Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak z innej beczki umtiti trenuje wgl z drużyną czy indywidualnie
0
@mateusz33 My na obecną chwile kapitana nie mamy więc co kto woli
1
3 2 1 zmiana nastrojów
0
@paweuwarrior Piękne
1
@tekken9 114 do 2018. Chyba nie tak źle
1
@ViscaBarca123 Nie mam może zdjęcia, ale widok podczas przejazdu przez Alpy + ogrom Rzymu zrobiły chyba największe wrażenie.
0
Siema pytanie co do Fortuny jak postawiłem cs i worldsy i przy cs mam że odwołane a przy 2 nie grano to co w przypadku kiedy reszta siądzie?
0
@Thomas99PL Suareza bym porównał do kompletnego napastnika w fm
0
@Thomas99PL Klasyczna 9 operuje w polu karnym a fałszywa raczej trzyma się przed absorbuje obrońców zostawia miejsce skrzydłowym w polu karnym i wbiega w 16
0
Jak ktoś jest zainteresowany to na epicu za darmo fm 2020
0
Ogólnie to fanie mieć wreszcie skrzydłowych/bocznych pomocników
1
Wie ktoś gdzie można całą pore na przygodę obejrzeć?
0
@matirix20 dwóch cr działa?
0
Fajne to Fnatic takie nie za mocne, pog dla G2
0
Do tych co oglądali mecz, jak zagrał Busquets?
1
@FC1899Barca I pomyśleć że dla niektórych Boniek był lepszy i Lewy musiał coś udowadniać tym pucharem za LM
0
Cieszę się że przynajmniej odejście Rakiticia zostało załatwiane w miarę normalnie i bez zgrzytów. Wiadomo czy będzie jakaś pożegnalna kontra?
0
Mając pakiet HBO mam dostęp do HBO GO czy są to oddzielne tematy?
0
@Cave Może tego kota na napad weźmiemy, i szybszy od Suareza ,pewnie piłka mu tak nie odskakuje
1
@Hiroshima Można wiele zrzucić na setiena ale nie to że Suarez od 2 lat jest klocem i to drewnianym któremu co chwilę odskakuje piłka.
1
@FC1899Barca Na pomaganiu szejkowie nie zarobią a na Messim już tak, a po drugie **** ludzi obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze równie dobrze mogą zatrudnić Selene Gomez jako pokojówkę i zapłacić jej 500 baniek za 5 lat pracy.
0
@mkord Jak Messi przejdzie to Bernardo sobie nie pogra
3
@TeKa Mi też by zależało ale nawet z coco jumbo by mnie wywalili więc chyba czas skończyć z jakimiś wynalazkami i dać szansę komuś z drużyn młodzieżowych
1
@kubusnitecki Przygotowywał pewnie wszystko pod to że będzie miał MSN więc patrząc na to jak to ułożył po jego odejściu to sezon raczej udany.
7
@Mixtape Różnica jest taka ,że Casillas I Raul nie chcieli odchodzic
3
Paradoksalnie odejście Messiego może wprowadzić normalność + JMB out i może wreszcie to klub będzie zarządzał zawodnikami a nie na odwrót
0
Mecz fajny ale wie ktoś może jak model Nike ma teraz Tuchel? XD
0
Ogarnia ktoś czy można zamiast alkoholu izopropylowego użyć spirytusu do czyszczenia pasty z procka?
0
Pytanie do ogarniętych, jak mam wykupiony pakiet LM w Polsacie to jest opcja obejrzeć przez internet czy tylko w TV?
0
Zamiawiał ktoś może montaż w x-komie i orientuje się czy akutalizują oni bios czy to już we własnym zakresie