Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB piecze jak siusia, wielkie mi halo
3
@kubusnitecki facetka na pewno nie patrzy? bo bedzie przypau
0
@Hiacynk Chłopak się podkochuje w Lewym a Ty odrazu się śmiejesz :D
1
@Hiacynk to samo pewnie robią dziennikarze w Argentynie - Messi i w Portugalii - Cristiano, nic dziwnego, to gwiazdy światowego formatu z ich państwa
10
@itmustbejoke jakie źródło? On to na pewno powiedział czy to jakiś fejk a Ty się niepotrzebnie podkręcasz?
1
@Explode nie jestem typem osoby która śmieje się z nawyków żywieniowych innych osób. Może to nie zabrzmi najlepiej ale nie obchodzi mnie czym ktoś sra ^^
Jeśli jesz mięso to jedz, jeśli nie jesz go to masz do tego pełne prawo i tyle
0
@ViscaBarca123 ohoo, tym ludziom którzy zabijają te zwierzęta to mogli dać piane z ust i taki mega głośny i złowrogi śmiech po zabiciu biednego zwierzątka żeby już na 100% było wiadomo jak źli są ci ludzie
0
Jak się nazywała ta strona z całymi powtórkami meczów? Fullmatch coś tam, tyle pamiętam. Ale jak szukam w necie to na każdej stronie tylko highlightsy są :/ chyba że ktoś ma link to pełnego meczu z polskim komentarzem, to byłbym bardzo wdzięczny :)
7
@Zip Krycha troche jak Karyny 500+
Daj bo mi się należy xd
0
@MiGzi a Griezmann poza tą bramką jak sobie poradził?
4
Ehh poszedłem na głupią imprezę a tu 7 bramek padło w meczu :( fajny mecz był czy wynik nieadekwatny do gry?
0
@koksik2700 nie chodzi o to czy wadzą tylko którego się najbardziej boisz
0
@Bobo25 @koksik2700 a boicie się lwów? Albo inaczej, jakiego zwierzęcia najbardziej się boicie? Ja osobiście rekinów
0
Co sądzicie o lwach?
0
@bixmix Panie, jak o 13:30 zaczniesz z tymi piwkami to Ruiz vs Joshua możesz nie doczekać
109
@Robertinho najczęściej banowani użytkownicy :D
3
@SHIBA Dzień dobry, dla nas będzie piwo
Ile tego piwa?
Tak.
5
@SeeleyBooth Usuńmy wszystkie konta! cytując legendę "niech nie będzie niczego"
23
@Janiama Abstrahując od głównego wątku, to troche nie Ty o tym decydujesz czy Twoja wypowiedź to mądre słowa. To tak jakbym rzucił żart i powiedział "ale jestem zabawny i mam świetne poczucie humoru". Ale to tak na marginesie
4
@SHIBA jesteś idealną osobą na tym portalu dla leniwych głąbów jak ja :D
0
@SHIBA Puchar za drugie miejsce? fajnie wygląda
1
@Rewolucja123 Lektor jakiś dziwny tylko.. najchętniej posłuchałbym Macieja Gudowskiego. Dubbing naprawdę nie brzmi źle jednak @Cave
2
@Cave ja się troszke boje dubbingu, tak samo w Cyberpunku 2077. Jednak chyba wybiore wersje Angielską z napisami
1
@IAmBackCules uu zaczepiać transportera? nie widziałeś filmów z nim jakie mordobitki tam robił? ja bym się na Twoim miejscu bał
0
@msmsms zależy, pod Grunwaldem wolałbym rzeź, ale na kciuki fajnie jak jest wyrównana bitka
3
@IAmBackCules No i git, śmieci odrazu do utylizacji, nie trzeba kolekcjonować w więzieniu ^^
3
To może przełóżmy El Classico na 2025 rok odrazu
17
Pracuje w jednej z sieci komórkowych, nagle wokół pewnej restauracji mnóstwo osób zaczęło wysyłać wiadomości. Ktoś wie czy jest tam jakiś event?
0
@Cave może są ze sobą 10 lat i se po prostu posiedzieli chwile w telefonie, ewentualnie on pracuje z telefonu/wysyła maila i ona korzystając z chwili też sobie sprawdzała coś. Nigdy nie wiesz
8
@Odesseiron bez wąsa zupełnie inny człowiek