5

@Edoss uważasz że obecnie nie powstaje dobry rap od współczesnych twórców? ;3

0

Ale ja nienawidzę tego starczego pierdzenia "kiedyś to było super a teraz to jest...". Rzadko co mnie aż tak irytuje.

0

@Bartek22 Mi już nie chodzi o to czy robi dobrze czy źle, czy wróci (choć bym chciał) czy nie. Tylko te komentarze o pluciu są obrzydliwe, niedobrze mi się robi po prostu jak to czytam :P

4

Proszę redakcje o nie wstawianie takich artykułów o Neymarze bo nie chce znowu wymiotować od czytania komentarzy o pluciu. Z góry dziękuje i życzę miłego dnia.

75

@juliacicha Bez spiny mordo, musiałabyś posłuchać moich podrywów to byś się dowiedziała co to znaczy się jąkać :(

10

@xofcbxo Raz jak wszedłem w pokrzywy po piłke to na ryj upadłem. Nie wspominam dobrze :(

3

@pax Ja to wiem, ale niektórzy nie odróżniają uargumentowanej oceny zawodnika od hejtu na niego.

4

@pax "Skończ hejtować Semedo, co on Ci zrobił?!" przygotuj się ;p

4

@matirix20 Nigdy nie bądź chamski dla ludzi którzy mają dostęp do twojej szczoteczki do zębów.

50

@norbi77 Najprawdopodobniej wystąpiło akurat wtedy załamanie grawitacyjne przez czarną dziurę w środku naszej galaktyki. Powinien być faul i żółta kartka dla czarnej dziury.

4

@mcsarna ostatnie zdanie masło maślane :D

0

@jeonek Fati na ten moment to nie ten poziom, ma wielki talent i kiedyś może być topką. Ale narazie to nie LS na pierwszy skład.

1

@Lisek Kolejny dobry przykład jak łatwo zarobić na niewiedzy ludzi.

18

Jak wczoraj wszedł Sterling i gra ruszyła, jak po tym lewym skrzydle pocinał.. to sobie zdałem sprawę jak bardzo my potrzebujemy LS, to musi być priorytet w lato :(

2

Podatki, śmierć, czerwo dla Ramosa. Jaki jest pierwiastek wspólny tych rzeczy?

1

@Coutinho007 Rozumiem, ale na ten moment mamy 0,5 napastnika (Griezmann nie najlepiej sobie radzi ale jakoś jeszcze daje rade) i 0 skrzydłowego, więc to powinien być priorytet

9

@IronSanHybrid Tymbardziej nie rozumiem czemu Lautaro jest priorytetem w lato..

4

@IronSanHybrid "At my new home for the next 6 month" Powinno być :D

5

@IronSanHybrid Ale za to Diego Maradona był niesamowitym piłkarzem, on sam mówi że jest lepszy od Leo. Gdyby grał w tym meczu to mógłby nauczyć wszystkich. Maradona był ogólnie super i kozak! - Tyle właśnie wyciągnąłem z meczu który komentował ten Pan.

4

@VamosRakieta pewnie chodzi o Mbappe

2

@Omoziu poza tym, że jako jedyny z całej drużyny strzelił bramkę, być może na wagę awansu. To faktycznie, lepiej żeby go nie było i byśmy przegrali 1:0. Dobry tok myślenia.

6

@VamosRakieta Oczywiście że na takim wyjeździe, gdzie drużyna z Włoch grała formacją 10-0-0, z rewanżem u siebie. To taki wynik jest naprawdę bardzo dobry. Wiesz, na ten moment awansujemy :)

0

@AxelF wydaje mi się że to byłą metafora, u siebie boisko zawszy wydaje się "większe" bo grasz u siebie i lepiej zdobywasz pole. Raczej nie chodziło mu o rzeczywiste wymiary ;p

2

@contowsky dzięki za zdjęcie tego pająka w dobrej jakości w przybliżeniu. Prawie się zesrałem ze strachu xD ogólnie ten rekin tez straszny.. Natura nie zawsze jest piękna :D

1

@Nano22 Jest w tym prawda, ale największym problemem moim zdaniem jest brak pomysłu i odwagi (oprócz weteranów typu Messi czy Busquets) żeby pograć do przodu.

10

To prawda, że was połaskotała w pierwszej połowie. A w drugiej strzeliła bramkę która na ten moment daje nam awans do następnej fazy rozgrywek. Tego nie dodał;p

6

Jak ja się cieszę z tego, że mamy Antoine "tego gościa nie powinno tutaj być" Griezmanna w składzie. Tyle ważnych bramek co strzelił, to przekonał mnie do siebie po połowie sezonu praktycznie całkowicie jeśli chodzi o jakość, teraz tylko niech się "dotrze" ze stylem Barcy i z piłkarzami i w przyszłym sezonie mamy kocura pełną gębą.

2

Nasze boki obrony mają zacięty wyścig która strona jest gorsza. Ależ emocje a faworyta narazie nie widać

2

@Olkovsky9 za te autostrady co zostawiał na prawej stronie? czy za te truchty w powrocie? Poza asystą kompletny dramat

1

@Zip to powiem Ci lepiej.. Diego był niesamowity, on sam uważa że jest lepszy od Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?