Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Edoss uważasz że obecnie nie powstaje dobry rap od współczesnych twórców? ;3
0
Ale ja nienawidzę tego starczego pierdzenia "kiedyś to było super a teraz to jest...". Rzadko co mnie aż tak irytuje.
0
@Bartek22 Mi już nie chodzi o to czy robi dobrze czy źle, czy wróci (choć bym chciał) czy nie. Tylko te komentarze o pluciu są obrzydliwe, niedobrze mi się robi po prostu jak to czytam :P
4
Proszę redakcje o nie wstawianie takich artykułów o Neymarze bo nie chce znowu wymiotować od czytania komentarzy o pluciu. Z góry dziękuje i życzę miłego dnia.
75
@juliacicha Bez spiny mordo, musiałabyś posłuchać moich podrywów to byś się dowiedziała co to znaczy się jąkać :(
10
@xofcbxo Raz jak wszedłem w pokrzywy po piłke to na ryj upadłem. Nie wspominam dobrze :(
3
@pax Ja to wiem, ale niektórzy nie odróżniają uargumentowanej oceny zawodnika od hejtu na niego.
4
@pax "Skończ hejtować Semedo, co on Ci zrobił?!" przygotuj się ;p
4
@matirix20 Nigdy nie bądź chamski dla ludzi którzy mają dostęp do twojej szczoteczki do zębów.
50
@norbi77 Najprawdopodobniej wystąpiło akurat wtedy załamanie grawitacyjne przez czarną dziurę w środku naszej galaktyki. Powinien być faul i żółta kartka dla czarnej dziury.
4
@mcsarna ostatnie zdanie masło maślane :D
0
@jeonek Fati na ten moment to nie ten poziom, ma wielki talent i kiedyś może być topką. Ale narazie to nie LS na pierwszy skład.
1
@Lisek Kolejny dobry przykład jak łatwo zarobić na niewiedzy ludzi.
18
Jak wczoraj wszedł Sterling i gra ruszyła, jak po tym lewym skrzydle pocinał.. to sobie zdałem sprawę jak bardzo my potrzebujemy LS, to musi być priorytet w lato :(
2
Podatki, śmierć, czerwo dla Ramosa. Jaki jest pierwiastek wspólny tych rzeczy?
1
@Coutinho007 Rozumiem, ale na ten moment mamy 0,5 napastnika (Griezmann nie najlepiej sobie radzi ale jakoś jeszcze daje rade) i 0 skrzydłowego, więc to powinien być priorytet
9
@IronSanHybrid Tymbardziej nie rozumiem czemu Lautaro jest priorytetem w lato..
4
@IronSanHybrid "At my new home for the next 6 month" Powinno być :D
5
@IronSanHybrid Ale za to Diego Maradona był niesamowitym piłkarzem, on sam mówi że jest lepszy od Leo. Gdyby grał w tym meczu to mógłby nauczyć wszystkich. Maradona był ogólnie super i kozak! - Tyle właśnie wyciągnąłem z meczu który komentował ten Pan.
4
@VamosRakieta pewnie chodzi o Mbappe
2
@Omoziu poza tym, że jako jedyny z całej drużyny strzelił bramkę, być może na wagę awansu. To faktycznie, lepiej żeby go nie było i byśmy przegrali 1:0. Dobry tok myślenia.
6
@VamosRakieta Oczywiście że na takim wyjeździe, gdzie drużyna z Włoch grała formacją 10-0-0, z rewanżem u siebie. To taki wynik jest naprawdę bardzo dobry. Wiesz, na ten moment awansujemy :)
0
@AxelF wydaje mi się że to byłą metafora, u siebie boisko zawszy wydaje się "większe" bo grasz u siebie i lepiej zdobywasz pole. Raczej nie chodziło mu o rzeczywiste wymiary ;p
2
@contowsky dzięki za zdjęcie tego pająka w dobrej jakości w przybliżeniu. Prawie się zesrałem ze strachu xD ogólnie ten rekin tez straszny.. Natura nie zawsze jest piękna :D
1
@Nano22 Jest w tym prawda, ale największym problemem moim zdaniem jest brak pomysłu i odwagi (oprócz weteranów typu Messi czy Busquets) żeby pograć do przodu.
10
To prawda, że was połaskotała w pierwszej połowie. A w drugiej strzeliła bramkę która na ten moment daje nam awans do następnej fazy rozgrywek. Tego nie dodał;p
6
Jak ja się cieszę z tego, że mamy Antoine "tego gościa nie powinno tutaj być" Griezmanna w składzie. Tyle ważnych bramek co strzelił, to przekonał mnie do siebie po połowie sezonu praktycznie całkowicie jeśli chodzi o jakość, teraz tylko niech się "dotrze" ze stylem Barcy i z piłkarzami i w przyszłym sezonie mamy kocura pełną gębą.
2
Nasze boki obrony mają zacięty wyścig która strona jest gorsza. Ależ emocje a faworyta narazie nie widać
2
@Olkovsky9 za te autostrady co zostawiał na prawej stronie? czy za te truchty w powrocie? Poza asystą kompletny dramat
1
@Zip to powiem Ci lepiej.. Diego był niesamowity, on sam uważa że jest lepszy od Leo