Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 dzięki, czyli w sytuacji jak powyżej czyli np. El classico można oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach?
0
@szkudi7 @Kubsoleon nasuwa się naturalne pytanie, co w takim razie można oglądać tylko na 1 stream? :D
1
@AlexDark00 świetna riposta. Nie wiem jak na to odpowiedzieć.
14
@AlexDark00 czyli wszyscy mamy się przed nim płaszczyć bo jeszcze rozpęta 3 wojnę światową? Xd mamy po prostu żyć w strachu przed nim?
Dopiął by swego.
28
@AlexDark00 gdyby Messi miał na koncie wszczęcie wojny i ludobójstwo to masz rację, przywitałbym go inaczej niż piłkarza B klasy
18
@marcin62 dziwi Cie to zważywszy na to jakie konto to pisze?
2
@Popitek12 jeździć traktorem to tam wiesz, ja nie rozumiem jak facet może nie umieć zbudować traktora...
11
Rozmowy Trumpa z putinem jednak zaowocowały rejestracją Joana Garcii.
0
@Roobo bo to są kumple, trzymają sztame ze sobą. trzymają się razem i usprawiedliwiają.
0
@Roobo nie i nikt tego nie napisał.
29
Jeszcze tam Netanjahu dać i byłaby śmietanka... rzygać się chce
3
@Kgorecki2500 człowiek *wygląda inaczej niż 10 lat temu*
Inni ludzie:
:O
1
@Kessie i taki bez zabezpieczenia
11
@Luciano99 ktoś tu szuka pracy chyba
4
@marcin62 ahh teraz ci młodzi to masakra, w życiu sobie nie poradzą, nie potrafią nawet zbudować pociągu.
Tymczasem staruchy radzące sobie w życiu:
18
@blakkudium mogli wystawić tylko 1/4 przekąsek bo nie mieszczą się w FFP
11
@macio_944 madrycioki stchórzyli i teraz będą prowadzić narrację jak to są poszkodowani i że Barca jest wszędzie faworyzowana?
Nowe znałem
3
@Ryoumen jesteś z przyszłości? Nie spojluj wyniku plis
1
@BHAFCB tak, jak nie będzie klubu to nikt nie złamie FFP, idealny plan La Ligi
1
@Faro tak, dlatego proszę o zdjęcia siurów wszystkich użytkowników na priv i sprawdzam czy ktoś nie ma takiego samego jak mój kumpel
5
@Maciej_7 siema. Podstawowe pytanie, jesteś zdolny do pracy np. Na wulkanizacji?
1
@pt9 Hardy jak zawsze świetnie. Ale Pierce Brosnan czy Helen Mirren też mistrzostwo. Ogólnie cała obsada dała radę moim zdaniem.
8
Właśnie skończyłem i totalnie polecam serial Mobland. Trochę powoli się rozkręca ale później to już lecisz odcinek za odcinkiem. Świetna obsada, świetny klimat, scenariusz, postacie. Jeden z lepszych seriali jakie oglądałem od dawna.
6
Brak słów... Kibolska dzicz, zadymy i bójki to jedno i należy to wytępić. Ale to jest jakiś absolutny absurd i przegięcie jakichkolwiek granic...
10
@LOPEZ16 Braun tak jak i ci kibice zakłamują historie. Na jednego i na drugich należy pluć jak się tylko ich zobaczy.
1
@esem91 aleś przypomniał klasyk xddd
1
@Starrk gdzieś czytałem, że ogólnie AI dużo kosztuje w utrzymaniu więc podejrzewam, że to nie będą małe pieniądze xd
2
@TR3YWAY minute temu rozpocząłeś urlop i jeszcze jesteś trzeźwy. Marnujesz czas.
3
Tu jest coś po elficku, nie potrafię tego przeczytać
1
@FcPortoFan1999 to tak jak @Luciano99 kazdego dnia rano