0

@mordini123 dzięki, czyli w sytuacji jak powyżej czyli np. El classico można oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach?

0

@szkudi7 @Kubsoleon nasuwa się naturalne pytanie, co w takim razie można oglądać tylko na 1 stream? :D

1

@AlexDark00 świetna riposta. Nie wiem jak na to odpowiedzieć.

14

@AlexDark00 czyli wszyscy mamy się przed nim płaszczyć bo jeszcze rozpęta 3 wojnę światową? Xd mamy po prostu żyć w strachu przed nim?
Dopiął by swego.

28

@AlexDark00 gdyby Messi miał na koncie wszczęcie wojny i ludobójstwo to masz rację, przywitałbym go inaczej niż piłkarza B klasy

18

@marcin62 dziwi Cie to zważywszy na to jakie konto to pisze?

2

@Popitek12 jeździć traktorem to tam wiesz, ja nie rozumiem jak facet może nie umieć zbudować traktora...

11

Rozmowy Trumpa z putinem jednak zaowocowały rejestracją Joana Garcii.

0

@Roobo bo to są kumple, trzymają sztame ze sobą. trzymają się razem i usprawiedliwiają.

0

@Roobo nie i nikt tego nie napisał.

29

Jeszcze tam Netanjahu dać i byłaby śmietanka... rzygać się chce

3

@Kgorecki2500 człowiek *wygląda inaczej niż 10 lat temu*
Inni ludzie:
:O

1

@Kessie i taki bez zabezpieczenia

11

@Luciano99 ktoś tu szuka pracy chyba

4

@marcin62 ahh teraz ci młodzi to masakra, w życiu sobie nie poradzą, nie potrafią nawet zbudować pociągu.
Tymczasem staruchy radzące sobie w życiu:

18

@blakkudium mogli wystawić tylko 1/4 przekąsek bo nie mieszczą się w FFP

11

@macio_944 madrycioki stchórzyli i teraz będą prowadzić narrację jak to są poszkodowani i że Barca jest wszędzie faworyzowana?
Nowe znałem

3

@Ryoumen jesteś z przyszłości? Nie spojluj wyniku plis

1

@BHAFCB tak, jak nie będzie klubu to nikt nie złamie FFP, idealny plan La Ligi

1

@Faro tak, dlatego proszę o zdjęcia siurów wszystkich użytkowników na priv i sprawdzam czy ktoś nie ma takiego samego jak mój kumpel

5

@Maciej_7 siema. Podstawowe pytanie, jesteś zdolny do pracy np. Na wulkanizacji?

1

@pt9 Hardy jak zawsze świetnie. Ale Pierce Brosnan czy Helen Mirren też mistrzostwo. Ogólnie cała obsada dała radę moim zdaniem.

8

Właśnie skończyłem i totalnie polecam serial Mobland. Trochę powoli się rozkręca ale później to już lecisz odcinek za odcinkiem. Świetna obsada, świetny klimat, scenariusz, postacie. Jeden z lepszych seriali jakie oglądałem od dawna.

6

Brak słów... Kibolska dzicz, zadymy i bójki to jedno i należy to wytępić. Ale to jest jakiś absolutny absurd i przegięcie jakichkolwiek granic...

10

@LOPEZ16 Braun tak jak i ci kibice zakłamują historie. Na jednego i na drugich należy pluć jak się tylko ich zobaczy.

1

@esem91 aleś przypomniał klasyk xddd

1

@Starrk gdzieś czytałem, że ogólnie AI dużo kosztuje w utrzymaniu więc podejrzewam, że to nie będą małe pieniądze xd

2

@TR3YWAY minute temu rozpocząłeś urlop i jeszcze jesteś trzeźwy. Marnujesz czas.

3

Tu jest coś po elficku, nie potrafię tego przeczytać

1

@FcPortoFan1999 to tak jak @Luciano99 kazdego dnia rano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?