0

Dobrze misiu idz juz spac, dobranoc i kolorowych snów

0

I kto by wygral ten mecz? Munir czy Vidal? XD w footbal managerze pewnie na luzaku tylko ja sie pytam czemu sie marnujesz na forum a nie zarabiasz milionow jako trener?

0

Dobrze napisane. Ludzie w tamtym sezonie tak narzekali a ja bylem pewien, że kolejny sezon ligowy bedzje conajmniej gorszy i dopiero się zacznie.

0

Idz spac lepiej bo taki nudny mecz byl a nie zawracaj mi tu gitary

0

To wina trenera, że Busquets podaje do przeciwnika? Że Arthur boi sie podac do przodu a Coutinho zastanawia się 5 minut zanim poda? Serio wy macie problem z odroznieniem to na co ma wplyw trener a to na co nie ma wplywu. Dzisiaj Valverde zawinil ze zmianami i to tyle.

3

Ziomek piszesz to samo co kilka minut. Skoncz albo wez leki

0

To samo sie mowilo o Realu rok temu. La Liga a LM to dwie rozne rozgrywki

0

Dla mnie to plus. Pamiętam w sumie jak mecze z Deportivo czy innhm Rayo to bylo prawie pewne 5 goli a czasmak 8 xD Dla mnie plus bo liga jest wyraznie wyrownana i odnosze wrazenie, że to niw regres Barcy i Realu tylko ogromny skok jakosciowy Sewilli, Valenci itd Cieszy bo to oznacza rozwoj ligi.

0

To raczej pasuje do ciebie misiu xD

0

Tak bronimy wyniku na polowie Valenci xD To miej pretensje do zawodnikow bo to oni rozgrywaja mecz.

0

Tak Valverde przychodzi i mowi grajcie nudno. Oj dziecko dziecko xDD

0

No i kogo to obchodzi? Nie ogladaj.

1

Chyba logiczne, że mundial. Popatrz jak graja ekipy które nie wysylaly nikogo na mundial albo mala ilość graczy. Sewilla gra nieźle i ma 1 miejsce w lidze.

1

Dla mnie to oznaka tego, że La Liga sie rozwija i po za mianem najlepszej ligi swiata może byc tez najbardziej wyrównaną.

0

To po co ogladasz Barcelone? Pisać takie rzeczy o naszym trenerze to jak obrazanie naszych zawodnikow. Dziecinne

0

Dembele powinien, grac szkoda ze dostal koncowke bo gral bardzo odpowiedzialne i robil więcej miejsca dla kolegów. Coutinho dzisiaj za duzo sie zastanawial.

0

Trzeba świętować bo na 1 punkcik odskoczyli xD

0

Kontrakt nie uwzględnia kar finansowych. Dzieciaku smieszny jestes trochę xD Rownie dobrze mozna powiedzieć, że Real moglby miec 8p przewagi

1

Rakitic dzisiaj mial dwa fantastyczne podania do Semedo. Busquets tylko straty.

0

Dwa podania do Semedo chociażby, az tak bezużyteczny?

0

Spytaj Busquetsa Arthura i Rakitcia po na 5 minut zapomnieli jak się gra w piłkę

0

Nasz najlepszy pomocnik

0

Juz jest remis

0

XD Ty to jestes wszystko wiesz, zapewne zajrzales mu do glowy

0

Fakt, lepszy kryzys na początku sezonu niż na wiosne, patrz Real ostatnie sezony. Trzeba wyciągnąć wnioski i uderzać na wiosne.

0

Fakt Suarez marnuje ale w najważniejszym momencie asysta klasa. Licze na lepsza druga polowe.

0

Dwa swietne podania do Semedo ktory niestety nic z tym nie zrobil. Gra najlepiej z naszych pomocników.

0

Ivan gra dzisiaj najlepiej z pomocnikow. Czemu chcesz nam sabotowac mecz?

1

Nie ma na to szans, przedłuża z nim kontrakt.

4

Wiesz jak wygladala defensywa Realu rok temu? Ona od trzech lat nie wyglada dobrze a wygrala LM 3 razy. Wiec nie pisz bzdur o marzeniu o lidze mistrzow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?