Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema jest tu jakiś hobbistyczny muzyk, jako że listopad ;) to uznałem zawsze chciałem grać na jakimś instrumencie i padło na ukulele, może ktoś poleci jakieś do 200/300 zł żeby można było się na czymś uczyć
3
@HighestInTheRoom Ja odkąd ci starsi gracze przestali się tak liczyć to odpuściłem oglądanie competitive cs
3
@Comentateiro Idąc tym tokiem myślenia to nie leczmy chorych na raka palaczy, na nadciśnienie ludzi pijących alkohol a na cukrzycę tych którzy mają wywalone w to co jedzą ect
16
@Comentateiro Po coś płacą ten śmieszny zus
9
dobrze że nowy trener będzie miał trochę czasu przed meczem z Benficą bo to jedyna opcja żeby uratować sezon(wizerunkowo i pewnie finansowo)
0
@Rewolucja123 Czyli jak przed kontuzją, przydało by się żeby jakiś dobry trener go ogarną bo skrzydłowy dla nas jak woda na pustynii
0
Jak Dembuz po kontuzji bo nie mogłem 2 połowy obejrzeć?
0
jak szef się pożegnał
0
@Octane W sumie fajny sposób a nigdy nawet o nim nie pomyślałem i zawsze na oko zamawiałem
0
@damian16161212 W tym sezonie już nic mnie nie ruszy psycha utwardzona xD
0
@kuz Orientujesz się może jak to z rozmiarami wygląda, jak noszę bluzę z 4f M to analogicznie czy raczej iść w s?
0
Poleci ktoś jakąś bieliznę termoaktywną na rower bo ta pizgawica trochę przeszkadza xD
1
@adasko1998 wczoraj działała
0
@adasko1998 strumyk.tv
6
@barcanawieki Za LFA dozgonny szacunek, stworzyli arcydzieło
10
@DonMatteo901 Podsumowaniem jego kariery jest to że jak w google wpiszesz Jędrzejczyk to wyskoczy Asia
0
I kolejny gol laureata ZP 2021
5
@Amigo_Blanco Nie no dobrze jest dobrze robią 500+ działa
0
Dobrze że Messi nie wybrał City bo w takiej formie to w PL by 10 nie strzelił(tak wiem gol z city messi goat) a tak to sobie przynajmniej aż tak bardzo stat nie zepsuje
0
@arkasath Muzyki słucha się dla przyjemności a , jak chcesz się pobawić w interpretację to wybierz wiersz
0
@Hasszz Jeżeli się nie włączają to chyba jednak nie działa, odpal jakiś test obciążający i jak się nie włączą to może być problem w tym, sam w starym laptopie miałem podobny problem
0
@Hasszz Wiatraki się włączają?
1
@Hasszz Może się przegrzewać, ewentualnie bateria zaczyna siadać ale ta pierwsza opcja bardziej prawdopodobna
0
no tak najgorsze miejsce gdzie można kopnąć
2
Nie wiem jakie taśmy ma Koman na Laporte ale muszą być mocne
2
@Kamilos84 I tak to się żyje na tej fortunie
4
@Herato Pytanie typu lepiej wygrać 1 000 000 zł czy pralkę
4
Jednak taktyka RB i kunszt Maxa wygrały
0
Jeszcze to na koniec dnia
0
@KapiFCB Oby poprawił humor