0

Tak z innej beczki umtiti trenuje wgl z drużyną czy indywidualnie

0

@mateusz33 My na obecną chwile kapitana nie mamy więc co kto woli

1

3 2 1 zmiana nastrojów

0

@paweuwarrior Piękne

1

@tekken9 114 do 2018. Chyba nie tak źle

1

@ViscaBarca123 Nie mam może zdjęcia, ale widok podczas przejazdu przez Alpy + ogrom Rzymu zrobiły chyba największe wrażenie.

0

Siema pytanie co do Fortuny jak postawiłem cs i worldsy i przy cs mam że odwołane a przy 2 nie grano to co w przypadku kiedy reszta siądzie?

0

@Thomas99PL Suareza bym porównał do kompletnego napastnika w fm

0

@Thomas99PL Klasyczna 9 operuje w polu karnym a fałszywa raczej trzyma się przed absorbuje obrońców zostawia miejsce skrzydłowym w polu karnym i wbiega w 16

0

Jak ktoś jest zainteresowany to na epicu za darmo fm 2020

0

Ogólnie to fanie mieć wreszcie skrzydłowych/bocznych pomocników

1

Wie ktoś gdzie można całą pore na przygodę obejrzeć?

0

@matirix20 dwóch cr działa?

0

Fajne to Fnatic takie nie za mocne, pog dla G2

0

Do tych co oglądali mecz, jak zagrał Busquets?

1

@FC1899Barca I pomyśleć że dla niektórych Boniek był lepszy i Lewy musiał coś udowadniać tym pucharem za LM

0

Cieszę się że przynajmniej odejście Rakiticia zostało załatwiane w miarę normalnie i bez zgrzytów. Wiadomo czy będzie jakaś pożegnalna kontra?

0

Mając pakiet HBO mam dostęp do HBO GO czy są to oddzielne tematy?

0

@Cave Może tego kota na napad weźmiemy, i szybszy od Suareza ,pewnie piłka mu tak nie odskakuje

1

@Hiroshima Można wiele zrzucić na setiena ale nie to że Suarez od 2 lat jest klocem i to drewnianym któremu co chwilę odskakuje piłka.

1

@FC1899Barca Na pomaganiu szejkowie nie zarobią a na Messim już tak, a po drugie **** ludzi obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze równie dobrze mogą zatrudnić Selene Gomez jako pokojówkę i zapłacić jej 500 baniek za 5 lat pracy.

0

@mkord Jak Messi przejdzie to Bernardo sobie nie pogra

3

@TeKa Mi też by zależało ale nawet z coco jumbo by mnie wywalili więc chyba czas skończyć z jakimiś wynalazkami i dać szansę komuś z drużyn młodzieżowych

1

@kubusnitecki Przygotowywał pewnie wszystko pod to że będzie miał MSN więc patrząc na to jak to ułożył po jego odejściu to sezon raczej udany.

7

@Mixtape Różnica jest taka ,że Casillas I Raul nie chcieli odchodzic

3

Paradoksalnie odejście Messiego może wprowadzić normalność + JMB out i może wreszcie to klub będzie zarządzał zawodnikami a nie na odwrót

0

Mecz fajny ale wie ktoś może jak model Nike ma teraz Tuchel? XD

0

Ogarnia ktoś czy można zamiast alkoholu izopropylowego użyć spirytusu do czyszczenia pasty z procka?

0

Pytanie do ogarniętych, jak mam wykupiony pakiet LM w Polsacie to jest opcja obejrzeć przez internet czy tylko w TV?

0

Zamiawiał ktoś może montaż w x-komie i orientuje się czy akutalizują oni bios czy to już we własnym zakresie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?