Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata Gratulacje, jesteś przebudzonym. Na pewno już zasługujesz na awans w swojej sekcie.
0
@Bykunn Kto jest zatem Twoim wyborem jeśli mogę spytać?
0
@joloskyy Super, dziękuje za odpowiedź i posłucham co mają do powiedzenia!
@koksik2700 Przez ostatnie lata nie miałem wiedzy, nie głosowałem i wyszła aktualna katastrofa. Czas to naprawić.
0
@joloskyy Chce zobaczyć różne punkty widzenia, może ktoś napisze coś co mnie przekona. Nawet jeśli będzie ktoś zwolennikiem danego kandydata i powie pewne fakty, to czy mam tego nie słuchać bo jest jego zwolennikiem?
@Mathew86 Wolny rynek, mam dosyć tego co się teraz dzieje. Bezmyślnego rozdawania pieniędzy, zamykania się na współprace z innymi, bardziej rozwiniętymi krajami, wydawania na manikjur moich podatków.
0
Jeśli chodzi o nadchodzące wybory to mam pytanie, okropnie nie lubię polityki i staram się jak najmniej na nią czasu poświęcać, dlatego jestem w tej sprawie trochę zielony. Ale patrząc na to co się dzieje, muszę iść na wybory. Czy Bosak to dobry kandydat? czy to głos stracony (chodzi mi o to czy ma jakiekolwiek szanse). Odrazu zaznaczę, że patrze stricke pod względem gospodarczym (popieranie LGBT itd. nie ma dla mnie znaczenia), nie chce żeby moje dzieci w przyszłości musiały wyjeżdżać do Rumunii bo tam będzie lepszy komfort życia niż w Polsce. Z góry dzięki za wyjaśnienia!
1
@MesQueUnClub_87 oo właśnie, dzięki za rozwinięcie!
6
@ToWinaSedziego Ta fraszka była kierowana do Lamberta a nie Jaskra ^^
0
@macio_944 Dokładnie, też zauważyłem to jego częste urywanie się, ale pomocnik popatrzy, obróci się i poda do tyłu.. Trzeba więcej odwagi troche i tak jak napisałeś, Messi tą odwagę ma i często takie piłki posyła, nie tylko do Grieza.
0
@MichVeB Gdzieś czytałem, że pierś z kurczaka pierw warto przytrzymać trochę w maślance, ale nie wiem czy to prawda :P
1
@snake99 Przeglądam Twoje komentarze i dochodzę do wniosku, że masz jakimś kompleks na punkcie Busiego i Roberto, nie piszesz praktycznie o niczym innym
3
@Pogba Taka ciekawostka, jak wejdziesz na jego profil to liczba komentarzy wynosi -11 :D jakieś mini odniesienie do poziomu IQ?
1
@Naturopata "oczywiście, zostałeś zaorany jak wszyscy." powiedziałeś to sam sobie. Gratulacje, polizałeś się po własnych jajkach
4
@Naturopata Problemem jest pojmowanie nauki w ten sposób. Jeśli myślisz, że jak jakiś naukowiec gdzieś coś napisał i zostało to przyjęte, i równie dobrze mógłby sobie napisać COŚ innego i to ma taką samą wartość, no to ja nie wiem jak takim osobom pomóc. Co do tego doświadczania, to nie potrzebuje lecieć do Australii żeby wiedzieć że istnieje, to tak nie działa.
2
Otfuszcie oczy! cały świat kłamie
1
@Cules11 Mam tylko nadzieje, że ten 3 sezon przyniesie więcej odpowiedzi niż pytań :D Ma być to zakończenie wszystkiego, także fajnie jakby zaczęli trochę wyjaśniać zamiast dokładać więcej tajemnic i niewiadomych ^^
0
@Bobo25 Ale ma zupełnie inny ładunek emocjonalny i jest po prostu zbędna, jak idziesz do nowej pracy i ktoś Ci mówi, że jesteś beznadziejny to średnio nie? a jak ktoś Ci wytłumaczy co mu się nie podoba i co źle robisz, wtedy to ma sens. Tak to widze
0
@Joe_Pesci No szkoda, i Semedo i Griez by na tej bramce zyskali wiele :(
0
@Bobo25 Krytyka jaką podałeś jest dla mnie spoko, nie mówie o takich osobach jak Ty, mówie o osobach typu "niech ten typ już gdziekolwiek idzie bo jest beznadziejny i nic nie robi".
0
@matirix20 Ja pisze o Griezmannie, ogólnie jak byłem lekkim przeciwnikiem Semedo tak teraz faktycznie bardziej mi się podoba, przydałoby się jeszcze coś na końcu jego akcji, bo jest duży wiatr ale niewiele z tego wynika, niech to dopracuje i będzie naprawdę siiiii
0
Szkoda, że Semedo wczoraj leciutko spalił, Griezowi przydałaby się ta bramka. Wspieram go bardzo mocno, nie zróbmy z niego drugiego wykończonego psychicznie Cou! Błędne koło wśród kibiców jest fatalne..
1. Przychodzisz do klubu za 100+ mln, odrazu presja i oczekiwania jak od Messiego.
2. Minęło pół sezonu i nie jesteś drugim najlepszym strzelcem w drużynie? wylejemy na Ciebie wiadro pomyj przy każdej możliwej okazji.
3. Odszedł z klubu bo był za słaby psychicznie na Barce..
Kurde ludzie, jesteście kibicami więc powinniście wspierać swoich piłkarzy, nie zachowujcie się jak rozpieszczone dzieciaczki..
1
@jeyx77x no nie wiem, ta świetna wrzuta na głowę Messiego w polu karnym, zdaje się nie potwierdzać Twojej tezy.
2
@NGTRX dziękuję Ci za ten komentarz!
3
@BarcaInfo tej Setien, na piłkarza drużyny której się kibicuje to się wiadro pomyj wylewa a nie wspiera... Nie nazywaj się prawdziwym kibicem tego klubu..
1
@jedrek7000 Roberto słaby? A to dlaczego?
0
@Naturopata jakby być dokładnym to za pół sezonu, ewentualnie 3/4
3
Dobra panowie, kogo sprzedajemy po tym meczu? Bo tak to chyba działa że jak jakiś piłkarz ma słaby mecz to się go sprzedaje, czy się mylę?
8
Pozdro dla chłopa który nie może se nawet piwka legalnie kupić, a ma już 5 bramek w tym sezonie.
1
Ma ktoś jakieś linki? Wspinaczkowe oczywiście, wybieram się w góry a swoje zgubiłem. Nowe są strasznie drogie.
0
@LuisSalvano A może mają lekkie przeciążenia serwerów, bo dużo osób skorzystało z darmowych kont itd.? Na Epic Game Store ostatnio było GTA V za darmo do ściągnięcia i tez przez pierwsze kilka godzin nie można było się tam nawet zalogować, czy to cwaniactwo bo myśleli, że ludzie przegapią promocje i kupią po normalnej cenie później, czy po prostu problemy techniczne?
0
@cat_r37 Tak tak, w ogóle zauważyłem, że jak Ansu jeszcze tak grał często, przed przyjściem Martina, to własnie często oni się wymieniali pozycjami, Griezz schodził raz na lewe, raz do środka itd. Jestem ciekaw bardzo!