0

Gol golem ale wiadomo co z Araujo?

0

@D1OS O ile mi wiadomo to w żadnym cywilizowanym kraju przynajmniej w Europie/Ameryce północnej nie ma w prawie zapisów o tym że któraś z płci ma więcej praw etc. W naszej konstytucji jest zapis o równości. Parytety wprowadzono raczej z myślą o jednej płci. I jakieś głupie gadanie że więcej mężczyzn jest na wyższych stanowiskach przez to że są mężczyznami. Już widzę jak wielka korporacja patrzy na płeć a nie na kompetencje.

3

@D1OS Przejście ze skrajności w skrajność. Dlatego dla mnie feminizm jest śmieszny bo zamiast "walczyć" o prawa kobiet tam gdzie jest to potrzebne to szukają problemów tam gdzie ich nie ma

1

@patry295 Ale jak to kobieta nie ma praw za to że jest kobietą. Cirkus i skandaloza

5

No i humor gitówa w sobote

0

@ObiektywnyKibic121 Bo gdyby nie iluminaci to już dawno trenowali by same największe kluby

0

Messi wisi Perdriemu browca za brak asysty xD

0

Jezus Maria Por Que

0

Lenglet Mierda

0

Jak myślicie kto w tym momencie ma lepszą technikę Trenejro czy potężna duńska 9

0

@kaamil1910 na stronie jest mecz barcy

0

@CatalanDream dzięki za odpowiedź XD

0

Pytanko mam bo wieku 19 lat zostałem boomerem, objaśni ktoś o co chodzi z tymi opisami na mediach społecznościowych he/him she/her itp

0

Śmieszne że przy takim zadłużeniu ktoś w ogóle pomyślał o tym żeby przełożyć wybory. Jesteśmy w finansowym szambie bez prezydenta i bez zarządu

0

@przemek14qwe Jak jej nie trawie to tu ma rację każdy powinien podejmować taką decyzje za siebie a nie bo żona tak chce a o ile pamiętam to gdzieś był filmik jak ten ziomek był jeszcze świadomy i rodzina prosiła o pomoc.

1

@monsterrize Nam to są pieniądze potrzebne

7

@MesQueUnClub_87 Paulinho się sprawdził więc nie dawał bym go do jednego worka z Gomesami itp

2

@Getek Wreszcie zamiłowanie UEFY i FIFY do pieniędzy może pomóc piłce nożnej

0

@KierownikLucas cheeseburger z maka kosztuje 4,50 xD

8

Naprawdę nie ma jakiejś młodej 9 w rezerwach.

5

@Konradomoreno Śmiali się z Barcelony, w tej sytuacji autokar > samolot

0

Jo cię chwyca to już się straszne robi

0

@SteuerFreiMoney Moim zdaniem do V8 nic nie ma podjazdu. Zabili trochę ten sport V6 które nie brzmią tak dobrze

5

@pazio23 Też uważam, że F1 obecnie to średniawka

0

@Barca1992 Ja to się chyba jutro szczególnie za ten podatek deszczowy napije xD

0

Orientuje się ktoś czy jak mam wieśka 3 na gogu(darmowa wersja dla konsolowców) to będą mi działały dodatki ze steam


0

Antek nie wierzy że tak można

0

@VeB 1899 A oni po 7 lat mają żeby ich pocieszać

0

Jo dupia co tu się dzieje

3

Antka chyba Messi z trybun blokuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?