Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Ja tylko jestem najlepszym pomocnikiem na świecie, dajcie mi robić swoje.
0
@paweldunajecfcb ja w Twoim wieku robiłem 21
31
Czy to wam nie przypomina Viniciusa z poprzedniego sezonu? xD
1
@SelloutCrowd One są wprowadzone po to by ułatwić proces recyklingu i zmniejszyć ilość odpadów, czyli korków walających się gdzieś na chodnikach itd. Ja sam mam mieszane uczucia, pewnie jakoś tam pomaga to utrzymać czystość i ułatwia recykling, no ale kosztem wygody. Co ciekawe, spotkałem się już kilka razy z opinią obcokrajowców, że to jest genialny pomysł i że czemu u nich nigdy na to nie wpadli bo nie trzeba trzymać tego korka w drugiej ręce jak gdzieś idziesz z butelką xD
1
W ogóle ciekawa ta sprawa Ferminem i Gavim i ich dziewczynami. One się pokłóciły na tiktoku i w sumie znalazłem ten filmik na którym się pokłóciły. Poniżej jakby kogoś interesowało o co poszło.
2
@tomek8756 PiS nic się nie uczy na błędach koalicji. A to między innymi taka pycha ich zgubiła w tych wyborach.
10
@tomek8756 dla mnie Trzaskowski, za jego kadencji nic złego się w Polsce nie stało.
12
@macio_944 przeczytałem Twój nick i zobaczyłem zdjęcie i pomyślalem, że to mapa GTA VI
5
@takisobiektos najbardziej bawi że gość nie zczaił i Ci dał herba
1
@Dejvo globalne ocieplenie to nie lewicowa propaganda tylko fakt naukowy.
@ArcziArtt no właśnie, on się jeszcze niczym nie wykazał i nie ma żadnych dokonań żeby robić z niego męża stanu xd
2
@Dejvo no tak wiadomo, nie ma globalnego ocieplenia bo u mnie dzisiaj deszcz padał.
3
@Eklerek wiesz co, dałem go jako przykład ale na X ogólnie dużo lata takich opinii. Ale masz rację, że Nitro to raczej słaby przykład do udostępniania.
18
Nie no ludzie, ja rozumiem niechęć do Trzaska i że tam Tusk nie wygrał itd. Spoko. Ale robienie z tego człowieka sigmy, męża stanu, gigachada, supermena i bohatera to jest jakiś absurd xd
8
@Popitek12 na kogoś z po albo pisu
6
@NeroTFP1 niestety świadomość o zdrowiu psychicznym wśród starszego pokolenia jest bardzo znikoma. Miejmy nadzieję, że zmieni się to wraz z młodszym pokoleniem co już następuje.
1
@Ojciec5tkidzieci 200 miłości
25
@Encore Tebas i La Liga kiedy muszą zarejestrować piłkarza Barcelony
0
@Faro ja wierze, ale wpw nie wierzy. I wychodzi na to że jego wiara jest ważniejsza z jakiegoś powodu
26
To była jedyna okazja żeby Tusk przyszedł tak na to zaprzysiężenie
0
@MesQueUnClub_87 ale tak że odrasta Ci od razu taka jaką masz drugą rękę czy odrasta taka jak u niemowlaka i ona rośnie sobie przez kilka lat?
6
@Popitek12 gdzie będziesz oglądał zaprzysiężenie?
1
@Lanosss @Who_you_mam @misterio @Gaucho no tak ale kłóci mi się to z faktem, że on od zawsze miał ogromne ambicje i parcie żeby być 1ką w klubie, żeby być kapitanem itd.
Chyba, że życie prywatne i to rozstanie bardzo mu odmieniły priorytety.
3
Tak właściwie to co wyobraża sobie Ter Stegen, że będzie jak wróci za te kilka miesięcy z kontuzji? No bo to, że już nie wejdzie na boisko w koszulce Barcelony to jest pewne.
Kontrakt ma do 2028? bodajże, więc siedzieć ponad 2 lata na ławce no nie wiem czy przy jego wymaganiach i ego to jest do zniesienia, do tego jeszcze ten mundial na który też nie pojedzie jeśli nie będzie 1ką w zespole.
Ja nie bardzo rozumiem co on chce finalnie ugrać.
1
@Popitek12 najlepszym kierowcą jest mój ojciec jak ja kieruję a on siedzi obok, wtedy to jest mistrz świata, wszędzie by zaparkował i wszędzie by najszybciej dojechał
2
@Katalończyk 99 jestem do je*ania Realu Madryt
5
@Popitek12 @misterio poprawnie powinno być "pierwszoosobowy fps z widokiem z pierwszej osoby"
29
Jeżeli Laporta specjalnie wypuszcza takie info to jest mistrzem w obrzydzaniu ludzi których nie potrzebuje xD
1
@marcin62 to w sumie ciekawe, pamiętam, że Wiesiek 3 nie miał praktycznie żadnych zabezpieczeń i 2 dni po premierze już mogłeś torrentować ale finalnie sprzedał się w ogromnej ilości. Jeśli gra jest dobra i producent nie leci w kulki to gracze będą kupowali gierkę.
0
@RafiVeB Whataboutism to zjawisko gdzie na oskarżenie odnosisz się kontr-oskarżeniem. Czyli dokładnie to co teraz robisz, oskarżam tego gościa z twitta że gada głupoty, na co Ty odwracasz uwagę od tego problemu pisząc, że ja kiedyś kłamałem.
I jaką mam niby odpowiedzialność ponosić z to, że w tamtym wątku się pomyliłem? xD
I powiem więcej, masz 5 lat czy jak? Jak w stand-upie Gizy
"- kłamiesz
- wyjaśnij gdzie skłamałem
- nie powiedziałem kiedy skłamałeś"
0
@RafiVeB Już drugi raz stosujesz whataboutism. Ponadto próbujesz podważyć wiarygodność tego co pisze w innych tematach bo miesiąc wcześniej się pomyliłem w innym temacie.