Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol golem ale wiadomo co z Araujo?
0
@D1OS O ile mi wiadomo to w żadnym cywilizowanym kraju przynajmniej w Europie/Ameryce północnej nie ma w prawie zapisów o tym że któraś z płci ma więcej praw etc. W naszej konstytucji jest zapis o równości. Parytety wprowadzono raczej z myślą o jednej płci. I jakieś głupie gadanie że więcej mężczyzn jest na wyższych stanowiskach przez to że są mężczyznami. Już widzę jak wielka korporacja patrzy na płeć a nie na kompetencje.
3
@D1OS Przejście ze skrajności w skrajność. Dlatego dla mnie feminizm jest śmieszny bo zamiast "walczyć" o prawa kobiet tam gdzie jest to potrzebne to szukają problemów tam gdzie ich nie ma
1
@patry295 Ale jak to kobieta nie ma praw za to że jest kobietą. Cirkus i skandaloza
5
No i humor gitówa w sobote
0
@ObiektywnyKibic121 Bo gdyby nie iluminaci to już dawno trenowali by same największe kluby
0
Messi wisi Perdriemu browca za brak asysty xD
0
Jezus Maria Por Que
0
Lenglet Mierda
0
Jak myślicie kto w tym momencie ma lepszą technikę Trenejro czy potężna duńska 9
0
@kaamil1910 na stronie jest mecz barcy
0
@CatalanDream dzięki za odpowiedź XD
0
Pytanko mam bo wieku 19 lat zostałem boomerem, objaśni ktoś o co chodzi z tymi opisami na mediach społecznościowych he/him she/her itp
0
Śmieszne że przy takim zadłużeniu ktoś w ogóle pomyślał o tym żeby przełożyć wybory. Jesteśmy w finansowym szambie bez prezydenta i bez zarządu
0
@przemek14qwe Jak jej nie trawie to tu ma rację każdy powinien podejmować taką decyzje za siebie a nie bo żona tak chce a o ile pamiętam to gdzieś był filmik jak ten ziomek był jeszcze świadomy i rodzina prosiła o pomoc.
1
@monsterrize Nam to są pieniądze potrzebne
7
@MesQueUnClub_87 Paulinho się sprawdził więc nie dawał bym go do jednego worka z Gomesami itp
2
@Getek Wreszcie zamiłowanie UEFY i FIFY do pieniędzy może pomóc piłce nożnej
0
@KierownikLucas cheeseburger z maka kosztuje 4,50 xD
8
Naprawdę nie ma jakiejś młodej 9 w rezerwach.
5
@Konradomoreno Śmiali się z Barcelony, w tej sytuacji autokar > samolot
0
Jo cię chwyca to już się straszne robi
0
@SteuerFreiMoney Moim zdaniem do V8 nic nie ma podjazdu. Zabili trochę ten sport V6 które nie brzmią tak dobrze
5
@pazio23 Też uważam, że F1 obecnie to średniawka
0
@Barca1992 Ja to się chyba jutro szczególnie za ten podatek deszczowy napije xD
0
Orientuje się ktoś czy jak mam wieśka 3 na gogu(darmowa wersja dla konsolowców) to będą mi działały dodatki ze steam
0
Antek nie wierzy że tak można
0
@VeB 1899 A oni po 7 lat mają żeby ich pocieszać
0
Jo dupia co tu się dzieje
3
Antka chyba Messi z trybun blokuje