0

@Maniek9444 podobno fake ale śmieszny

4

@FC1899Barca Adamek nie walczył z youtuberem.

0

@Songo91 obyśmy ominęli Rosje z 3 a z pierwszego marzy się Dania ewentualnie Chorwacja

0

@Thoms94 PW masz polecam

11

@inViNcibl3 To już jest wyższy wymiar idiotyzmu lewicy xD

0

@Michvl Número cinco

0

etykieta adresowa jest nieczytelna. może to spowodować opóźnienie doręczenia. próbujemy zaktualizować adres. Miał ktoś podobną sytuację?

1

powiem tak nigdy nie liczyłem tak bardzo na drużynę z Ukrainy

1

@catalanian09 Przed erą nieudaczników Barca potrafiła w transfery więc

1

@Jakchcesz Już raz wyciągnął Barce z problemów finansowych + za jego 1 kadencji więcej było raczej udanych niż nie udanych transferów.

2

@Witekk10 Może głupie ale np jakiegoś większego misa + świąteczny kocyk(chyba każde dziecko lubi kocyki xD)

0

Jeden ukrywał pedofili a drugi nie

0

@Thomas99PL Nauczony tym sezonem dam tylko jedną radę. Nie ufaj Sevilli.

0

@AduŚ07 sprzedawaj i za 2/3 miesiące kupisz na czilku za te 2k albo nawet taniej na jakiejś promce teraz ludzie oszaleli i kupują za o wiele zawyżoną cenę

2

@parpe A to nie tak że forma piłkarzy zależy tez w jakimś stopniu od trenera.

0

@Strays77 Nie chcę wyjść in ignoranta czy coś w tym stylu ale witaminy to w sumie czysta chemia np E300

0

@tbas Co ma TS do tego że Messi jest słabym kapitanem i się schował przed mediami

1

@Adamski69 Już wcześniej pisałem. Może być najlepszy w historii ale na kapitana on się nie nadaje.

9

Wróciłem po FAME MMA i widzę że po porażce z jednym z głównych rywali do tytułu piłkarze wysyłają prawie 18 letniego chłopaka na wywiad i można mówić co się chce ale w takim momencie to kapitan wychodzi i rozmawia z mediami a nie chłopak co dopiero a kilka dni będzie mógł kupić piwo. I można bronić Messiego i mówić że za dużo jest na nie go zrzucane ale na opaskę to on po prostu nie zasługuje i się nie nadaje aby ją nosić

1

@MNSbEstEver i took pils in remiza xD

0

@matirix20 Te 4 gb może nie wystarczyć sama przeglądarka może zjadać trochę i korzystanie może nie być zbyt przyjemne

0

Nawet piątek strzela

11

Jak kiedyś wstanie i coś mu w głowie przeskoczy to będziemy mieli topowego napastnika

0

@Pilka_jest_okragla wtedy trafi pomiędzy

0

@NemeZis93 prawdziwe zalukaj już nie wróci.

1

@tadzik447 Tak jak zawsze czyli wspaniale.

1

@JurnyGerwazy 120 mln to chyba jedyny powód

0

@Mroziu 30 minut i potem 20 czekania na następną lekcje

1

@barcelonaLM 20tys na około 60 tys testów, realnie to może być lekko ponad 100-120tys

0

@LoTo11 bo to poprawna wymowa niderlandzka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?