Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@ViscaBarca123 108 sekund wolniejszy niż moja była po zerwaniu
5
@SeeleyBooth wole Mandaryne "hir aj goły geno majoo" na zawsze w sercu
19
@Brashearr wiedziałem że padnie ten debilny tekst o tym jakie społeczeństwo się wychowuje i jak to dzisiaj mężczyźni to pipki.. Zapomniałem że prawdziwy mężczyzna = dużo mięśni. Kolejne gadanie w stylu "paaanie kiedyś to było lepiej, tera to ta młodzież.. szkoda gadać"
0
@Avada Kedavra Łoo kurka, TAA tak dużo warty? zdziwienie troche, tzn. Wiadomo że bardzo dobry i młody ale PO z taką wartością
0
#tiki-taka
Jakoś mi się z gwiezdnymi wojnami skojarzył ten wpis i to "Separatyści" :D
25
@michal26 nie jestem za obowiązkową służbą wojskową.
0
Wczoraj pewien użytkownik pisał przed meczem o Ansu Fatim, że to kolejny "czarnoskóry fenomen" który zniknie pewnie w wieku 19 lat jak każdy młody fenomen. Pięknie go Ansu zgasił wczorajszym golem na wage 3 ptk z liderem włoskiej ligi. Miłego dnia Ramblo
1
@Janiama to rzadkość ale zgodzę się tym razem z Panem, miło się ogląda. Pozdrawiam
0
Kiedyś to były czasy, teraz te dzieciaki tylko z nosem w smartfonach
http://old.niepoprawni.pl/files/images/prehistoria%20polowanie%20na%20mamuta.jpg
1
@IronSanHybrid Trzymanie równowagi i ogólnie ruchy jak u 1,5 rocznego dziecka
1
@Hiacynk jeśli trofea zdobywają napastnicy to czemu nie gra 11 napastników w składzie?
10
@macio_944 "Bycie dzieckiem przeznaczenia i posiadanie starszej krwi wcale nie jest stresujące" ~ Ciri, lat 8
1
@macio_944 oby sezon w całości nie wyszedł naraz, bo łykne w dwa dni i będzie czekanie cały rok na drugi sezon..
2
Ale fajna ta Yennefer, taka cimci rimci
0
@LuisSalvano @MesQueUnClub_87 czyli wy na pewno nie jesteście świętymi mikołajami, można was spokojnie wykreślić z listy podejrzanych
0
@Transu96 Ja nie wiem gdzie Ty pracujesz że dopiero po przyjeździe zostajesz poinformowany że nie ma roboty akurat xd już któryś raz czytam że Cie spotkała taka sytuacja. Facio powiedz gdzie pracujesz plis bo mi to spokoju nie daje teraz
1
@macio_944 prawie popuściłem w pory przy scenie jak odepchnął Aardem tego potworka w korytarzu, świetnie to wyglądało :D
0
@Qlewer ktoś tu się nie umie bawić Panie kolego
0
@krzychu1526 to co zawsze, łeb w dół i bambram coś 3 po 3 pod nosem, pale buraka i odchodze. Na odchodne rzucam jeszcze soczyste elllooo
1
Heh, Messi wystrzeli Fede Valverde z butów jak koka Maradone, co oni o jakimś plastrze gadają. Z czym do ludzi
0
@FafitFCB piecze jak siusia, wielkie mi halo
3
@kubusnitecki facetka na pewno nie patrzy? bo bedzie przypau
0
@Hiacynk Chłopak się podkochuje w Lewym a Ty odrazu się śmiejesz :D
1
@Hiacynk to samo pewnie robią dziennikarze w Argentynie - Messi i w Portugalii - Cristiano, nic dziwnego, to gwiazdy światowego formatu z ich państwa
10
@itmustbejoke jakie źródło? On to na pewno powiedział czy to jakiś fejk a Ty się niepotrzebnie podkręcasz?
1
@Explode nie jestem typem osoby która śmieje się z nawyków żywieniowych innych osób. Może to nie zabrzmi najlepiej ale nie obchodzi mnie czym ktoś sra ^^
Jeśli jesz mięso to jedz, jeśli nie jesz go to masz do tego pełne prawo i tyle
0
@ViscaBarca123 ohoo, tym ludziom którzy zabijają te zwierzęta to mogli dać piane z ust i taki mega głośny i złowrogi śmiech po zabiciu biednego zwierzątka żeby już na 100% było wiadomo jak źli są ci ludzie
0
Jak się nazywała ta strona z całymi powtórkami meczów? Fullmatch coś tam, tyle pamiętam. Ale jak szukam w necie to na każdej stronie tylko highlightsy są :/ chyba że ktoś ma link to pełnego meczu z polskim komentarzem, to byłbym bardzo wdzięczny :)
7
@Zip Krycha troche jak Karyny 500+
Daj bo mi się należy xd
0
@MiGzi a Griezmann poza tą bramką jak sobie poradził?