Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wypili byście piwko i pogadali z zagorzałym fanem Realu (nie z hala dzieckiem), czy macie taki hamulec że nawet wam się nie chce gadać z takimi?
0
@Bykunn ale jak na taki syf wydają publiczne pieniądze to jest ok xd
3
@usztafik a co innego miał na celu ten gest? Poniżyć białych czy co tam wymyślisz innego? Xd
5
@Woland10 bo taki zawodnik jak Messi to jest towar na którym można fajnie zarobić, nie? ;p
2
@Bykunn ćśś walka musi trwać kogo śmierć jest ważniejsza... Ten wyścig i przekrzykiwanie się kogo zabijają i wspierają więcej jest tak toksyczny i głupi..
0
@DonMatteo901 Filip przekozacko potrafi "opowiadać" w numerach. Tutaj na tej płycie to bardzo widać.
5
@BarcaInfo @VamosRakieta jakie ładne długie włoski miał, nie zapomnę tego nigdy
1
@Bobo25 coś mi mignęło że do 16 października?
4
@Ermitano Idź do burde... a nie, to nie ten temat, sorki.
A tak serio, to raczej nie pij kawy, nie jedz tłusto i policz w głowie do 1 000 000 000 :D
28
@FC1899Barca @Naturopata byście se odpuścili swoje teorie spiskowe. Facet zginął przedwcześnie na paskudną chorobę a wy tym faktem wycieracie mordy swoimi teoriami spiskowymi... Dramat.
5
@FC1899Barca to jest jedną sprawa, ale naucz szympansa liczb i tego która jest wyższa od której xD
1
@marcin000019 gdyby 15 latki miały taki fason jak @Danny Gaucho to dziś mielibyśmy latające samochody a nie benzyne za 5 zł.
2
@SHIBA sypnij mu chociaż zielonym, wiadomo że to atencjusz.
Hehe a teraz na serio, @macio_944 jeżeli gra przed premierą, przyjmuje już a la memy, to wiedz że coś jest na rzeczy. Nie chce zapeszać, ale szykuje się wyznacznik w stylu GTA, obym się nie mylił :D
0
@Krystian1899 na dobrą sprawę jeszcze nic oficjalnie się nie stało. Poczekamy, zobaczymy.
0
@Encore Będzie baaardzo duża wyrwa w drużynie. Ale to się musiało kiedyś stać.
0
@Konias4318 "Pan Bóg ma wszystko, tylko nie ma sobie równych
Stworzył wszechświat, zobacz ile planet cudnych
Stworzył człowieka i tyle gatunków różnych
Lecz potrzebuje twoich dwóch dych"
Cały album mi się mega podoba, do Twoich wyżej wymienionych dodałbym "W.N.P" jako ulubieńcy :D
3
@jareksk100 i Katy Perry
0
@jareksk100 i Lewandowskiego jeszcze
5
Cały pierwszy skład City + Pep + stadion + 100 mln za Messiego, tak to widze.
0
@Kusco15 "Krótka piłka ktoś działa na szkodę klubu to nie możesz z nim współpracować" szkoda, że Bartomeu nie widzi tej zależności u siebie :D hah
0
@Kusco15 no moim zdaniem, przyparty do ściany będzie w stanie zrobić wszystko. Nie tak się powinno działać. Wszyscy mają zmusić Messiego do zostania? ktoś może po prostu uważać, że tak będzie dla niego lepiej.
1
@BarcaInfo no to teraz tylko czekać aż spali Camp Nou, troche straszne że Barto jest pod taką ścianą, że jest w stanie zrobić wszystko żeby jakoś uratować tyłek.
6
@lucas/catalan to się tatusiowi udały córki... masakra
0
@michal26 Nie chce się kłócić, bo mam za małą wiedze w temacie wirusologii itd. Odnosze się tylko do podważania terminu "pandemii" w tym wypadku.
1
@michal26 to jak najabrdziej pandemia.
epidemia
1. «pojawienie się wśród ludności danego terenu dużej liczby zachorowań na określoną chorobę»
2. «nagminne występowanie, rozpowszechnianie się czegoś»
pandemia
1. «epidemia obejmująca swym zasięgiem bardzo duże obszary»
Żródło: sjp.pwn.pl
Nie widziałem (i najprawdpodoboniej nie ma) żadnych dowodów na to żeby większość wszystkich zarażeń była "z du*y". Więc jak najbardziej możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z pandemią. Tylko nie tak groźną jak zakładano.
3
@DonMatteo901 Pandemia to to jest. Ale nie tak groźna jak zakładali. Moim zdaniem ludzie zaczęli dbać bardziej o higiene przez to wszystko to raz, a dwa. Kiedy nastepnym razem byćmoże zdarzy się coś naprawde potwornego (odpukać...) to będziemy na to lepiej przygotowani i pewne kroki będziemy mieli już sprawniej przygotowane.
2
@fcbarcafan19 bzdura.. Przecież od dawna wiadomo że tego wirusa aktywują maszty 5G.
5
@itmustbejoke zawsze jestem ciekaw, kto w takiej sytuacji kabluje do prasy dokładne słowa. W tym wypadku Pep czy Leo?
1
W kółko to samo
1. Czarnoskóry zostaje zabity
2. Ludzie wyrażają wsparcie dla walki z rasizmem
3. Inni ludzie każą tym poprzednim zamknąć mordy bo nie ma problemów z rasizmem.
I tak na okrągło..
2
@Janas11224 Upss, moja dziewczyna musi uważać..
ŻART, nie mam dziewczyny :(