0

@LuisSalvano Jeżeli pozostanie Messiego wiązało by się z dalszym zadłużaniem klubu i podpisaniem cvc to chyba nie ma co winić Laporty

5

@AntekGriezmann Kto w ogóle uważa że Manchester jest niebieski

2

@Criss18Barca W momencie w którym możesz sobie pozwolić na transfery bezgotówkowe to dostosowujesz taktyke pod zawodników

1

@AntekGriezmann Fajnie jakby Pedri trochę odpoczął
Neto
Emerson Araujo PIque Alba
Busi De jong
Antek Puig Demir
Depay

0

@korolocik Wincy meczy o nic

0

@mekston Jak Ligue 1 ma przelicznik 2x i Messi zagra te 25/30 meczów w sezonie to pewnie argentyńczyk

1

Zna ktoś jakiś nieoczywisty klub z jakiejś mniejszej ligi który ma fajne, ciekawe koszulki?

5

@Zoker w sumie to nie głupie pytanie

8

@GeneralXavi Pewnie kluczowe było to że jest tam Neymar, i że projekt czysto sportowy PSG wypada bardzo konkurencyjnie.

0

czemu nie grają na camp nou?

5

Czuję jakby duża część miłości do piłki właśnie odeszła

1

Za 4 minuty jedna ze smutniejszych chwil w historii klubu

1

@Transu96 Patrząc na kadrę city to ja tu nie widzę rywalizacji

5

Ten tryplet z 2015 był chyba deską do trumny(kolejna kadencja Batomeu)

0

@BrzydkiAS Za sytuacje finansową klubu. Gaspart 2.0

0

@tbas Przed wyborami sytuacja w klubie nie wyglądała aż tak tragicznie

0

Do tych którzy obwiniają Laporte, co on mógł zrobić, zawodnicy którzy zostali podpisani pewnie nawet razem nie zarobili by tyle co Messi po obniżce, klub jest w podobnej sytuacji jak po kadencji Gasparta. A przez kontrakty jakie dał bartek to żaden cukiereczek nie odejdzie bo nikt mu tyle nie da.

0

@Lucassito kto ich kupi

4

Łatwo na nooba magnusa

0

Poleci ktoś jakiegoś RPG na wakacje(wieśki i gothicki ograne już kilka razy)

3

Hamilton jest zidanem f1

0

@ranger3120 Serce za Dudą, kupon za Magnusem

0

Zapytanie mam jak ktoś powiedzmy wygra 500k u buka to płaci od tego jakiś podatek czy tylko te 12% przy stawianiu kuponu?

4

Szkoda że zabrakło xaviego puyola albo Eto

0

@degor102 Akurat dla Tebasa priorytetem będzie atrakcyjność na rynku LaLigi więc pewnie w końcu każda ze stron się dogada o ile Leo uzna że zostaje

3

@Stoiczkow Po meczu brazylii z chile musiałem sobie zrobić przerwę od piłki czasami mecze rodzimej ekstraklasy mają wyższy poziom

1

@FCB24 Zgadzam się w 100% jak już chcesz się zabić to zrób to tak żeby ludzie potem nie czekali kilka godzin

0

@4drian0 Czyli domy na City xD

0

@Don Lucas Kurcze to to dzięki

2

Może ktoś będzie kojarzył. Szukam filmu akcja była w przyszłości ludzie przyjmowali jakieś zastrzyki każdego dnia, ale jedne chłopak się zbuntował czy coś i wysłali go do jakiegoś starego ziomka co żył na odludziu i uczył go o przeszłości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?