Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adamski69 Też dlatego dzisiaj widziałem typa w lidlu który kupował cały koszyk piw i se myślałem "kuźwa, takie melo w środe" xdd
3
@Kamil92 Nie ktoś, tylko ja. Nie jestem pierwszą lepszą z brzegu z którą się prześpisz i zapomnisz, mam swoje uczucia!
27
@mat32 Dla osób które są normalne? najs xD
3
@szymon351 Doskonale wiem o czym mówisz, sam gdy wiem że np. mam około 1-1,5h do grania i później muszę po prostu zająć się czym innym to nie włączam takiego RDR 2 ponieważ mi się to nie opłaca, nie zdążę zrobić w tak ogromnej grze tego co bym chciał przez ten czas więc zazwyczaj włączam tytuł w którym zrobię coś szybko i da mi to taką samą satysfakcje (jakkolwiek dziwnie to brzmi).
@macio_944 mi akurat osobiście cały czas podobało się to ciągłe robienie rzeczy w RDR2, właśnie super było to, że poza misjami mogłeś po prostu robić rzeczy, przez co świat był bardzo bogaty i każda wyprawa po cokolwiek to była przygoda :D
4
99 - tyle dni zostało do premiery Cyberpunka 2077. Można już zacząć coraz poważniej odliczać :D
4
@Jacu327 no, bo nie odmienisz
7
@Jacu327 No to odmień "być"
4
@macio_944 ND Zdobyło zaufanie na tyle, że każda kolejna gra będzie przynajmniej bardzo dobra. Fajnie, że nie boją się wprowadzać nowych marek. Taki strach bardzo widać w Ubisofcie i w serii Assassin's Creed, gdzie od kilku lat to już przestał być Assasyn tylko praktycznie zupełnie inna gra ale boją się to wypuszczać jako oddzielną markę.
0
@Pitbullx98 Kangurek kao i różowa pantera hokus pokus, również sztos
0
@BarcaInfo Nie wiem dlaczego ale boje się jak patrze na to zdjęcie. Wyglądają jak ktoś kto chciałby Ci zrobić krzywde xd
2
Ale Einstein musi się w grobie przewracać, patrząc jak ludzie wklejają pseudo motywujące fekalio-cytaty jego "autorstwa", których on nawet nigdy nie wypowiedział. To się nazywa niemoc xD
0
@Lord_Vader Wyczuwam nadchodzący diament za "Romantic psycho" tak btw. Co ten człowiek robi to trzeba mu pogratulować..
2
@DanielOOL ta jak żeś powiedział
0
@DonMatteo901 Myślę, że priorytety powinny być w obecnej sytuacji inne. Jeśli pali Ci się dom a Ty na pierwszym miejscu stawiasz sobie wymianę blatu w kuchni bo jest porysowany, to coś jest nie tak. W tym kraju są o wiele większe problemy w tym momencie.
0
@Granto coś w tym jest, ja jestem takim łbem że czasem zapomnę mrugać i zdałem matme na ponad 40% (nie pamiętam już dokładnie, bo do tego wszystkiego pamięć też mam debila).
2
@patry295 Co za głupol, o 20% za dużo Ci wyszło ^^
2
@zadafcb Gratulacje! możesz zapomnieć wszystkiego czego cie uczyli i zacząć uczyć się jeździć jak normalny kierowca od nowa :D
8
@arsenallondyn0 Fajnie jakby następne w kolejce było TVP
1
@macio_944 Witam, mam pytanie. Czy do tej gry będę potrzebował wymienić obecną kartę graficzną na GeForce RTX 2080ti? Z góry dziękuję za odpowiedź.
0
@TheNekro94 Molestujesz w tym momencie wszystkie księgowe. Obrzydliwe!!1
21
@MSN30 Mefa weszła za grubo, poczekaj aż wytrzeźwieje
8
Maturzyści, pamiętajcie że za 3 lata będziecie liczyć 2 + 7 na kalkulatorze tak dla pewności. Także nie stresujcie się tak mocno :D
1
@NeroTFP "Faceci myślą tylko o jednym" starter pack
2
@Pitbullx98 Recydywista xd
5
@Terminator4666 Zależy gdzie piszesz, ale jeśli na jakimś portalu masz nick taki jak tu, to może być ciężko na starcie :D
1
@MesQueUnClub_87 takiego widoku nie będzie jak wspomniał Macio, takie decyzje podejmuje się na wczesnych etapach produkcji, bo na tej podstawie budujesz i projektujesz świat. Teraz już tego nie dodadzą. Jedynie w niektórych cutscenkach najprawdopodobniej będziemy widzieć naszego bohatera w całej okazałości.
2
@macio_944 Oo, o tym nie wiedziałem, spoko. Pewnie, mieli dużo czasu i nadal mają na poprawę modelu jazdy i myślę, że przynajmniej będzie poprawny bo mają być podobno wyścigi więc po macoszemu by tego aspektu nie potraktowali. W W3, pokazali że akurat animacje i feeling nie jest u nich drewniany, do tego ogromny budżet... Będzie git
@MesQueUnClub_87 z personalizacją postaci (chodzi mi o wygląd/ubiór) jestem ciekaw też jak to rozwiążą, bo widok FPP przez większość gry, może być kłopotliwy. No bo na początku rozległy system customizacji postaci żeby potem przez większość czasu i tak nie widzieć swojej postaci? wiele niewiadomych.
2
@macio_944 Wzmianka o cyberprzestrzeni jest dla mnie bardzo ciekawa, kurcze nie wiem jak oni to rozwiążą :D Do tego, zaczynam być coraz bardziej spokojny o mechanike strzelania/modelu jazdy/walki wręcz. Oni zdają sobie sprawe z tego, że te elementy na ostatnim pokazie "pupy nie urwały" i nad nimi srogo popracowali. Fajnie, że obserwują to jak gracze reagują na ich gre :D
11
@Kurkmen Heh, co z tego, że większość wydanej na to kasy to prywata Elona Muska, który jest znany też ze swoich ekologicznych aut, z tego że inwestuje w energie odnawialne (panele słoneczne) itd. Pani która wkleja posty o ekologii na social media robi dla tej planety więcej :D
3
@emeu jak dla mnie to głuposizm. Mnie nie rozbawiło :/