0

@FafitFCB piecze jak siusia, wielkie mi halo

3

@kubusnitecki facetka na pewno nie patrzy? bo bedzie przypau

0

@Hiacynk Chłopak się podkochuje w Lewym a Ty odrazu się śmiejesz :D

1

@Hiacynk to samo pewnie robią dziennikarze w Argentynie - Messi i w Portugalii - Cristiano, nic dziwnego, to gwiazdy światowego formatu z ich państwa

10

@itmustbejoke jakie źródło? On to na pewno powiedział czy to jakiś fejk a Ty się niepotrzebnie podkręcasz?

1

@Explode nie jestem typem osoby która śmieje się z nawyków żywieniowych innych osób. Może to nie zabrzmi najlepiej ale nie obchodzi mnie czym ktoś sra ^^
Jeśli jesz mięso to jedz, jeśli nie jesz go to masz do tego pełne prawo i tyle

0

@ViscaBarca123 ohoo, tym ludziom którzy zabijają te zwierzęta to mogli dać piane z ust i taki mega głośny i złowrogi śmiech po zabiciu biednego zwierzątka żeby już na 100% było wiadomo jak źli są ci ludzie

0

Jak się nazywała ta strona z całymi powtórkami meczów? Fullmatch coś tam, tyle pamiętam. Ale jak szukam w necie to na każdej stronie tylko highlightsy są :/ chyba że ktoś ma link to pełnego meczu z polskim komentarzem, to byłbym bardzo wdzięczny :)

7

@Zip Krycha troche jak Karyny 500+
Daj bo mi się należy xd

0

@MiGzi a Griezmann poza tą bramką jak sobie poradził?

4

Ehh poszedłem na głupią imprezę a tu 7 bramek padło w meczu :( fajny mecz był czy wynik nieadekwatny do gry?

0

@koksik2700 nie chodzi o to czy wadzą tylko którego się najbardziej boisz

0

@Bobo25 @koksik2700 a boicie się lwów? Albo inaczej, jakiego zwierzęcia najbardziej się boicie? Ja osobiście rekinów

0

Co sądzicie o lwach?

0

@bixmix Panie, jak o 13:30 zaczniesz z tymi piwkami to Ruiz vs Joshua możesz nie doczekać

109

@Robertinho najczęściej banowani użytkownicy :D

3

@SHIBA Dzień dobry, dla nas będzie piwo
Ile tego piwa?
Tak.

5

@SeeleyBooth Usuńmy wszystkie konta! cytując legendę "niech nie będzie niczego"

23

@Janiama Abstrahując od głównego wątku, to troche nie Ty o tym decydujesz czy Twoja wypowiedź to mądre słowa. To tak jakbym rzucił żart i powiedział "ale jestem zabawny i mam świetne poczucie humoru". Ale to tak na marginesie

4

@SHIBA jesteś idealną osobą na tym portalu dla leniwych głąbów jak ja :D

0

@SHIBA Puchar za drugie miejsce? fajnie wygląda

1

@Rewolucja123 Lektor jakiś dziwny tylko.. najchętniej posłuchałbym Macieja Gudowskiego. Dubbing naprawdę nie brzmi źle jednak @Cave

2

@Cave ja się troszke boje dubbingu, tak samo w Cyberpunku 2077. Jednak chyba wybiore wersje Angielską z napisami

1

@IAmBackCules uu zaczepiać transportera? nie widziałeś filmów z nim jakie mordobitki tam robił? ja bym się na Twoim miejscu bał

0

@msmsms zależy, pod Grunwaldem wolałbym rzeź, ale na kciuki fajnie jak jest wyrównana bitka

3

@IAmBackCules No i git, śmieci odrazu do utylizacji, nie trzeba kolekcjonować w więzieniu ^^

3

To może przełóżmy El Classico na 2025 rok odrazu

17

Pracuje w jednej z sieci komórkowych, nagle wokół pewnej restauracji mnóstwo osób zaczęło wysyłać wiadomości. Ktoś wie czy jest tam jakiś event?

0

@Cave może są ze sobą 10 lat i se po prostu posiedzieli chwile w telefonie, ewentualnie on pracuje z telefonu/wysyła maila i ona korzystając z chwili też sobie sprawdzała coś. Nigdy nie wiesz

8

@Odesseiron bez wąsa zupełnie inny człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?