1

Suarez dzisiaj bardzo chcę ale mu nie idzie ale jednak asysta jest i pracuje w pressingu i rozpycha sie. Jeśli bysmy go zmienili to bedzie tylko gorzej i bardziej biernie. Fakt Rakitic 2 podania do Semedo cudo.

2

Ale gdzie ma byc ta gra do przodu kiedy Valencia to 2 linie po 4 graczy w obronie.

0

Wiecej niz Arthur, chociażby dwa podania do Semedo otwierajace drogę na skrzydle tylko Nelson nic z tego nie zrobil. Arthur dzisiaj podaje tylko na 5 metrow max. Rakitic dzisiaj najlepszy z pomocnikow.

0

Sredni mecz, za bardzo dzisiaj chcę. Mimo asysty po prostu sredni wystep.

0

Rozumiem, że oceniasz po tym meczu?

0

W rok tak się postarzeli, że musieli robic taka przebudowe xD I co z tego skoro wygrali tryplet? Cos czego Pep nigdy nie powącha. Bo z Barcelona to slaby wyczyn. Zaluje, że to Pep zostal wtedy trenerem, przez jego psychoze odnosnie stylu wygralismy LM 2 razy, gdyby trenowal nas chociażby Mourinho nie zdziwilbym sie gdybyśmy wygrali ją 3-4 razy

0

Ale ziomek po pierwsze mowimy o tej chwili a po drugie, pisalem cos na ten temat, wygrać LM 2 razy w takiej Barcelonie to slaby wynik. Co innego Zidane i LM 3 razy z rzedu czego nie zrobił nikt i tyle. Tryplet jednak ktoś wygral, nie tylko Pep. Simeone, czy Allegri duzo slabszymi zespolami z duzo mniejszymi wydatkami osiagneli finaly LM. Kosmos. Sarri to co innego, świetny trener i jego Napoli naprawdę ciązylo Juventusowi.

2

Niestety na tej stronie jest kult Pepa. Heynckes po przegranym sezonie w lidze i w Europie potrafil zbudować druzyne na tryplet. Gwarantuje, że gdyby został to nie bylo by 4-0 z Realem. W ostatnim sezonie Bayern Juppa gral chyba nawet lepiej od tego Realu ale odpadli, zdarza sie. W tym czasie City dostaje od Liverpoolu dwa razy i kolejny raz sie błazni a posiada na pewna lepszą druzyne.

1

Obecnie lepsi trenerzy? Simeone, Allegri i Sarri za to, że z Napoli caly czas wywierał presje na Juventus. Guardiola niestety nigdy juz nie wygra LM, to zakładnik swojej pokracznej taktyki ktora działała na podworku Europejskim tylko u nas.

2

Tak wypaloną, że wygrala tryplet. Kto powiedział, że trzeba bylo przebudować? Ty w swojej glowie? Czy Guardiola w swojej i oczywiście na gorsze po to zeby dostac bęcki od Realu i od nas w LM.

0

No i kolega dobrze napisal, on zabil swoją świetna taktyką Bayern ktory z Juppem wygral wszystko i rozjechal nas w dwumeczu 7-0. Zniszczył druzyne z ogromnym potencjalem na obrone tytułu.

0

Ładnie tak pisac o Guardioli ale fakty są takie, że skald w Barcelonie mial jaki miał i jak na ten dream team wygral mało. Jestem pewien, że kilku trenerów o defensywniejszym usposobieniu obronilo by LM. Został trenerem Bayernu dokladnie po sezonie z trypletem i nie mozna powiedziec, że bylo lepiej. Bylo tylko gorzej. Z City ok wygral lige po to, zeby skompromitować się w LM. Nawet jego poprzednicy dochodzili wyżej 1/2 LM. Guardiola na pewno potrafi lepiej dobrać sobie zawodnikow kiedy ma sie nieograniczony budzet.

3

Kto powiedzial, że na świecie musi byc najlepszy trener? Myslenie 10 latka. Jest sporo trenerów ale obecnie zaden nie przechyla niczego na swoją korzyść. Zidane wygral LM 3 razy i jest on chyba najlepszym trenerem obecnie ale jak wiadomo obecnie nikogo nie trenuje.

3

Guardiola to trener jednej drużyny do tej pory. Rewolucyjny trener ale nie najlepszy zwłaszcza teraz.

4

>Klopp
>najlepszy trener świata

0

No Ibre pamietamy, srednio sie sprawdzil. Eto byl kotem szybki i zwinny. Piątek to kolejny napastnik w stylu Lewego. Zero dryblingu tylko dokładanie nogi czy glowy. Nigdy w życiu w Barcelonie.

0

Jak za taka cene to nic specjalnego jesli chodzi o jakosc dzwieku. Ale wygoda jest ogromna. Nie wiem czy są jakies alternatywny na rynku bo sprzet jest dosyć drogie ale ze swojej roli wywiązuje sie na 100%

0

Ale nie pisz mi o tym co sie dzieje bo ja wiem o tym. Dlaczego to jest nienormalne, badania? Bo ja mam mase badan o tym, że homoseksualizm nie jest chorobą i jest normalny w dodatku wystepuja wsrod zwierząt. Naturalną koleją rzeczy dwoch kochających sie ludzi jest slub.

0

Wiesz ile pozera utrzymanie takiego auta? A ile wypasiona chata? Z takim poziomem zycia i kosztami starczy mi na 10 lat a potem co? Do konca zycia? Zalozmy ze mam 30 lat to pozyje jeszcze z 40 . Gdybym wygral 5mln to jest zaledwie 10k na miesiąc i nie uwzględniając zadnych wydatków. Zarabiam w okolicach takiej kwoty i nie bujam sie Porshe Cayenne a moja chata nie jest jakos specjalnie wypasiona.

0

Popatrz sobie ile ludzie wygrywają za 6. Kilka milionow. Za to sensownie życia nie zmienie.

0

Zainwestowal bo to za male pieniadze zeby jakos sensownie zmienic zycie.

12

Co ma charyzma do osiagniec?

2

Gollob? Oprocz ludzi którzy interesuja się żużlem (garstka) to malo kto by wymienil co on wygral w ogole. Malysz, Stoch, Anita, Kowalczyk, Lewandowski, Kubica a gdzie tam Gollob, jeszcze moglbym kilku wymienic.

0

Swietny argument! Serio nie potrafisz podac nawet jednego? Co w tym nienormalnego, że dwojka kochających sie ludzi bierze ślub?

1

Tak Jan Paweł 2 krył pedofili i przyczynil sie do epidemi HIV i AIDS w Afryce. Ile mial ludzi na sumieniu nie wiem ale zastanow sie sam nad nim. XD Na stadionach jest taka atmosfera, że co druga przyspiewka to wulgi wiec atmosfera dla dzieci nie ma co.

0

Moze by się zmniejszyła ilosc patologi i kluby cos zaczęły by robic.

0

Co w tym nienormalnego?

1

Od dłuższego czasu? 2 pierwsze mecze w sezonie mial przecietnie, ostatnio gra swietnie i o dziwo nie bronią go gole tylko gra.

0

Mentalność Polaka xD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?