0

Ma ktoś info czy Barcelona odpowiada na listy?

0

Barcelona wygrywa jeden kupon wygrany drugi w grze, Atletico traci punkty, i jeszcze United 2:0 w derbach. Udany weekend

3

@DonMatteo901 Wraca szef

1

@michal26 Jeden puchar był marzeniem przed sezonem a teraz jest szansa na 2 lm nie liczę ale jak postawiłem na fortunie na jeden awans to chyba na 2 też zaryzykuje ;)

2

Dawno mi baca tyle emocji nie dostarczyła i odejmując stres to są same pozytywne

2

vamos pique

0

@Bobo25 Pije nawet do życia codziennego, jak podbijasz do dziewczyny to nie myślisz że może da ci szansę tylko idziesz na pewniaka

8

@Bobo25 Wydaje mi się że to "wielkie ego" jest potrzebne w piłce na najwyższym poziomie żeby być najlepszym musisz czuć się najlepszym

1

Nie że nie lubie dembele ale też nie jestem fanem jednak jak strzela bramkę to tak mi się ryj cieszy że bardziej chyba cieszy tylko bramka fatiego i pedriego

0

@blodziakk kekw

1

Wiadomo którego wybory?

4

@Omoziu marzenie

25

@Ojciec5tkidzieci Jest średniawka i już psycha siada na tych zdalnych

13

@Gomess +1

1

@don'T.R.I.P.e Moc oklasków jest niepowstrzymana

2

Jak nic jeszcze real ugra tą lige xD

0

Jak to jest z tym garniem u buka przez piłkarzy mają ogólny zakaz czy np Messi może sobie postawić jakiś meczyk w serie a xD

3

@PatrykBarcelona Gol kozak ale z tym porównaniem do bramki Rooneya to komentator odleciał

1

@Kamileq96 Ja to 2:1 i 3:0 w ciemno biorę za 5 xD

0

@ranger3120 Bateria około 4 h wytrzymuje i mają mocno średni bass a tak to dosyć spoko są

0

@Dzemix111 tak wystarczyło wpisać w neta mb

0

Na jakim stadionie gra real z united?

5

@barcelonaLM Ja tam liczę na Porto, ewentualny mecz 1/4 będzie po prostu ciekawszy

0

@TylkoBarca7273 Jakiś nowy jasnowidz Jackowski?

0

@Rust_Cohle Ja chyba zostanę przy Lisach + dorzucenie że "faworyci" strzelą bramkę i jakaś Euroliga z Lm w ręcznej na podbicie xD

0

Macie jakieś typy na dziś? Ja myślałem nad Lisami,Benfica Asenal obydwie strzelą, x2Rangers

0

@domin682 Tak czy siak byśmy obskoczyli

0

Wie ktoś jaki model adasiów ma Tsitsipas?

0

@MrCule_X Ludzie szybko zapominają.....

0

@Keriox Tylko że Lucho był na tyle szalony że w to wierzył i wyszło, no i było kim grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?