Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Zdziwiłem się, że Techland nr 1, ciekawe
6
@Danny Gaucho "najrozsądniej będzie jechać 10 godzin dziennie" Byczku, na słońcu cały czas jest dzień :/
1
@MesQueUnClub_87 4k to jest coś takiego, ze ci gra nigdy nie będzie płynnie chodzić ~ Klocuch
0
@Naturopata Gdybyśmy dali noworodkom możliwość wyboru wszystkich rzeczy o których piszesz, to mogłoby to się średnio udać. Ale to tylko moja opinia
0
@Colon Jeśli chcesz zwymiotować to ma sens :D
1
@heniek168 Manikjury same się nie zapłacą (chociaż z PiSem w sumie to się same zapłacą akurat ^^)
0
@BarcaInfo Jak dobrze, że Xavi tutaj nie przyszedł za Valverde...
6
@koksik2700 ładne prowo, ciekawe ile osób się na to złapie ale myśle, że osiągniesz swój cel tym postem.
36
Puszczam sobie harcerskie szanty na full, nagle słysze że sąsiad się dołącza i śpiewa ze mną, mówie sobie super zabawa! Ale słabo mu idzie z tekstem bo tam nie ma wersów "zamknij tą morde debilu"
35
XDD tak, ten gol to była wina Griezmanna haha Rambla to moja miłość
0
@BartqRKO Pożary w Australii to też była wina Griezmanna
5
@IronSanHybrid Przepraszam literówka, oczywiście chodziło mi o wóde
3
@IronSanHybrid Nie pij tego mokrego syropu glukozowego.. tylko woda!
1
@macio_944 Coś pięknego... dzięki za te informacje! Świetnie, teraz coraz więcej rzeczy pobudziło moją ciekawość. Zwłaszcza wchodzenie do każdego budynku hmmm. Jak narazie moge określić Cyberpunka w 3 słowach "To będzie ogień" :D
1
@macio_944 No powiem Ci, że ten motyw z Braindancem (chyba dobrze to pisze, nie wiem) wyglądał ciekawiej niż cały Assasin's Creed odyssey ^^ Widać, że każda misja będzie ciekawa i angażująca. Redzi sami sobie trochę pod górkę zrobili, z tym jak hypowali Cybera, ale jak na 4 grę w ogóle, gdzie teraz jeszcze są kompletnie nowe mechaniki to powiem Ci że wow.. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze z 2/3 gry i będą konkurowali tylko z Rockstarem.
1
@macio_944 W Wieśku 3, pamiętam że też była po premierze taka ogromna aktualizacja 10 GB i tam też poprawili interfejs, także takie rzeczy można "połatać" ale na tym etapie będzie pewnie już ciężko zmienić coś w mechanikach gry :/
1
@macio_944 Tak, zauważyłem. Na GOL-u przeczytałem artykuł UV'a ktory chłodno to przyjął ale na końcu artykułu napisał odnośnie modelu jazdy czy strzelania, coś w stylu "czy przeszkadzały wam słabe wyścigi konne w Wiedźminie 3 i model jazdy płotki? finalny odbiór gry był jaki był." i faktycznie, nawet jeśli te elementy będą tylko poprawne to gra jako całość, może być genialna. Jedyne co mnie naprawde martwi to walka wręcz, wygląda kiczowato. Choć spodziewam się takiej fabuły, postaci, dialogów itd. Że finalnie przesłoni to z kretesem te wszystkie słabsze elementy :)
2
@macio_944 Jak wrażenia? :D Ja trochę po wstępnych opiniach (zwłaszcza polskich) ochłonąłem. Wygląda to świetnie ale jakiegoś dziwnego lekkiego dystansu dostałem. Poza tym myślałem, że trochę coś innego pokażą.
1
@macio_944 praca skończona, prowiant kupiony, koń zwalony. Teraz czekać tylko do 18 :D fajnie że po tych 25 minutach będzie wywiad i Q&A. Bałem się że będą chcieli na szybkości wszystko zrobić.
6
@Striker Michał Wiśniewski wysyłający zaproszenie dla żony na 18 swojego syna: Wyślij do wielu.
2
@Veil5ide Powiedział każdy na świecie oprócz zarządu Barcy ^^
3
Grzegorz Lato za Messiego i mamy pełną kadre na następny sezon.
3
@Kajtek77 Podejrzewam, że mogło chodzić o to, że Neymar na bank teraz wróci do Barcy bo rozprawa w sądzie się skończyła.
0
Już dzisiaj od 18:00 wysyp informacji, a tu coś na rozluźnienie atmosfery
https://m.jbzd.com.pl/obr/1447634/cd-projekt
0
@Striker W takim razie ja już kompletnie nie rozumiem skąd takie ruchy..
0
Ci ludzie kompletnie nie mają żadnego przyszłościowego planu, dla zarządu liczy się tylko tu i teraz. Podejrzewam, że chcą wygrać LM za wszelką cenę bo wiadomka, że niedługo wybory..
1
@kerouac Bardziej chodzi mi o to, jak gadał że pożary w Australii to kara od Boga za to że zalegalizowali tam aborcje i związki homoseksualne. Albo to jak Quebonafide zaproponował mu feat a on po konsultacji z egzorcystą, odmówił mu...
0
@kerouac Jako raper? poprawny, jako człowiek - debil. Jego poglądy religijne są po prostu głupie, ale nie mam na myśli całej religii itd. Tylko jego podejście do niektórych spraw.
2
@Colon Podobno PKS wykupiło wrak i zamierza go wdrożyć do swojej floty
1
@Joey diss na deszcz, sprawdź to gówno ej yo