Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maniek9444 podobno fake ale śmieszny
4
@FC1899Barca Adamek nie walczył z youtuberem.
0
@Songo91 obyśmy ominęli Rosje z 3 a z pierwszego marzy się Dania ewentualnie Chorwacja
0
@Thoms94 PW masz polecam
11
@inViNcibl3 To już jest wyższy wymiar idiotyzmu lewicy xD
0
@Michvl Número cinco
0
etykieta adresowa jest nieczytelna. może to spowodować opóźnienie doręczenia. próbujemy zaktualizować adres. Miał ktoś podobną sytuację?
1
powiem tak nigdy nie liczyłem tak bardzo na drużynę z Ukrainy
1
@catalanian09 Przed erą nieudaczników Barca potrafiła w transfery więc
1
@Jakchcesz Już raz wyciągnął Barce z problemów finansowych + za jego 1 kadencji więcej było raczej udanych niż nie udanych transferów.
2
@Witekk10 Może głupie ale np jakiegoś większego misa + świąteczny kocyk(chyba każde dziecko lubi kocyki xD)
0
Jeden ukrywał pedofili a drugi nie
0
@Thomas99PL Nauczony tym sezonem dam tylko jedną radę. Nie ufaj Sevilli.
0
@AduŚ07 sprzedawaj i za 2/3 miesiące kupisz na czilku za te 2k albo nawet taniej na jakiejś promce teraz ludzie oszaleli i kupują za o wiele zawyżoną cenę
2
@parpe A to nie tak że forma piłkarzy zależy tez w jakimś stopniu od trenera.
0
@Strays77 Nie chcę wyjść in ignoranta czy coś w tym stylu ale witaminy to w sumie czysta chemia np E300
0
@tbas Co ma TS do tego że Messi jest słabym kapitanem i się schował przed mediami
1
@Adamski69 Już wcześniej pisałem. Może być najlepszy w historii ale na kapitana on się nie nadaje.
9
Wróciłem po FAME MMA i widzę że po porażce z jednym z głównych rywali do tytułu piłkarze wysyłają prawie 18 letniego chłopaka na wywiad i można mówić co się chce ale w takim momencie to kapitan wychodzi i rozmawia z mediami a nie chłopak co dopiero a kilka dni będzie mógł kupić piwo. I można bronić Messiego i mówić że za dużo jest na nie go zrzucane ale na opaskę to on po prostu nie zasługuje i się nie nadaje aby ją nosić
1
@MNSbEstEver i took pils in remiza xD
0
@matirix20 Te 4 gb może nie wystarczyć sama przeglądarka może zjadać trochę i korzystanie może nie być zbyt przyjemne
0
Nawet piątek strzela
11
Jak kiedyś wstanie i coś mu w głowie przeskoczy to będziemy mieli topowego napastnika
0
@Pilka_jest_okragla wtedy trafi pomiędzy
0
@NemeZis93 prawdziwe zalukaj już nie wróci.
1
@tadzik447 Tak jak zawsze czyli wspaniale.
1
@JurnyGerwazy 120 mln to chyba jedyny powód
0
@Mroziu 30 minut i potem 20 czekania na następną lekcje
1
@barcelonaLM 20tys na około 60 tys testów, realnie to może być lekko ponad 100-120tys
0
@LoTo11 bo to poprawna wymowa niderlandzka