1

@Lionel_Messi10 To chociaż tyle

0

Wiadomo co z Pedrim i czy będzie dłuższa przerwa

0

2

@PabloVEB hehe (15 znaków)

0

@Criss18Barca Nie o samej wdowie ale o kobiecym rapie w PL, wbiła sobie taka margaret i rozjechała każdą "raperke"

0

jest 6 zmiana w dogrywce?

1

Skład ciekawy ale boję się o Daniego w kontekście intensywności i jednak tego że gra na Viniego

7

@Gaucho Ja zleci z pensją do poziomu powiedzmy ferrana to spoko a tak serio to pewnie fake + czas na życie po życiu

1

No i się zesrali

1

Dani dziś jak za Pepa

1

Czy tylko mi się wydaje że ten jeden chłop ze studia eleven jest mocno spięty

2

@Nazio87 szkoda że nie w tv bo oglądanie harrego przed tv z logiem tvn to jedno z lepszych wspomnień filmowych

0

@Nazio87 Na jakim kanale dokładnie bo w sumie przyjął by takiego harrego

2

@MSN30 Chyba od maca zależy bo w niektórych chyba do 11

0

@Nazio87 Co ma PZPN do tego że Sousa uznał że pali wroty?

10

@Image Dla 40 mln Polaków. Kto by nie chciał? :)

1

@Kgorecki2500 Szanuję że 6 lat po premierze ktoś ostrzega przed spojlerami a co do pytania to 3 opcja chyba najlepsza dla królestw północy, ale patrząc na Geralta który miał w zupie politykę to raczej wybrał by ratowanie przyjaciół.

0

@Mow_mi_Douglas FIA to taki mix Hiszpańskich sędziów z Marciniakiem w meczach Legii

0

@taris 1.Max 2.FIA 3.Gasly

0

ma ktoś zdjęcie jak max przekracza linie mety w wysokiej jakości?

0

@TheMefju Kabaretem to było to że najpierw fia nie pozwoliła na od dublowanie ale że nie mogli uargumentować decyzji to się ogarnęli, Hamilton od początku jeździ na innych zasadach niż reszta i w pewnym momencie to wyglądało jak Max vs Hamilton&FIA

0

@Seba_89_ W sumie jak Seb wygrywał pierwsze mistrzostwo to 8 lat miałem i wtedy to były tylko szybkie samochody a teraz jednak jest większe zrozumienie + ten sezon wreszcie był wyrównany

5

Nie sądziłem kiedyś że F1 będzie mnie w równym stopni co piłka fascynować i przynosić takie emocje

1

Szkoda ale mam nadzieję że jednak puchar pójdzie do prawdziwych decydujących i Masi z uśmiechem wzniesie puchar

0

@Derean Nie no przyrównywanie Valverde do pozostałej 2 jest bardzo nie na miejscu

0

gwiazdy umierają w milczeniu

0

@danio1899 Ja +1,5 dałem

0

@mekston Nepo w stylu Fishera ze Spasskim ale jemu chyba już nie grozi zostanie mistrzem świata

0

@klopx Pewnie byli zabezpieczeni i gdyby się nie zgodził to by wyszło że to miedź

1

@Kgorecki2500 Prawda jest taka że Ukraina jest tylko i aż naszym buforem, a przy tym co się dzieje na Białorusi to w sumie jest bezużyteczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?