Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś info czy Barcelona odpowiada na listy?
0
Barcelona wygrywa jeden kupon wygrany drugi w grze, Atletico traci punkty, i jeszcze United 2:0 w derbach. Udany weekend
3
@DonMatteo901 Wraca szef
1
@michal26 Jeden puchar był marzeniem przed sezonem a teraz jest szansa na 2 lm nie liczę ale jak postawiłem na fortunie na jeden awans to chyba na 2 też zaryzykuje ;)
2
Dawno mi baca tyle emocji nie dostarczyła i odejmując stres to są same pozytywne
2
vamos pique
0
@Bobo25 Pije nawet do życia codziennego, jak podbijasz do dziewczyny to nie myślisz że może da ci szansę tylko idziesz na pewniaka
8
@Bobo25 Wydaje mi się że to "wielkie ego" jest potrzebne w piłce na najwyższym poziomie żeby być najlepszym musisz czuć się najlepszym
1
Nie że nie lubie dembele ale też nie jestem fanem jednak jak strzela bramkę to tak mi się ryj cieszy że bardziej chyba cieszy tylko bramka fatiego i pedriego
0
@blodziakk kekw
1
Wiadomo którego wybory?
4
@Omoziu marzenie
25
@Ojciec5tkidzieci Jest średniawka i już psycha siada na tych zdalnych
13
@Gomess +1
1
@don'T.R.I.P.e Moc oklasków jest niepowstrzymana
2
Jak nic jeszcze real ugra tą lige xD
0
Jak to jest z tym garniem u buka przez piłkarzy mają ogólny zakaz czy np Messi może sobie postawić jakiś meczyk w serie a xD
3
@PatrykBarcelona Gol kozak ale z tym porównaniem do bramki Rooneya to komentator odleciał
1
@Kamileq96 Ja to 2:1 i 3:0 w ciemno biorę za 5 xD
0
@ranger3120 Bateria około 4 h wytrzymuje i mają mocno średni bass a tak to dosyć spoko są
0
@Dzemix111 tak wystarczyło wpisać w neta mb
0
Na jakim stadionie gra real z united?
5
@barcelonaLM Ja tam liczę na Porto, ewentualny mecz 1/4 będzie po prostu ciekawszy
0
@TylkoBarca7273 Jakiś nowy jasnowidz Jackowski?
0
@Rust_Cohle Ja chyba zostanę przy Lisach + dorzucenie że "faworyci" strzelą bramkę i jakaś Euroliga z Lm w ręcznej na podbicie xD
0
Macie jakieś typy na dziś? Ja myślałem nad Lisami,Benfica Asenal obydwie strzelą, x2Rangers
0
@domin682 Tak czy siak byśmy obskoczyli
0
Wie ktoś jaki model adasiów ma Tsitsipas?
0
@MrCule_X Ludzie szybko zapominają.....
0
@Keriox Tylko że Lucho był na tyle szalony że w to wierzył i wyszło, no i było kim grać