0

@Garbatyy ?xD

0

@Gh0st gierka wygląda potężnie

0

@Cvzx Chyba ostatnia fajna reklama z piłką to "the switch"

0

@puyol_presidend5 Zależy co cię interesuje jest np dużo tiktokerów którzy opowiadają ciekawostki historyczne, robią poradniki do programowania itp

0

@Peszko07 Jak wejdzie nowy ład nie będzie kolorowo

0

@Kusco15 Chłop lekko nawiedzony ale porównanie RM do PSG trochę trafne

2

@Dojaar Nie mam nic do propagowania tolerancji ale są na to leprze sposoby niż profanacja godła co jest swoją droga przestępstwem

1

@tadzik447 Pierwsze 2 odcinki arcydzieło

1

@fart Jedyne czego mi szkoda to tego że nie spróbowano Leo na 9 a antka na 10

7

50 mln i zwolnienie pensji chyba dobra opcja za defensywnego napastnika

0

@Pawelec7 Przy hipotetycznej sprzedaży antka +40mln budżetu płac

0

@DaPidejpi Isac albo vlahovic

1

wreszcie gol w końcówce ratuje kupon a nie przegrywa go :D

0

Chociaż w Angli najbliżej mi do united to szkoda mi kibiców Arsenalu

0

@ShinobiQWE LK to residentsleeper

0

Jeszcze jakby Ronaldo do City przeszedł to by mi psycha siadła po tym okienku a tak chociaż w United

1

Ma ktoś zdięcie tej 14 co wygląda na 20 potrzebne do celów naukowych xD

0

@SkilledHydra16 ale gigachad

5

@GeneralXavi oprócz tej asysty roberto fatalny był + to chyba jeg podanie wsadziło na mine garcie

2

@pres Tego czy by wbiegli już nie sprawdzimy ale zgadzam się z tym że walkover będzie w pełni zasłużony bo powinni wrócić do gry po tym jak udało się ogarnąć sytuację

3

@The_Man Po co go mamy rozwijać dla innych klubów. Ego wywaliło w kosmos to niech teraz ogląda mecze z trybun i tyle

11

@pres Zwierzęta z Marsylii "tylko" rzucały, a zwierzęta z Nicei wbiegły na boisko

9

@Rust_Cohle Jesteśmy gdzieś pomiędzy ale z tendencjami do tracenia pozycji

0

@SinMistico Meyer to był taki kot w FM

2

@batoon Nie wiem jak można się sapać o jakiś sombrero albo rainbowy, przecież nie bez przyczyny w 90% dają się łapać na to obrońcy obiektywnie słabi

0

@Grzbiet Amazon i mniej legitne źródła

0

wie ktoś czy warto obejrzeć all or nothing z Tottenhamem. Zachęca mnie postać Jose

2

@Kapitan hawk smacznej kawusi

2

@don'T.R.I.P.e Jak te obrazki na końcu bravo sportu

7

@Kgorecki2500 ich wyborcy to idioci więc to wykorzystują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?