1

@marcin62 to w sumie ciekawe, pamiętam, że Wiesiek 3 nie miał praktycznie żadnych zabezpieczeń i 2 dni po premierze już mogłeś torrentować ale finalnie sprzedał się w ogromnej ilości. Jeśli gra jest dobra i producent nie leci w kulki to gracze będą kupowali gierkę.

0

@RafiVeB Whataboutism to zjawisko gdzie na oskarżenie odnosisz się kontr-oskarżeniem. Czyli dokładnie to co teraz robisz, oskarżam tego gościa z twitta że gada głupoty, na co Ty odwracasz uwagę od tego problemu pisząc, że ja kiedyś kłamałem.


I jaką mam niby odpowiedzialność ponosić z to, że w tamtym wątku się pomyliłem? xD

I powiem więcej, masz 5 lat czy jak? Jak w stand-upie Gizy
"- kłamiesz
- wyjaśnij gdzie skłamałem
- nie powiedziałem kiedy skłamałeś"

0

@RafiVeB Już drugi raz stosujesz whataboutism. Ponadto próbujesz podważyć wiarygodność tego co pisze w innych tematach bo miesiąc wcześniej się pomyliłem w innym temacie.

0

@RafiVeB no to wyjaśnij gdzie tutaj kłamałem.

0

@ProMILs ok,

a. nie jest posłem - sorry mój błąd.
b. jest to zalecenie ograniczenia mięsa a nie zakaz jedzenia mięsa. To tak jak było z tymi robakami, jak Unia wydała zgodę na dopuszczenie do użycia larw mącznika, co nie oznacza że zmuszała nas do jedzenia larw mącznika. Zalecenie ograniczenia nie równa się zakazowi. Tak jak dopuszczenie do użytku nie równa się nakazowi.

To jest ogromna różnica.
Jeżeli lekarz zaleca Ci spacer 2 razy w tygodniu to nie oznacza, że jak nie będziesz spacerował to Cię poda do sądu.

11

O kurde, Tusk chce zakazać dzieciom mięsa!
I teraz jak myślicie, czy poseł Konfederacji

a) nie kłamie, przecież nigdy nie szerzyłby fejków w celu manipulacji i podsycania nienawiści w społeczeństwie.
b) kłamie, bo nowy projekt przygotowany przez ministerstwo zdrowia zamierza wprowadzić co najmniej (co najmniej a nie maksymalnie) jedną porcję mięsa tygodniowo.

Zagadka dla was na dziś.
A tutaj ten projekt, polecam punkt 6.
https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12399053/katalog/13136952

https://x.com/PUsiadek/status/1952622851217039436

3

@escarabajo Mieści się w europejskiej normie, a w Azji jest ponadprzeciętna. Uważałbym na te mocne określenia "mała"..

3

@Esteban_ to była ostatnia rzecz jakiej się spodziewałem po Bedoesie, że wypuści bardzo dobrą odpowiedź na diss xd

9

@arasz1819 ciekawostka, małe śmieciarki dojrzewają w dużych śmieciarkach do 12 miesiąca życia i dopiero później się wykluwają. Na obrazku powyżej mamy wcześniaka.

3

@gumaz koszulka "ryby dzwonią muszę iść" i już wiadomo co to za człowiek xD pewnie na aucie ma naklejkę "nie masz czym nie wyprzedzaj"

6

@Safrani jakiej narodowości był Grodków?

7

@Safrani albo po prostu teraz można to właściwie i szybko wykryć i leczyć, kiedyś depresja też była, po prostu nikt nie chodził do specjalisty.

17

Pamiętajcie, jak następnym razem będziecie sobie wybierali chorobę, to wybierzcie coś lekkiego a nie depresję. Może jakieś zapalenie zatok czy coś.

26

@VegetaPolska jest dla Ciebie ratunek może

4

@LOPEZ16 najgorsze jest to, że przeczytałem ile za to dałeś i pomyślałem "w sumie nie tak źle" xd

12

@tbas proszę, powiedz że nie piszesz o mefedronie

31

A mi Ukraińcy przeszkadzają w Polsce. Ale mi to wszyscy przeszkadzają, a najgorszy to jest ten szef prywaciarz zasrany. Zawsze jak mu przynoszę rano kawę albo śmieje się z jego żartów to robię to z obrzydzeniem. Przyniosę kiedyś wypowiedzenie na stół i się skończy to dobre...

2

@Safrani trzeba mu to zabrać jak najszybciej

5

Typowy Polak jak zobaczy, że sąsiad se kupił nowego Passata xD

https://x.com/Marek_Kuna_/status/1951754226809417854

3

@kulek22 zależy o które pytasz

19

@Jakchcesz kurde, nie to konto...

28

Cześć jestem nowy, przeglądam stronę od lat i teraz postanowiłem założyć konto.

8

@MonteChristo 9 dni w serwisie, ogląda stronę od lat ale teraz postanowił założyć konto. Ja wiem od kogo wy są

7

@clyde mi najtrudniej znaleźć dobrą opiekunkę dla dziecka. Ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.

5

moje zaimki dzisiaj to chce mi się/spać

0

@D10SLEO ten grzeczny młody chłopiec to Mati Święcicki? xD

47

@Safrani Guardiola to jedna sprawa, ale Simeone na drugim miejscu z 1,3 mld to mnie zaskoczyło

8

@clyde @Kessie jednak kichanie i sikanie jednocześnie nie jest do końca bezpieczne :/

2

@Rastafarnianin czyli w przyszłym tygodniu może będzie info

7

Ile terminów i stadionów musi się wysypać żeby Barcelona pierwszy mecz ligowy zagrała na Narodowym w Warszawie? Tak pytam żeby sobie zaplanować wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?