Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Jeżeli pozostanie Messiego wiązało by się z dalszym zadłużaniem klubu i podpisaniem cvc to chyba nie ma co winić Laporty
5
@AntekGriezmann Kto w ogóle uważa że Manchester jest niebieski
2
@Criss18Barca W momencie w którym możesz sobie pozwolić na transfery bezgotówkowe to dostosowujesz taktyke pod zawodników
1
@AntekGriezmann Fajnie jakby Pedri trochę odpoczął
Neto
Emerson Araujo PIque Alba
Busi De jong
Antek Puig Demir
Depay
0
@korolocik Wincy meczy o nic
0
@mekston Jak Ligue 1 ma przelicznik 2x i Messi zagra te 25/30 meczów w sezonie to pewnie argentyńczyk
1
Zna ktoś jakiś nieoczywisty klub z jakiejś mniejszej ligi który ma fajne, ciekawe koszulki?
5
@Zoker w sumie to nie głupie pytanie
8
@GeneralXavi Pewnie kluczowe było to że jest tam Neymar, i że projekt czysto sportowy PSG wypada bardzo konkurencyjnie.
0
czemu nie grają na camp nou?
5
Czuję jakby duża część miłości do piłki właśnie odeszła
1
Za 4 minuty jedna ze smutniejszych chwil w historii klubu
1
@Transu96 Patrząc na kadrę city to ja tu nie widzę rywalizacji
5
Ten tryplet z 2015 był chyba deską do trumny(kolejna kadencja Batomeu)
0
@BrzydkiAS Za sytuacje finansową klubu. Gaspart 2.0
0
@tbas Przed wyborami sytuacja w klubie nie wyglądała aż tak tragicznie
0
Do tych którzy obwiniają Laporte, co on mógł zrobić, zawodnicy którzy zostali podpisani pewnie nawet razem nie zarobili by tyle co Messi po obniżce, klub jest w podobnej sytuacji jak po kadencji Gasparta. A przez kontrakty jakie dał bartek to żaden cukiereczek nie odejdzie bo nikt mu tyle nie da.
0
@Lucassito kto ich kupi
4
Łatwo na nooba magnusa
0
Poleci ktoś jakiegoś RPG na wakacje(wieśki i gothicki ograne już kilka razy)
3
Hamilton jest zidanem f1
0
@ranger3120 Serce za Dudą, kupon za Magnusem
0
Zapytanie mam jak ktoś powiedzmy wygra 500k u buka to płaci od tego jakiś podatek czy tylko te 12% przy stawianiu kuponu?
4
Szkoda że zabrakło xaviego puyola albo Eto
0
@degor102 Akurat dla Tebasa priorytetem będzie atrakcyjność na rynku LaLigi więc pewnie w końcu każda ze stron się dogada o ile Leo uzna że zostaje
3
@Stoiczkow Po meczu brazylii z chile musiałem sobie zrobić przerwę od piłki czasami mecze rodzimej ekstraklasy mają wyższy poziom
1
@FCB24 Zgadzam się w 100% jak już chcesz się zabić to zrób to tak żeby ludzie potem nie czekali kilka godzin
0
@4drian0 Czyli domy na City xD
0
@Don Lucas Kurcze to to dzięki
2
Może ktoś będzie kojarzył. Szukam filmu akcja była w przyszłości ludzie przyjmowali jakieś zastrzyki każdego dnia, ale jedne chłopak się zbuntował czy coś i wysłali go do jakiegoś starego ziomka co żył na odludziu i uczył go o przeszłości