teraz nic nie transferują bo zostawią jeszcze większy syf nowym ludziom...

2

@macio_944 Zasiewaj regularnie małymi kroczkami w głowach marke Cyberpunk 2077 a w przyszłości stanie się kultową serią (o ile gra będzie naprawdę świetna), mądrzy ludzie tam pracują :D

0

@tobiasson92 Szczęściarze :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?