28

Tak myślę sobie, że Roberto, Puig i Ansu Fati to piłkarze którzy nie boją się grać do przodu i całkiem przypadkiem wszyscy trzej sa z La Masii ^^ dobrze tam szkolą

2

I to różni Roberto od Semedo, brak tego bezużytecznego ruchu, tylko konkretne wejście. Brawo

1

@Virusk3 a za obrońców Fati i Sancho? :D

17

Griezu w 45 minut, (prawie) 2 gole i mógł mieć asystę gdyby nie Vidal. Wszystkie akcje bramkowe poszły lewą stroną. Coś tu ewidentnie zadziałało w tym ustawieniu.

9

Griezmann w tej strefie gdzie dziś gra wygląda nieporównywalnie lepiej niż na lewym skrzydle, tam Alba wystarczy. Ale prawa strona Vidal/Semedo dziś bardzo kiepsko.

2

Dobra gra - dramat - dobra gra - dramat - dobra gra. Co to jest za mecz xd

1

Serio, Rakieta w dobrej formie, Puig w dobrej formie i na ławie są a Vidal w słabej formie wychodzi w podstawie xd

2

Za 120 mln to powinien pierw zatańczyć salsę i dopiero strzelić. Masakra.

7

@PanPatrykk Tak, bo właśnie to jest główny problem w Polsce, oprócz tego to kraj mlekiem i miodem płynący, tylko to LGBT przeszkadza.

1

@Transu96 usuń fife i zaczekaj na nową 2021 to nie będziesz musiał tracić pieniędzy na jego transfer. Fink abaut it

5

Umtiti: Szach
Barcelona: jeśli nie przejdziesz operacji to nie będziesz mógł grać a my będziemy musieli Ci płacić za siedzenie na trybunach
Umtiti: i mat

0

@Hushovt Kurcze, jakby wziąć całe Lore z tego uniwersum to mogliby zrobić z 12 filmów pokroju Władcy pierścieni :D

2

To wszystko przestało być śmieszne dawno temu, teraz tylko przesuwamy granice absurdu. Możliwy scenariusz jest taki, że nowy prezydent i zarząd zastaną Barcelone tak zrównaną z ziemią, że będą mogli jedynie robić aniołki w popiele.

2

@Avada Kedavra Nie no, akurat jak wchodzi z ławki w drugiej połowie na podmęczonego przeciwnika to jest generalnie ok. Ale gra z nim w podstawowej 11 to słabizna

0

Taka myśl mnie naszła, jeśli odpukać Messi by odszedł, to do kogo będzie podawał Vidal? Bo ja nie mam pojęcia co w takiej sytuacji, hmmm..

3

@Avada Kedavra A Ty psikusancie, a już szukałem łapki w dół żeby kliknąć, Ty kawalarzu :D

13

O co chodzi tym ludziom którzy piszą, że Trzaskowski jak wygra to sprzeda Polskę, Niemcom? Xd czy ci ludzie upadli na głowę, czy to jakieś żarty których nie rozumiem? W jakim świecie oni żyją?...

2

@norbi77 Słyszałem chyba o tym w radiu. Jakieś auto na Poznańskich blachach? Czyli udało się go złapać

2

@Barca1992 Faceci to tylko na hajs patrzą..

3

@sebasek99 Ajjj miała u mnie szanse, ale jak się dowiedziałem ile ma lat to nieważne jakby błagała to bym się z nią nie umówił.

5

@klemens100 Prezes mu jeszcze skryptu co ma mowić nie napisał, człowieku to nie jest takie hop siup

0

@BarcaInfo Jakby go po tym sezonie sprzedali to by byli głównym faworytem do nagrody Darwina.

23

@AlicjaFCB I wtedy już nikt wam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne! tak trzymaj

1

@Jordi10 Dokładnie, tymbardziej że kiedy Griezmann gra słabo i niezbyt dużo daje, to Setien nie ma żadnych problemów żeby go zdjąć w 60 minucie. Ale Suarez widać ma jakiś immunitet.

1

@Jordi10 Ważne, że Setien przylizał Suarezowi a co za tym idzie Messiemu. Niech mu ktoś powie, że tak się nie zdobywa szacunku w szatni.

1

@sidzej Nie zgadzam się, że wyborcy dostaną takiego prezydenta na jakiego zasłużyli.. tak działa demokracja i tak działa przekupstwo polityczne. Nie pobieram 500+, nie mam 13stki, nie żyje z socjala i nie głosowałem na PiS, ale na wybory poszedłem. I co, zasłużyłem na takiego prezydenta?

6

@_Creed_ że tak pozwolę sobie skomentować w najprostszy sposób: XD

0

@Fawrf nie wiem o co cho ale też poproszę priv xd

1

@Mesi12 ja ostatnio prawie dostałem wpierd... Pod galerią handlową, ale nie martwię się tym bo wiem że policja w tym czasie ściga prawdziwych bandytów. Dzięki nim codzień czuje się bezpieczniejszy xD

5

@Bykunn dokładnie, żeby to wszystko załatać i naprawić to potrzeba pewnie z 2 lata.. Także w Barcelonie nadejdą lepsze czasy jak już prawdopodobnie nie będzie u nas Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?