Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto to jest kocur
2
Griezmann w głębi pola = aktywny Griezmann. W końcu to się podoba! :)
1
@Gaucho w drugiej połowie byczku :D
0
Roberto znów w pomocy, naajssss. W ogóle ten skład wygląda mi na takie ustawienie jak poprzednio. Się szykuje mecz :)
4
@tomono ale przynajmniej dajo, peło nie dawało
1
@macio_944 Ostatni mecz pokazał, że przy odpowiednim ustawieniu ci piłkarze się nie duszą jak przy 433 bez skrzydeł (w ogóle jak to brzmi :D). Do tego, coraz fajniej wygląda pressing, no i ta wymienność pozycji trójki w przodzie. Jeśli pójdą w ten luźniejszy wariant to może to naprawdę zadziałaś przy zdrowym Luisie w formie i wymiennym Leo/Antku.
19
@PIWOSZ89 Wydaje mi się, że największym sukcesem tego sezonu jest wprowadzanie Fatiego i Puiga do składu ^^
1
@macio_944 Co ważniejsze, RÓŻNE studia stają się coraz większe na świecie. Fajnie, że nie ma monopolu i wszyscy razem się napędzają ;)
0
@Janas11224 sfartem byczq
8
@dasouzar11 ale jak kaszelek złapie to do tych złych lekarzy idziesz ^^ no chyba, że jesteś ze środowiska Jerzych Ziembów i się leczysz pomidorem.
10
@endriuuu2 A to drugi kandydat na prezydenta :D
https://megagadzety.pl/5279-large_default/dlugopis-touch-impact.jpg
1
@ksobi Jest wąs, nie opuszczam klapy po siku a i piwo mi smakuje. Czy to wystarczy aby zdać test? :D
1
@AlicjaFCB ehh a myślałem, że już jestem mężczyzną :( jednak na awans musze jeszcze poczekać
2
@AlicjaFCB Na cały ten czas wyborów itd. odpuściłem sobie czytanie gorących dyskusji. Zauważyłem, że codziennie są praktycznie te same tematy, tylko napisane przez innych użytkowników, a użytkownicy z poprzednich dyskusji, znowu się wykłócają... o to samo co dnia poprzedniego :D
0
@Kubox Pewno ropa drogo stoi
1
@PatrychoO Ta gra nie powstaje 10 lat :D realnie powstaje pewnie koło 3/4. Co do wycinania, to akurat są to elementy które mnie nie interesują jakoś mocno. Na zasadzie: jest - ok, nie ma - nic się nie stało.
3
"Brońmy się przed trzaskagedonem" to powiedział prezydent mojego kraju. Przed chwilą w radiu słyszałem. Idealnie pasuje tutaj słowo zaczynające się na A i kończące na BSURD.
76
Czajcie to, wchodze na forum polityczne a tu mi wyskakuje między postami jakiś artykuł "poranny przegląd prasy fcbarca.com" :D co oni poszaleli?!
2
@MrMischol No tak, tylko lekarze mają za zadanie leczyć i ratować ludzi, a ten ruch w tym bardzo przeszkadza. Nie znam lekarza który by mi powiedział "słuchaj jak chcesz to do mnie chodź i Cie wylecze a jak nie to rób co chcesz" :D
0
@MrMischol Bo dużo ludzi woli czytać internet niż iść do lekarza - nie zaszczepią się - stanie im się krzywda. Dlatego ten ruch antyszczepionkowców jest tak szkodliwy.
1
@masq może to taka kreacja, Christian Bale przytył na potrzeby kręcenia filmu "American Hustle" chyba z 25 albo 30 kg :D
2
@AlicjaFCB Też czytasz za dużo papieru toaletowego ze słowami na każdy dzień?
1
Wczorajszy gol Ansu Fatiego był golem nr 9000 w historii FC Barcelony (źródło FC Barcelona na facebooku). A Messi niedługo (prawdopodobnie) będzie zaangażowany w 1000 bramek (ogólne bramki + asysty). Nieźle :D
5
@macio_944 Znając Rockstar to bym się nie zdziwił jakby dali GTA V VR edition :D
0
@zadafcb Wygląda jak coś przez co kręci się w głowie jak się na to patrzy
2
@BarcaInfo To było mocno wczoraj widać, w pierwszej połowie gdy Semedo wyjeżdżał z tą piłką na połowę rywala, Vidal często musiał asekurować bok obrony. Roberto takich wypadów zrobił dosłownie kilka z czego jeden prawie zakończył się asystą (gdyby nie spalony). Takto trzymał się PO przez co Vidal mógł pograć wyżej. To jest naprawdę bardzo inteligentny piłkarz, już któryś raz to pisze.
2
@bleble123 Rozumiem frustracje i mi się to też nie podoba, ale to my przegraliśmy mistrza a nie Real wygrał. Taka prawda, ile punktów na własne życzenie pogubiliśmy...
1
@sendesara Lenglet ostatnio oszalał. Jak utrzyma taki poziom to Umtiti (o ile będzie zdrowy) będzie rotacyjnym zawodnikiem.
2
@AJBarca18 Semedo nie jest genialnym obrońcą. Jego mało znaczące wybiegi do końcowej linii skutkują dziurą prawej strony przy kontrataku. Alba potrafi zaiwanić sprint na powrót, Nelson już rzadko.
2
@MesQueUnClub_87 Taak, to jak już przy tym jesteśmy to dla mnie np. lewe skrzydło, Jak nie ma tam Griezmanna to wygląda super, Alba kosił i później Fati też pięknie pykał. Dawno mi się tak to lewe nie podobało :)