2

@Uukasz_93 statystyka robi uga buga

2

@VegetaPolska nie rozumiem co on może zrobić złego, on będzie tylko miły przecież...

0

@AlwaysBlaugrana znaczy ja bym wolał żeby oni coś tam realnie bronili a nie wsadzali siebie nawzajem do więzienia xd

20

Frekwencja 78% czyli na wybory poszło 78 tysięcy Polaków, słabo w sumie

4

Nie wytrzymam już z tego napięcia, będzie ten powtórzony karny Błaszczykowskiego czy nie?

2

@VegetaPolska sorry, nie ma dla mnie najmniejszej szansy. KMŚ spoko wygrać ale to nie jest jakiś renomowany turniej. Nawet sami piłkarze czy trenerzy niewiele o tym gadają. Jest bo jest.

3

@Bykunn dla mnie z wielkim bólem ale ten Dembele w sumie zasługuje, pozostałe 2 miejsca Salah, Raphinha, Yamal (fajnie by było gdyby docenili Pedriego ale bardzo wątpię żeby był w top3). Jakiekolwiek będzie podium z piłkarzy powyżej to w sumie nie będę miał zastrzeżeń.

1

@Coutinho007 no na ogromną niekorzyść dla Raphy działa to, że końcówkę sezonu miał słabą. A jednak to ostatnie wrażenie często bywa decydujące w ZP.

1

@mekston no nie gadaj, że Vegeta w to wierzy na poważnie xddd
@Encore dla mnie totalna abstrakcja. Żeby nie było, pierwszy sezon w nowym klubie i Złoty But to szacun. Ale wyścig po ZP to już tak daleko mapetowi odjechał, że nawet już go nie widać na horyzoncie.

28

Ludzie kłócą się czy Dembele czy Yamal powinien zgarnąć ZP. A wyobraźcie sobie, że są madryciaki które wierzą, że jak Real wygra KMŚ to Mbappe powinien zgarnąć balona xDDD

5

Szczerze? Wolałbym żeby Barca zdobyła LM niż żeby zajęła 3 miejsce w La Lidze

6

No to teraz jeszcze trzeba zapłacić 6 mln Lengletowi żeby odszedł, kupić Garcie i 2 miesiące męczyć się z rejestracją żeby finalnie wymyślić jakiś wałek na 5 minut spokoju i można zaczynać kolejny sezon

9

Niezależnie kto wygra, pamiętajcie że wy wszyscy jesteście przegrywami

2

@RoberDzik a jakbyś przeczytał, że wygrałeś darmowe frytki w maku?

13

Ale świeże powietrze mmm czuć wiosnę, ptaki zaczęły ćwierkać, słoneczko grzeje. Ba, nawet inflacja chyba zaczyna właśnie spadać.

1

@mekston moderator - usuwa dyskusje, potrafi zbanować
Pozytywne określenie czy obelga?

5

@Zoker Zoker Zoker Ty....
@don'T.R.I.P.e jasne, Ciri poczeka

5

@CLS63AMG @Sulimo no i namówili. Trzeba dziś wieczorkiem choć na chwile odpalić Gerwalta

1

@Zoker O proszę, u mnie Olmo nie zagościł niestety.

Lamine Yamal vs Espanyol (36. kolejka LaLigi)
Lamine Yamal vs Real Madryt (finał Superpucharu Hiszpanii)
Pedri vs Real Madryt (finał Pucharu Króla)

6

Henryk (Kingdom come deliverance 1 i 2), Arthur Morgan (RDR 2), Jan Ptaszek (Kingdom come deliverance 1 i 2), Michael de Santa (GTA V), John Marston (RDR 1 i 2)

Ale ekipę zmontowali :D

4

@lajcior skomentowałbym ale jak nie mogę to nie będę komentował

2

Pięknie było sobie obejrzeć jeszcze raz niektóre bramki z tego sezonu pod artykułem. Ale Lamine co dotknie piłki to zamienia w złoto. Piękny to był sezon, naprawdę przepiękny.

1

Czemu można wybrać tylko 3 opcję? takie 15 do wyboru byłoby optymalnie, bo człowiek nie wie co wybrać.

16

Ten gość jeszcze 2 lata temu był zawodnikiem Realu Madryt i zarabiał miliony na zawodowej grze w piłkę xd

1

@Zoker dopóki małża otwarta, to nawet człowieku w nocy wstajesz pijesz kranówke i elo, kładziesz się spać. To jest technologia, to jest przyszłość.

1

@Rastafarnianin niech on żałuje że nie przeczytał ciekawostki o Kaliszu i małżach

1

@Zoker cześć kolego. Ależ się tu spotykamy w zacnym gronie z kolegą @Rastafarnianin. Co tam pozwiedzałeś na wakacjach?

7

pamiętajcie, jest trzecia opcja w niedziele


0

@lajcior nie podałem Ci swojego numeru

1

@lajcior widzisz, Real przyjechał do miasta i od razu z niego ruina się stała. Nie ma przypadków, są tylko znaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?