Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze misiu idz juz spac, dobranoc i kolorowych snów
0
I kto by wygral ten mecz? Munir czy Vidal? XD w footbal managerze pewnie na luzaku tylko ja sie pytam czemu sie marnujesz na forum a nie zarabiasz milionow jako trener?
0
Dobrze napisane. Ludzie w tamtym sezonie tak narzekali a ja bylem pewien, że kolejny sezon ligowy bedzje conajmniej gorszy i dopiero się zacznie.
0
Idz spac lepiej bo taki nudny mecz byl a nie zawracaj mi tu gitary
0
To wina trenera, że Busquets podaje do przeciwnika? Że Arthur boi sie podac do przodu a Coutinho zastanawia się 5 minut zanim poda? Serio wy macie problem z odroznieniem to na co ma wplyw trener a to na co nie ma wplywu. Dzisiaj Valverde zawinil ze zmianami i to tyle.
3
Ziomek piszesz to samo co kilka minut. Skoncz albo wez leki
0
To samo sie mowilo o Realu rok temu. La Liga a LM to dwie rozne rozgrywki
0
Dla mnie to plus. Pamiętam w sumie jak mecze z Deportivo czy innhm Rayo to bylo prawie pewne 5 goli a czasmak 8 xD Dla mnie plus bo liga jest wyraznie wyrownana i odnosze wrazenie, że to niw regres Barcy i Realu tylko ogromny skok jakosciowy Sewilli, Valenci itd Cieszy bo to oznacza rozwoj ligi.
0
To raczej pasuje do ciebie misiu xD
0
Tak bronimy wyniku na polowie Valenci xD To miej pretensje do zawodnikow bo to oni rozgrywaja mecz.
0
Tak Valverde przychodzi i mowi grajcie nudno. Oj dziecko dziecko xDD
0
No i kogo to obchodzi? Nie ogladaj.
1
Chyba logiczne, że mundial. Popatrz jak graja ekipy które nie wysylaly nikogo na mundial albo mala ilość graczy. Sewilla gra nieźle i ma 1 miejsce w lidze.
1
Dla mnie to oznaka tego, że La Liga sie rozwija i po za mianem najlepszej ligi swiata może byc tez najbardziej wyrównaną.
0
To po co ogladasz Barcelone? Pisać takie rzeczy o naszym trenerze to jak obrazanie naszych zawodnikow. Dziecinne
0
Dembele powinien, grac szkoda ze dostal koncowke bo gral bardzo odpowiedzialne i robil więcej miejsca dla kolegów. Coutinho dzisiaj za duzo sie zastanawial.
0
Trzeba świętować bo na 1 punkcik odskoczyli xD
0
Kontrakt nie uwzględnia kar finansowych. Dzieciaku smieszny jestes trochę xD Rownie dobrze mozna powiedzieć, że Real moglby miec 8p przewagi
1
Rakitic dzisiaj mial dwa fantastyczne podania do Semedo. Busquets tylko straty.
0
Dwa podania do Semedo chociażby, az tak bezużyteczny?
0
Spytaj Busquetsa Arthura i Rakitcia po na 5 minut zapomnieli jak się gra w piłkę
0
Nasz najlepszy pomocnik
0
Juz jest remis
0
XD Ty to jestes wszystko wiesz, zapewne zajrzales mu do glowy
0
Fakt, lepszy kryzys na początku sezonu niż na wiosne, patrz Real ostatnie sezony. Trzeba wyciągnąć wnioski i uderzać na wiosne.
0
Fakt Suarez marnuje ale w najważniejszym momencie asysta klasa. Licze na lepsza druga polowe.
0
Dwa swietne podania do Semedo ktory niestety nic z tym nie zrobil. Gra najlepiej z naszych pomocników.
0
Ivan gra dzisiaj najlepiej z pomocnikow. Czemu chcesz nam sabotowac mecz?
1
Nie ma na to szans, przedłuża z nim kontrakt.
4
Wiesz jak wygladala defensywa Realu rok temu? Ona od trzech lat nie wyglada dobrze a wygrala LM 3 razy. Wiec nie pisz bzdur o marzeniu o lidze mistrzow.