Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Garbatyy ?xD
0
@Gh0st gierka wygląda potężnie
0
@Cvzx Chyba ostatnia fajna reklama z piłką to "the switch"
0
@puyol_presidend5 Zależy co cię interesuje jest np dużo tiktokerów którzy opowiadają ciekawostki historyczne, robią poradniki do programowania itp
0
@Peszko07 Jak wejdzie nowy ład nie będzie kolorowo
0
@Kusco15 Chłop lekko nawiedzony ale porównanie RM do PSG trochę trafne
2
@Dojaar Nie mam nic do propagowania tolerancji ale są na to leprze sposoby niż profanacja godła co jest swoją droga przestępstwem
1
@tadzik447 Pierwsze 2 odcinki arcydzieło
1
@fart Jedyne czego mi szkoda to tego że nie spróbowano Leo na 9 a antka na 10
7
50 mln i zwolnienie pensji chyba dobra opcja za defensywnego napastnika
0
@Pawelec7 Przy hipotetycznej sprzedaży antka +40mln budżetu płac
0
@DaPidejpi Isac albo vlahovic
1
wreszcie gol w końcówce ratuje kupon a nie przegrywa go :D
0
Chociaż w Angli najbliżej mi do united to szkoda mi kibiców Arsenalu
0
@ShinobiQWE LK to residentsleeper
0
Jeszcze jakby Ronaldo do City przeszedł to by mi psycha siadła po tym okienku a tak chociaż w United
1
Ma ktoś zdięcie tej 14 co wygląda na 20 potrzebne do celów naukowych xD
0
@SkilledHydra16 ale gigachad
5
@GeneralXavi oprócz tej asysty roberto fatalny był + to chyba jeg podanie wsadziło na mine garcie
2
@pres Tego czy by wbiegli już nie sprawdzimy ale zgadzam się z tym że walkover będzie w pełni zasłużony bo powinni wrócić do gry po tym jak udało się ogarnąć sytuację
3
@The_Man Po co go mamy rozwijać dla innych klubów. Ego wywaliło w kosmos to niech teraz ogląda mecze z trybun i tyle
11
@pres Zwierzęta z Marsylii "tylko" rzucały, a zwierzęta z Nicei wbiegły na boisko
9
@Rust_Cohle Jesteśmy gdzieś pomiędzy ale z tendencjami do tracenia pozycji
0
@SinMistico Meyer to był taki kot w FM
2
@batoon Nie wiem jak można się sapać o jakiś sombrero albo rainbowy, przecież nie bez przyczyny w 90% dają się łapać na to obrońcy obiektywnie słabi
0
@Grzbiet Amazon i mniej legitne źródła
0
wie ktoś czy warto obejrzeć all or nothing z Tottenhamem. Zachęca mnie postać Jose
2
@Kapitan hawk smacznej kawusi
2
@don'T.R.I.P.e Jak te obrazki na końcu bravo sportu
7
@Kgorecki2500 ich wyborcy to idioci więc to wykorzystują