2

@Puig Co za szajs żeś znowu wziął?

32

@LuisSalvano Zaczyna się ;p Niedawno było, że się dogadają bo chce wrócić do Barcy, teraz jak proces się zakończył i musi płacić to jest inna śpiewka.

0

@macio_944 Ciekawe czy będą mogli wypuścić jakieś nagrania z gry po tym 25.06, jeśli tak to troche się boje oglądać bo dali tam sam początek rozgrywki i nie wiem czy tak chce sobie spojlować :D

3

@macio_944 Bardzo dużo może wyjaśnić pokaz 25.06 i myślę, że będzie to coś na tyle dobrego, że fani ochłoną po obecnej sytuacji z przesunięciem. Ale ta gadka o dopracowywaniu zaczyna mi przypominać Dutcha z Red Dead Redemption 2 i tym "ostatnim skoku" :D wałkują tym tekstem niesamowicie

2

@BarcaInfo Umtiti w wersji damskiej wygląda jakby miał wypadek :D

4

@sebasek99 Wiadomka od dawna, chłopak dziewczyna normalna rodzina. Ja nawet nie widziałem TLoU2 ale tez dam 1/10 na Metacriticu, dzięki ziomeczku, mordunio, byczku za podpowiedź :D

2

@Vempers Ta asysta Roberto :)

1

@kerouac Ja was obserwuje, teraz możecie z nerwami pisać

0

@SeeleyBooth Pan jesteś od 2 lat na Rambli i jeszcze Cie to dziwi?

0

@macio_944 Ciekawe czy to frustracja graczy na wątek LGBT, czy na przekór recenzji bo spodziewali się arcydzieła a gra była "tylko" bardzo dobra.. hmm ciekawe info

1

@tbas Pięknie napisane. Szukanie w g*wnie najbrudniejszej mrówki...

1

@Chwytliwy Mogę się mylić, ale chyba TVP nie lubi Trzaskowskiego i odwrotnie. Ale to tylko moje przypuszczenia

0

@macio_944 Dokładnie, nie pisze teraz jako zbulwersowany dzieciak który sobie nie pogra w gre tak jakby chciał, generalnie widać że chcą dopracować tytuł do maksimum, bo każdy ewentualny większy bug będzie memem w całym internecie po takim hype jaki zbudowali. Ale przestałem im ufać, są niesłowni i nie wiadomo z czym ściemniają a z czym nie. Gdyby grę odrazu zapowiedzieli na 2021 to spoko, ale jeśli do tej pory mamy jedynie gameplay renderowany na silniku gry, figurki z postaciami których w ogóle nie znam i nie wiem kim są, pad i konsola xbox stylizowane na CP 2077, 2 przesunięcia gry i poza tym żadnych konkretów. No to nie wygląda to dobrze, ten projekt wygląda na tak ambitny jak RDR 2 ale taki nie będzie, bo Rockstar jest nadal kilka półek wyżej od jakiegokolwiek innego studia. Kompletnie nie przemyślane kroki ostatnio czynią.

0

@macio_944 Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja z przesunięciem Cyberpunka na listopad... W poprzednim roku, w czerwcu sam Keanu Reeves ogłosił datę premiery na kwiecień 2020. Jakoś w lutym/marcu ogłosili przesunięcie o PÓŁ roku, z czym jakby się zgadzałem pod wieloma względami, pierwsza najlepsza data po okresie wakacyjnym i tymi pierwszymi martwymi tygodniami września itd... Po czym podczas pandemii upewniają widzów, że wszystko idzie świetnie, ludzie pracują zdalnie i nie ma powodów do obaw o kolejne przesunięcie. No i miesiąc po pandemii ogłaszają przesunięcie o kolejne 2 miesiące.. A takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień. Za kilka dni rusza pełen marketing gry która do tej pory miała więcej przesunięci niż wypuszczonych gameplayów, coś tam idzie grubo nie tak.

1

@Kompletny A ty ty ty, nie ze mną takie numery :D

5

Dobra, odnośnie mojego wczorajszego pytania, już wiem na kogo zagłosuje. Trochę zawiódł mnie jeden kandydat ale cóż. Ale te dwa pierwsze pytania to żenada była... religia w szkole i homoseksualiści.. tak to są główne problemy w naszym kraju, ja pierdziele aż do teraz mam ciarki żenady..

0

@mkord No dobra, ale pierwszy lepszy przykład, zobacz ile kosztują prace nad szczepionkami. A zobacz jak dostępne są i jaki to koszt. Ale i tak na dobrą sprawę to wróżenie z fusów. Trzeba czekać jak to będzie.

0

@Hrzan Okej, ale gdyby teoretycznie leczenie ALS kosztowało milion, to prawdopodobnie tylko kilka osób rocznie byłoby leczona. Myśle, że bardziej prawdopodobne są o wieeele mniejsze kwoty.

1

@AlicjaFCB Ale skąd wiesz ile będzie kosztowało takie leczenie, skoro nawet go jeszcze nie opracowano? Skąd wiesz jak będzie wyglądał świat za kilkadziesiąt lat i czy leczenie różnego rodzaju chorób nie będzie ogólnodostępne i w miarę tanie?

9

@Janiama Paskudztwo. Nadzieja w tym, że jest ciągły postęp w medycynie i może za kilkadziesiąt lat będziemy mogli spokojnie zwalczać dziś nieuleczalne choroby.

0

@Naturopata I tego trzeba życzyć Unzue.

1

@geass Wolałbym i tak nie wiedzieć, mam nadzieję, że u niego będzie przechodziło to jak najłagodniej.
@Tridente2015 Ale zobacz w jaki sposób żył Hawking, nie wiem czy to jest to jakbym chciał spędzić ostatnie kilka-kilkanaście lat życia.

2

@geass dowiadujesz się, że zostały Ci 4 lata życia.. sama myśl o tym mnie przerasta

0

@ViscaBarca123 Puig ma już zaraz 21 lat, przydałoby mu się o wiele więcej gry

1

@macio_944 W Europie zachodniej śmieją się z Polski i z Jarka, nawet tam widza do czego jest zdolny. Więc nie zdziwiłbym się gdyby znów padło "musimy to powtórzyć bo nie przejdzie".

1

@macio_944 aa faktycznie! zapomniałem o tym wspomnieć ^^ tak, cieszy mnie tym bardziej, że będziemy mogli poznać tak naprawdę feeling gry od obiektywnych osób niezwiązanych z produkcją.
EDIT. Pokazać rozgrywki do 25 nie będą mogli ale jestem ciekaw czy będą mogli dodać jakiś mini komentarz na swoich social mediach

2

Już za równy tydzień zobaczymy aktualny gameplay z Cyberpunka 2077, będzie to dosyć szczególny dzień ponieważ po nim nastąpi pełny i potężny marketing CP 2077. Do tego, za dokładnie 91 dni premiera owej gry.

0

@Kajtek77 @D_Myrdal aa chyba, że tak. Jeśli to prawda to masakra..

2

@Kajtek77 Coś mi tu śmierdzi fejkiem, albo nadinterpretacją. W tym artykule był opisany jeden przypadek, możliwe że był to jedyny taki przypadek a portal dodał od siebie "PRZEZ 30 LAT!!!". Ale mogę się mylić.

1

@Ghostface Za mocno odjechane. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie osoby które mają kompletnie sprany mózg takimi tematami, same "gardzą" innymi którzy w takie rzeczy nie wierzą, tłumacząc sobie, że "telewizja i elita świata zawładnęły Twoim myśleniem i jesteś ich niewolnikiem". Zabawny paradoks.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?