Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mesi12 ja ostatnio prawie dostałem wpierd... Pod galerią handlową, ale nie martwię się tym bo wiem że policja w tym czasie ściga prawdziwych bandytów. Dzięki nim codzień czuje się bezpieczniejszy xD
5
@Bykunn dokładnie, żeby to wszystko załatać i naprawić to potrzeba pewnie z 2 lata.. Także w Barcelonie nadejdą lepsze czasy jak już prawdopodobnie nie będzie u nas Messiego.
1
@Ksavix Jak oni mogą to my też!!! uwielbiam te "argumenty" ^^
1
@Chwytliwy Przestań, po co się przejmować opiniom sfrustrowanych ludzi którzy nie widzą ile on nam daje? :)
36
To co robi ostatnimi czasy Puig to dla mnie bajka, już nie tyle chodzi o skuteczność ale o to ile w nim jest energii, ile chęci, ile odwagi grać do przodu. Poza tym, nie wiem czy może mam złe odczucia, jeśli tak to mnie poprawcie, ale wydaje mi się że on nie szuka ciągle Messiego, po prostu szuka najlepszego możliwego rozwiązania do rozegrania, nie ważne kto by to nie był. Aaa to mi bardzo imponuje w obecnej Barcelonie.
2
Ewidentnie to nie jest dzień Vidala i Suareza... Alba też niewidoczny. Z pozytywów to Lenglet, świetny występ Francuza, Busquets też fajny mecz.
3
Jestem ciekaw komentarzy gdyby zamiast Suareza grał Griezmann i miałby taki występ jak Urugwajczyk... Hmmm no ciekawe co by Rambla o Griezmannie pisała wtedy
2
@LuisSalvano Tak, tylko z tego co widze to często użytkownik X narzeka na Griezmana a użytkownik Y go broni. I tak z większością rzeczy które wymieniłeś, więc ten post jest bez sensu xd
8
Jak to mówi stare chińskie powiedzenie "albo wygramy albo nie wygramy.. albo bedzie remis". Co ciekawe w tej sytuacji naprawdę pasuje
5
@Hushovt Będziemy mieć własnego Kwaśniewskiego
0
@bstryyy Napisze Ci na priv jaki post masz wpisać na La Ramblii i obiecuje, że już więcej żadnych postów nie będziesz tutaj czytał ^^
7
@Hushovt Przed każdym meczem mam takie samo nastawienie: na pewno wygramy! :D
2
@Misanthrope Powiedzieli, że nie będzie można zrobić krzywdy dzieciom :D nie żebym jakoś specjalnie żałował, ale będzie można przejeżdżać ludzi na ulicy jak w GTA
14
Modele postaci to kolejny świetny element Cyberpunka 2077
Do tego to auto z dodatkowymi 2 kołami z przodu w tle. Mistrzostwo ^^
1
@TheNekro94 Gdzie podpisać głos na Pana?
0
@Chakalaka Nie znam go ale wypić za zdrowie nie omieszkam :D
5
@Encore Ja też nad tym ubolewam :( Bardzo lubie tego piłkarza i strasznie mu kibicuje. Szkoda, że wygląda to tak jak wygląda. Chciałbym żeby jeszcze pokazał na co go stać w następnym sezonie.
2
@mrboom Zidane w koszulce Barcy?? A tak na poważnie to niezły widok miałeś :D
2
@buddy Przecież mecz się jeszcze nie rozpoczął ^^
1
@Pewex Każdy ma na ten moment subiektywną ocenę, będzie trzeba poczekać do premiery żeby przekonać się na "własnej skórze". Zobaczymy w listopadzie (oby :D).
1
@Pewex No ale jakie to ma znaczenie w kontekście gry Action-RPG? To tak jakby powiedzieć, że The Last of Us Part II nie może być grą wybitną bo nie ma w pełni otwartego świata. Cyberpunk 2077 ma stać przede wszystkim fabułą, role-playem oraz świetnie wykreowanym światem. Model jazdy stoi na 3-4 miejscu.
0
@Pewex No nie będzie arcydziełem, ale ma zadatki na bycie grą wybitną. Nikt nie powiedział, że będzie się dało grę przejść bez oddania strzału. Była mowa o przejściu gry "bez zabijania", ale Paweł Sasko wspominał że nie oznacza to że nie będziemy musieli zrobić komuś krzywdy np. poprzez obezwładnienie. "Ale gra sama w sobie Cię nie zachęca to przejścia inaczej questa niż po przez wymianę ognia". Pierwszy lepszy przykład, w demie który dostali do ogrania dziennikarze jest quest z gangiem Maelstrom, quest ten ma 8 różnych rozwiązań. Możesz się z nimi dogadać bez oddania żadnego strzału i quest zakończy się powodzeniem. W Wiedźminie 3, model jazdy płotki również nie był świetny, raczej "akceptowalny" a mimo to gra była wybitna.
1
@Pewex Patrząc na to jak ta gra będzie rozbudowana, myślę że 4h to stanowczo za mało żeby ocenić w pełni ten projekt. Oczywiście, że nie każdy aspekt jest jest arcydziełem itd. Myślę jednak, że trzeba poczekać do premiery i wtedy ocenić całość. Będzie to olbrzymia i niesamowicie złożona gra
1
@Chwytliwy Dokładnie, jeśli miałbym większy budżet to brałbym intela. Ale w "średniej" półce uważam, że AMD jest bardziej warty uwagi.
2
@Chwytliwy AMD są tańsze i naprawdę mają sporo do zaoferowania, ja mam Ryzena 5 2600 który ma 6 rdzeni i 12 wątków. W tej cenie odpowiednie intele miały po 4 rdzenie/4 wątki.
1
@BlauGrana1404 Dokładnie jak napisał @macio_944 . Do premiery zostało 5 miesięcy, które w tym momencie służą wyłącznie do optymalizacji i eliminowania bugów, to naprawdę dużo czasu. Zważywszy, że ten proces trwa jeszcze nawet po premierze, stąd patche, łatki itd. Także ja również jestem spokojny. Co innego gdyby ta gra miała wyjść w lipcu, wtedy obawy jak najbardziej, ale na listopad to jestem spokojny :P
2
@macio_944 Mam identyczną kartę, nie mamy się o co martwić, pjona! :D Ogólnie na streamie TVgry w zeszłą sobotę, usłyszałem taką ciekawostkę, że podobno Redzi mają oddzielny zespół do tworzenia reklam, plakatów itd. w mieście. Zespół który zajmował się tylko tym, robi wrażenie ^^
2
@A_Gomesinho_21 "Trzeba poczekać jaki plan ma zarząd" tutaj można skończyć czytać, oczywiście bez urazy :D
19
@BarcaInfo Już myślałem, że Pirlo to nasz kolejny transfer... Nie strasz człowieku :D
18
Dobra, sprawa z dopięciem budżetu na szybkości załatwiona. Jeszcze tylko teraz na szybkości zwolnić trenera, kupić ŚPO na lewe skrzydło za 200 mln, dać podwyżkę Messiemu 150mln brutto na sezon, Kupić dwóch 32 latków w miejsce De Jonga i Lengleta no i na ten moment plan zarządu wykonany ^^