Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedy te awantury? Co tydzien na meczach w mojej rodzinnej miejscowości w 4 lidze xD To smieszne jak usilnie potrafisz bronic swojej społeczności. Fakt ci ludzie dzialaja troche jak sekta. Idz juz podymic na stadionie moze odetchniesz xD
1
Wszedzie nie jest z tym za dobrze ale i tak lepiej niz u nas. Oczywiscie, że rodziny sie boją to jest fakt no i jest czego sie bac bo polskie stadiony to tykajace bomby.
1
Wśród kibiców bardzo niski? xD Prosze nie zaklamuj faktów. Bo wśród kibicow takich odpadow spolecznych jest najwięcej. Nie maja co robic ze swoim życiem to podporządkowywuja sie klubowi. Ja opisujesz tych bandytow z racami xD Bardzo pomyslowa oprawa, na nic więcej ich nie stać tylko na dymienie na stadionie.
13
Co? xD
0
Zakaz handlu tez jest tymczasowy. I znowu to samo to ze mna jest cos nie tak a nie ze stroną xD to ja jestem nie zaradny. Strona dziala teraz beznadzieje i wprowadzanie zmian po trochu to głupota.
0
No i co z tego, że dzisiaj jest niedziela?
0
Komentarz usunięty
1
Kibole maja swoja zabawke i tyle.
1
To po co w ogole wprowadzane są zmiany kiedy to wszystko nie jest gotowe?
0
Tak, aż taki to jest problem. Normalnie jak osoba popierająca zakaz handlu, przecież mozna zrobić zakupy w sobote!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wlasnie mialem bardzo duzo wspólnego i odpowiednio poznałem to srodowisko od środka. Kilka dobrych czynów nie zmienia tego, że są patologią i powinni zostać wyeliminowani z polskich stadionow.
4
Ale to nie jest moja opinia tylko fakt. Z kibicowaniem to ma malo wspólnego. Skoro dla ciebie to normalni ludzie to po prostu dajesz mi obraz w jakim srodowisku sie obracasz.
3
Nie, po prostu w Polsce nic sie z tym nie robi i bydlo siedzi na stadionie. Za granicą jest lepiej. Ale teatrem tez nie pogardze.
6
Ta zmiana typowo na sile i na gorsze. No ale patrzcie jak się rozwijamy xD Wlasciwie to podobieństwo do strony kibicow Bayernu jest ogromne.
1
Rozumiem, że jestes tematem dyskusji?
2
A myslisz, że tam mądrzy siedzą i dymią tym syfem?
0
Komentarz usunięty
0
Jasne, że wiedzial tylko po co mial robic smród podczas swojej kadencji xD jesli nie wiedzial to był nieudolnym papieżem, dla niego nie ma wytlumaczenia.
3
Za duza kara za kilkanascie miesiecy gwaltu i wiezienia?
1
Gdzie ta manipulacja?
0
I co z tego, że jest Muzlumaninem? Wierzycie w tego samego Boga.
0
Bayern nie chce wojowac Europy to nie wydaje. Tu nie ma czego rozumieć.
11
Przecież to pierwsza taka sytuacja od lat więc marny argument. La Liga to liga 3 druzyn i nie zmienisz tego.
1
Zmiana na gorsze, typowe ulepszanie na siłe.
0
Zaszkodzi dostajac kilka milionow w kieszen. Ale glupi ;) Nie martw sie o niego, na pewno jest madrzejszym czlowiekiem niz ty. Wzialbys procenty od studia ktore nie mialo na koncie nic, zadnych zysków, tak? 90% podjelo by taka decyzje bo wtedy byla najrozsadniejsza. Prosze nie uzywaj ad personam bo tylko udowadniasz, że nie ma co z tobą dyskutowac.
0
Przeciez on sprzedal prawa, jak widać inni są zdolni oddac je za darmo ;)
0
Przecież powiedzial sam fakt, bez niego gra w ogole by nie istniala bo 1 część kupili fani książki i bez tego 2 część nigdy by nie powstala. Cdpr w ogole nie istniał by w takiej postaci jak teraz. Sapkowski bez gry nadal sprzedawalby swoje ksiazki. Mniej ale nadal. Widzisz roznice?
5
Odważny? Odwagą bylo by go zostawic
0
Gdzie Andrzej tak uwaza? Od początku mowil, że gry mu cos daly. Jednak daly też postrzeganie ksiazki jako czegoś napisanego na podstawie gry, w dodatku walneli mu postacie z gier na okladki. Pomijam, że nie ma żadnego uniwersum, swiat wiedzmina odgrywa drugorzędną role w książce.