Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kuz Każdy kto traktuje to inaczej niż zwykłą wymiane zdań po stracie bramki to chyba tylko z piłką do czynienie miał tylko w fife
0
@NaFazieHitman Zwykła reakcje jesteś wkur po starcie bramki i dajesz upust emocją a po chwili wszystko jest już normalnie, zaraz będziemy Antka do psychologa wysyłać bo potężny Gerard go obraził
7
@NaFazieHitman Ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś jak cos takiego piszesz
0
@Grubson06 Fajnie jakby w lipcu wyleciał na zawsze z Barcelony
6
@NaFazieHitman ?xDD
0
@ksobi Takiej magii nie da się już chyba powtórzyć
1
@Cvzx Chowamy taktyki na IEMa..... wait
1
Na poprawę humoru
0
@PanPatrykk Nom :(
0
@MarioVeB! ?? Gdzie ja pisałem że Bayern nie wydaje dużych pieniędzy
7
@mr_robot k word
0
@icon3520 Ed,Edd i Eddy Niezwykłe przypadki Flapjacka Scooby Doo i Wyspa totalnej porażki
1
@lucca87 W sensie zgadzam się że nie powinien się wtrącać w nie swoje sprawy, ale rozśmieszyło mnie to jak koś napisał że my się śmiejemy z Bayernu w LM jak mamy jeden puchar więcej
0
@lucca87 Rumenige wspomniał tylko o aspekcie finansowym, nigdzie nie wyśmiewał naszych sukcesów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PanPatrykk Serce mówi Barca, głowa mówi Mbape vs obrona Barcy
4
@jeyx77x Żaden klub nie jest idealny ale umniejszanie sukcesów Bayernu jest śmieszne, tak samo jak umniejszanie tych 3 LM Realu. Atheltic jest trochę innym przypadkiem oni nie walczą o najwyższe cele i nie kupują zawodników za duże pieniądze co nie jest złe bo sam klub z Bilbao jest jednym z ostatnich klubów gdzie tradycje są najważniejsze i jest to fajne że taki trochę "endemiczny" klub jest obok Barcy i Realu jedynym który nie spadł z ekstraklasy.
2
@joloskyy w LM 3 na nasze 4 więc dalej chyba nie ma się czego wstydzić
3
@Baros1990 No właśnie dzięki takiemu zarządzaniu mogą sobie pozwolić na to żeby kupić sobie piłkarzy BvB czy innego Schalke a w drugą stronę idą same odpady.
3
@Tomek54321 To dalej mają 3xTrofea na nasze 4x
0
@Arczek2001 W takim sezonie można odpaść ale na Camp Nou trzeba pokazać coś dobrego
8
@BART97 Bayern jest w tym momencie prawdopodobnie najlepiej zarządzanym klubem na świecie i wzorem do naśladowania w tym aspekcie.
6
@Sulimo Obydwa są tak samo wartościowe a pisanie że, my się śmiejemy z sukcesu Bayernu jest co najmniej śmieszne w momencie kiedy Bawarczycy tak zdominowali rodzime podwórko i jednocześnie w Europie nie wypadają o wiele gorzej.
52
@ShawnC 2x tryplet 1 sekstet,44 trofea
0
@PatrykBarca Ja wybrałem bezpieczne 10. Ostatnio mam passe "jednego meczu" wiec wszedł pussy kupon xD
0
Wie ktoś co z evertonem i dlaczego taki kurs?
0
@DonMatteo901 co? xDD
0
@Quavosk ja chyba wolę streama z Turcji
0
@WannaBeFurious taktyczny
0
wreszcie pokazał