1

@MesQueUnClub_87 takiego widoku nie będzie jak wspomniał Macio, takie decyzje podejmuje się na wczesnych etapach produkcji, bo na tej podstawie budujesz i projektujesz świat. Teraz już tego nie dodadzą. Jedynie w niektórych cutscenkach najprawdopodobniej będziemy widzieć naszego bohatera w całej okazałości.

2

@macio_944 Oo, o tym nie wiedziałem, spoko. Pewnie, mieli dużo czasu i nadal mają na poprawę modelu jazdy i myślę, że przynajmniej będzie poprawny bo mają być podobno wyścigi więc po macoszemu by tego aspektu nie potraktowali. W W3, pokazali że akurat animacje i feeling nie jest u nich drewniany, do tego ogromny budżet... Będzie git
@MesQueUnClub_87 z personalizacją postaci (chodzi mi o wygląd/ubiór) jestem ciekaw też jak to rozwiążą, bo widok FPP przez większość gry, może być kłopotliwy. No bo na początku rozległy system customizacji postaci żeby potem przez większość czasu i tak nie widzieć swojej postaci? wiele niewiadomych.

2

@macio_944 Wzmianka o cyberprzestrzeni jest dla mnie bardzo ciekawa, kurcze nie wiem jak oni to rozwiążą :D Do tego, zaczynam być coraz bardziej spokojny o mechanike strzelania/modelu jazdy/walki wręcz. Oni zdają sobie sprawe z tego, że te elementy na ostatnim pokazie "pupy nie urwały" i nad nimi srogo popracowali. Fajnie, że obserwują to jak gracze reagują na ich gre :D

11

@Kurkmen Heh, co z tego, że większość wydanej na to kasy to prywata Elona Muska, który jest znany też ze swoich ekologicznych aut, z tego że inwestuje w energie odnawialne (panele słoneczne) itd. Pani która wkleja posty o ekologii na social media robi dla tej planety więcej :D

3

@emeu jak dla mnie to głuposizm. Mnie nie rozbawiło :/

2

@macio_944 Nie no śmieje się, ale popatrzyłem i faktycznie mają ładne rzeczy. Proste ale odnoszę wrażenie, że bardzo dobre jakościowo.

2

@Ynek Jak masz tyle kasy, że mógłbyś opłacić klauzule Sergi Roberto, to myślę że znajdziesz coś dla siebie w sklepie który zaproponował @macio_944 :D

0

@damianex10 Klo to legenda, szanuje :D

0

@arkasath Przykro słyszeć, mimo wszystko szacun za 100% bo nie popełnić ani jednego błędu to wyczyn. @joloskyy Ty wariacie, powiedz jeszcze, że pamiętasz co wtedy jadłeś na śniadanie :D @Bykunn tak samo, podziwiam że niektórzy aż tak to pamiętają.

0

Taki pytanie, pamiętacie co mniej więcej mieliście na swoich maturach? Głównie pytam ludzi którzy pisali maturę minimum 4 lata temu, ale wszystkich oczywiście zachęcam do dyskusji. Pytam dlatego, bo wszyscy zawsze mówili, że to egzamin dojrzałości, jeden z najważniejszych egzaminów w naszym życiu itd. I jestem ciekaw czy faktycznie taki ważny jak się o nim mówiło?

13

@prokofiew Ee nie narzekaj, mi wyskakują pralki na promocji. Cieszy mnie to bo nałogowo kupuje pralki, mam już 7 więc jak takie promo to biore następną.

25

Pamiętajcie, zawsze dawajcie z siebie 100%! chyba że oddajecie krew, to wtedy nie. Miłego wieczorku

4

@sebasek99 178 odpowiedzi pod postem - loading...

13

@IronSanHybrid Jak Ci nasrają na dom to też masz nie sprzątać bo to znaczy, że ich nie wspierasz xd niektórzy widzą świat zero-jedynkowo, naprawdę.

0

@TheGoldenEleven Neymar podający do Iniesty, który podaje do Rakiticia, który strzela gola. Teraz jest Messi podający do Messiego, który podaje do Messiego, który strzela gola :D

2

@macio_944 Spoko, jakby do kwestii religijnych się już nie odniose, bo to indywidualna kwestia, ale również mógłby być problem z przeludnieniem ziemii, coraz więcej "nieśmiertelnych" a miejsca i zasobów coraz mniej i to też mógłby być problem. Ale o tym można rozmawiać naprawde dłuuugo. Ciężki temat

2

@macio_944 Jasne, jest to ciekawy temat i dla mnie to wizja dosyć fajna. Problem w moralności, na pewno byłyby ogromne głosy sprzeciwu ze strony religijnej, czemu człowiek ma się bawić w Boga itd. Byłyby dymy w każdym razie.

0

@macio_944 Bez kitu, coraz bardziej świat Cyberpunka się robi :D hahah Wojny
ogromnych korporacji itd.

1

@PatrychoO Na jakiejś grupce pisiorów na FB typ wrzucił zdjęcie młodego Dudy i podpisał, że to młody Trzaskowski. Ale w komentarzach jechali, od debila, od geja itd. :D

1

@qbsonFCBarca No nie wiem czy tak dobrze trzymać kase w gotówce w domu. Jak sąsiad walnie sobie 2 piwka, wstawi zupe i pójdzie spać to możesz zostać z niczym :P

2

@macio_944 Dla mnie to genialny klimat, na równi z "Dark". Do tego praktycznie większość zdarzeń było na faktach (wiadomo, że na potrzeby reguł kina kilka rzeczy podkoloryzowanych i zmienionych), co jeszcze bardziej dodaje dreszczyku. Jedno z najlepszych dla mnie przeżyć jeśli chodzi o kino.

0

@Messinio82 dobrać jeszcze jednego, dać im 4 konie i już wiadomo skąd w 2020r apokalipsa xd

1

@TheNekro94 W takim razie, im szybciej się od niej uwolniłeś tym mniej czasu straciłeś ;)

2

@TheNekro94 Powiem Ci, że masz jaja. Ja też bym chciał kiedyś skoczyć ale chyba za miętki jestem :D A co do narzeczonej i tego komentarza, też skoczyła ale bez spadochronu? :D

1

@FC1899Barca Jak to, to chmury nie są z lodów śmietankowych?!?! wtf?

1

@macio_944 Niee, dla mnie jest to oficjalna data premiery bez względu na wszystko. Obecnie prawdopodobnie pracują nad optymalizacją/dłubią nad dlc. Naprawdę nie wiem co by musiało się stać żeby go jeszcze przełożyli.

2

@Bobo25 Argument nie do przebicia, nie masz co dyskutować xD

4

@TheNekro94 Prosiłbym o dezynfekowanie dłoni oraz klawiatury przed napisaniem posta na Rambli, nie chciałbym się również zarazić od Pana. Dziękuje, kłaniam się i życzę miłego dnia.

3

@Mesi12 Za PO szwaby miały większy VAT hihi

28

@mesciak Dla mnie to nadal dwie takie same małpki obrzucające się własnymi odchodami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?