Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Mario96w Progresywne mandaty to też turbo głupota
5
@kamiVeB Polscy dziennikarze tier 5
1
@Mizander to STS trochę oszukał dzięki za info
Nvm nie potrafię czytać xD
0
Do fanów esport wie ktoś dla dlaczego g2 grało wczoraj Bo5 z so4 a Rouge z mad Lions gra dziś bo3
0
Wie ktoś w ile fortuna rozlicza esport bo został mi mecz chiefs-order z 23.03 ale nie ma infa o nim ani na hltv ani na stronach esla
0
@ranger3120 Podobnie xD
2
Szkoda że parodysta przejął Holandie
1
@don'T.R.I.P.e powiem tak nauczyciel mniew uja zrobił i powiedział że mam czekać a wystarczyło po 100% reboota i zadziałało
0
Instalował ktoś tutaj środowisko graficzne do linux servera bo jest niby 100% od godziny ale dalej nie zakończyło instalacji
0
Wiadomo kiedy nieprzedryblowany holender wraca?
0
@kamiVeB Z Chelsea bez szans
0
Można gdzieś losowanie LM obstawić?
0
@TheNekro94 ja niestety byłem zmuszony przez kochanego dostawcę internetu xD
0
@TheNekro94 Jaki wyniki mi raz siadło 22k ale widziałem kozaków co po 1kkk wykręcają
0
@Kamiloza91 Obejrzał by Real City
0
@MontelQ Dzięki!
1
Ma ktoś linka do brameczki KDB?
1
@itmustbejoke 1 są przepiękne i jak dobrze się kojarzą ;)
0
@LeoMessiah ja używałem na koncie znajomego więc ciężko mi powiedzieć
1
@LeoMessiah NordVPN
1
@gumaz Mam dziwne wrażenie że Umtiti nawiąże dziś do swojej szczytowej formy bardziej boję się o tego drugiego
9
Nie wiem dlaczego ale dawno tak nie czekałem na mecz
1
@Yosemite No jest skurczybyk dobry
0
@rayan_7 u mnie 70 do przodu więc już spoko
8
Betis jaja ze stali i kupon uratowany
5
@AdiKingu96 Kiedy spota zwolnisz?
0
@Majkel34 Z bogiem to mam tak że jeżeli jest tak potężny jak mówią o nim religie to nie da się ani udowodnić że istnieje ani udowodnić że nie istnieje
0
@PatrychoO Jakiego adresu użyłeś?
0
@PatrykBarcelona Myślałem żeby napisać po ang i ewentualnie przetłumaczyć z angielskiego na hiszpański
0
@obora69 Chcę dopiero napisać