4

@kuz Każdy kto traktuje to inaczej niż zwykłą wymiane zdań po stracie bramki to chyba tylko z piłką do czynienie miał tylko w fife

0

@NaFazieHitman Zwykła reakcje jesteś wkur po starcie bramki i dajesz upust emocją a po chwili wszystko jest już normalnie, zaraz będziemy Antka do psychologa wysyłać bo potężny Gerard go obraził

7

@NaFazieHitman Ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś jak cos takiego piszesz

0

@Grubson06 Fajnie jakby w lipcu wyleciał na zawsze z Barcelony

6

0

@ksobi Takiej magii nie da się już chyba powtórzyć

1

@Cvzx Chowamy taktyki na IEMa..... wait

1

Na poprawę humoru


0

@PanPatrykk Nom :(

0

@MarioVeB! ?? Gdzie ja pisałem że Bayern nie wydaje dużych pieniędzy

7

@mr_robot k word

0

@icon3520 Ed,Edd i Eddy Niezwykłe przypadki Flapjacka Scooby Doo i Wyspa totalnej porażki

1

@lucca87 W sensie zgadzam się że nie powinien się wtrącać w nie swoje sprawy, ale rozśmieszyło mnie to jak koś napisał że my się śmiejemy z Bayernu w LM jak mamy jeden puchar więcej

0

@lucca87 Rumenige wspomniał tylko o aspekcie finansowym, nigdzie nie wyśmiewał naszych sukcesów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PanPatrykk Serce mówi Barca, głowa mówi Mbape vs obrona Barcy

4

@jeyx77x Żaden klub nie jest idealny ale umniejszanie sukcesów Bayernu jest śmieszne, tak samo jak umniejszanie tych 3 LM Realu. Atheltic jest trochę innym przypadkiem oni nie walczą o najwyższe cele i nie kupują zawodników za duże pieniądze co nie jest złe bo sam klub z Bilbao jest jednym z ostatnich klubów gdzie tradycje są najważniejsze i jest to fajne że taki trochę "endemiczny" klub jest obok Barcy i Realu jedynym który nie spadł z ekstraklasy.

2

@joloskyy w LM 3 na nasze 4 więc dalej chyba nie ma się czego wstydzić

3

@Baros1990 No właśnie dzięki takiemu zarządzaniu mogą sobie pozwolić na to żeby kupić sobie piłkarzy BvB czy innego Schalke a w drugą stronę idą same odpady.

3

@Tomek54321 To dalej mają 3xTrofea na nasze 4x

0

@Arczek2001 W takim sezonie można odpaść ale na Camp Nou trzeba pokazać coś dobrego

8

@BART97 Bayern jest w tym momencie prawdopodobnie najlepiej zarządzanym klubem na świecie i wzorem do naśladowania w tym aspekcie.

6

@Sulimo Obydwa są tak samo wartościowe a pisanie że, my się śmiejemy z sukcesu Bayernu jest co najmniej śmieszne w momencie kiedy Bawarczycy tak zdominowali rodzime podwórko i jednocześnie w Europie nie wypadają o wiele gorzej.

52

@ShawnC 2x tryplet 1 sekstet,44 trofea

0

@PatrykBarca Ja wybrałem bezpieczne 10. Ostatnio mam passe "jednego meczu" wiec wszedł pussy kupon xD

0

Wie ktoś co z evertonem i dlaczego taki kurs?

0

@DonMatteo901 co? xDD

0

@Quavosk ja chyba wolę streama z Turcji

0

@WannaBeFurious taktyczny

0

wreszcie pokazał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?